Dr Irena Eris, Provoke, Radiance Fluid SPF 15 (Podkład rozświetlający)

Dr Irena Eris, Provoke, Radiance Fluid SPF 15 (Podkład rozświetlający)

Przeznaczony dla cery suchej i normalnej, bez względu na wiek, ma działanie poprawiające koloryt, wygładzające, rozświetlające.
Radiance Fluid doskonale wtapia się w skórę, idealnie wygładza cerę i wyrównuje jej koloryt* subtelnie ją rozświetlając. Zawiera innowacyjną, opatentowaną technologią ILLU˙SPHERE™, która inteligentnie wychwytuje i rozprasza każdy rodzaj światła naturalnego lub sztucznego na powierzchni skóry, nadając efekt optycznego wygładzenia zmarszczek, świetlistości i promiennego blasku. Unikalny kompleks lipidowo-proteinowy doskonale pielęgnuje i długotrwale nawilża skórę**.
Rezultat: skóra perfekcyjnie wygładzona i rozświetlona , o jednolitym kolorycie, emanująca swoim naturalnym pięknem. Stopień krycia: średni. Nie zatyka porów. Testowany dermatologicznie.
Badania in vivo Centrum Naukowo-Badawczego Dr Irena Eris:

fluidy
normalna
rozświetlające

Świetny

Mam cere mieszaną z przewaga suchej.Podkład sie u mnie sprawdzil.
+przepiękne i eleganckie opakowanie z wygodna pompka.
+zaskakująco dobre krycie jak na podkład rozświetlający
+podkład jest lekki,nie zapycha i nie czuć go w ogole na twarzy
+utrzymuje sie od rana do wieczora bez zadnych poprawek
+piekne rozswietlone wykonczenie,bez brokatu
+bardzo wydajny mimo,ze jest dość gęsty
+skora po nalozeniu jest mieciutka i gładka
+piękny, subtelny i delikatny zapach
-minusem jest cena regularna,ale mozna kupic na promocji -49 w rossmanie.
-niestety troszke ciemnieje ale ogolnie dopasowuje sie do koloru skory i nie ciemnieje na pomarancz tylko daje efekt lekko opalonej skory.
Polecam.

Mogło być pięknie

Ten podkład mógłby być ulubieńcem mojej tłustej (!) skóry. Daje piękne, satynowe wykończenie i efekt wypoczętej skóry. Delikatnie zmniejsza widoczność porów, a do tego nieźle się trzyma. Nie powoduje zwiększonego wydzielania sebum, nie podkreśla suchych skórek, nie uczula... Czego chcieć więcej?
Ano koloru. Irena Eris, piękna po aplikacji, po kilku minutach zmienia się w pomarańczowy koszmarek. Trochę pomaga mieszanie z jaśniejszymi podkładami, ale przecież nie o to chodzi. Od produktu z nienajniższej jednak półki oczekuję więcej, niż efektu Oompa Loompa. Gdyby nie to, byłby absolutnie wart swojej ceny - niestety nie jest.

+ piękne, naturalne wykończenie
+ średnie krycie
+ nie podkreśla suchych skórek ani rozszerzonych porów
+ neutralny dla skóry
+ ładne opakowanie

+/- cena

- ciemnieje na twarzy, przybierając kolor solaryjnego oranżu (nie mogę mu tego wybaczyć :()

Fajny!

Używała go moja mama. Cera już dojrzała, trochę sucha. Podkład rozprowadzony nieumiejętnie okropną gąbeczką z rossmanna przez moją mamę wyglądał REWELACYJNIE!! Świetnie krył, a ja nie mogłam poznać czy moja mama go nałożyła czy nie! Nie wysusza. Polecam choć dla mnie za ciemny.

Podkład nie robi plam, co jest najważniejsze. Rozświetla skore, ma bardzo przyjemny zapach, nie zatyka porów . Użyłam próbkę ale na pewno skuszę sie na kupno

Idealny na każdą okazje.

Przez długi okres błądziłam między podkładami, trafiając na te gorsze i lepsze, ale Provoke był strzałem w dziesiątkę. Szukałam delikatnego podkładu, nie obciążającego mojej i tak już wrażliwej skóry, który będzie fajnie rozświetlał i też ukryje małe niedoskonałości. Polecam go z całego serca właśnie przez to, że jest delikatny. Mam go na skórze czasem od rana do wieczora, a nie wysusza skóry, nie sprawia, że się nienaturalnie świeci i co najważniejsze dla mnie po tygodniu ciągłego malowania się nim moja skóra jest nadal w dobrej kondycji. Po innych podkładach już dawno miałabym wypryski i przesuszoną skórę. Produkt wart swojej ceny. Oczywiście nie można zapomnieć o pięknym zapachu!!

Plusy:
+ jest super delikatny,
+ nie wysusza skóry,
+ nadaje jej zdrowy wygląd,
+ nie obciąża jej,
+ ma ochrone SPF15,
+ trzyma się cały dzień, przy minimalnych poprawkach w ciągu dnia.
+ piękny zapach,
+ piękne opakowanie.

Minusy:
- nie jest super kryjący, więc przy problemach skórnych, lub cieniach pod oczami (jak jest w moim przypadku) wyposażyć kosmetyczkę o korektor też od Dr Ireny Eris.

Ulubiony

Jak dotychczas jest to jeden z moich ulubionych podkładów. Mam cerę mieszana w kierunku tłustej i kupując go obawiałam się, że przetluści mi twarz - jako, że przeznaczony jet do cery suchej. Nic takiego nie nastąpiło. Podkład idealnie wtapia się w skórę, jest niezwykle wydajny. Nie tworzy efektu maski, ma niezłe krycie. Nie mam w prawdzie zbyt wielkich problemów z cera, ale wszelkie drobne niedoskonałości zostały przykryte.
Przede wszystkim nie zapycha i nie powoduje dodatkowych problemów skornych.
Jedyne minusy to cena i to, że odrobinę ciemnieje na twarzy. Momentami wydawało mi się , że jest dla mnie odrobine zbyt ciemny - aczkolwiek właśnie wtedy dostawałam najwięcej komplementów co do kolorytu i świeżości mojej cery.

Zdecydowanie polecam

Jest to najlepszy podkład jaki używałam.
Mam skórę ze skłonnością do przesuszania się.
Plusy:
+Nawilża skórę/ nie przesusza jej
+Brak efektu maski
+Ładnie wtapia się w skórę
+Rozświetla skórę w ładny sposób
+Wyrównuje koloryt
+Brak uczucia "wżerania się" w skórę
+Nie czuć go na sobie?"
+Wydajny
+ Zapach
+dużo dostępnych kolorów
Minusy:
Brak zastrzeżeń, fajnie by było gdyby była niższa cena

niestety nie

Po zobaczeniu recenzji na wizażu zakupiłam go skuszona promocją.
Kolor 110 to piękny beżowy odcień wpadający w żółte tony.
Efekt na skórze po nałożeniu SUPER, kryje dość dobrze i można to stopniować, pięknie rozświetla cerę, ale nie jest to tłusty efekt i nie podkreśla porów.
Niestety po paru godzinach potwornie waży mi się w okolicach nosa, próbowałam wielu kremów pod, baz, pudrów wykończeniowych i nadal to samo.
Szkoda bo gdyby nie to byłby hitem.

Z czystym sercem mogę polecić!

Jedyny i pierwszy podkład, który nie drażni mojej cery. Nie uczula, nie wysypuje mnie po nim. Nie utlenia się na twarzy, pięknie się rozprowadza. Jest super wydajny. Stosuję od roku, nie chcę innego. Ten jest wyjątkowy, pięknie rozświetla cerę, jednym słowem BOMBA!

Super zaskoczona

Podkład kupiłam na przecenie. Jest drogi, ale -50% bardzo mnie skusiło i wtedy cena była już bardziej odpowiednia. Nie spodziewałam się cudu, bo przecież nie wypięknieję przez podkład, ale wymagałam dobrego efektu. Przypadł mi do gustu i czekam na kolejne promocje, aby go kupić.

Szklane, ze srebrnym zamknięciem i napisami w tym samym kolorze. Treść na buteleczce krótka, zwięzła, dzięki czemu buteleczka jest elegancka, stylowa. Ma także pompkę, czego bardzo brakowało mi w poprzednim moim podkładzie z Revlona.

Odcień
Ja mam Radiance 105 light beige. Mam jasną cerę, czasem ciężko dobrać mi podkład, bo z niektórych firm nie ma tak jasnego odcienia. Tutaj wybrałam najjaśniejszy i jest odpowiedni. Minimalnie chyba ściemniał po jakimś czasie, ale prawie niewidocznie, nie odznaczał i nie odznacza się od szyi. Po prostu na początku wydawało mi się, że wpada delikatnie pod różowy odcień, teraz uważam, że jest bardziej "twarzowy". Kiedy go zmywam, wacik jest pomarańczowy, ale na buzi nie tworzy pomarańczki.

Kremowa, dobrze się rozprowadza i wchłania. Nakładajac podkład, czuję taką "świeżość", nie jest ciężki, ale też nie leisty, idealnie się wtapia, nie zostawia także smug przy odpowiednim użyciu.

Działanie
Lekki podkład, dobry odcień, super w nakładaniu. Nie mam wyprysków, jeden raz na długi czas. Jedynie lekkie zaczerwieniania na buzi, mam wrażliwą i skłonną do suchości skórę. Podkład nie podkreśla suchych skórek. Super się go stosuje używając kremu na noc, rano nie potrzeba już żadnej bazy. Chyba że to zasługa dobrego kremu :) Ujednolica koloryt, maskuje delikatne niedoskonałości (z większymi nie mam problemów). Buzia wygląda na świeżą, zdrową. Nie robi sztucznej maski, nawet nakładając grubszą warstwę. Jest trwały. Potrafi się trzymać przez 12h w pracy podczas ciągłego ruchu. Wiadomo że po takim czasie troszkę słabnie, ale wystarczy lekko przypudrować i znowu wygląda pięknie. Po całym dniu wacik jest mocno zafarbowany od podkładu, a kiedy używam innego podkładu jaki posiadam - po całym dniu podkład sam się ściera i wacik jest ledwo brudny..

Cena
80zł to dość wysoka cena... Będę czekać na jakąś promocję, mam nadzieję, ze niedługo się taka pojawi. Jeśli nie, cóż... Produkt wart swojej ceny i jeżeli mój biedny budżet mi na to pozwoli, kupię ten podkład nawet po regularnej cenie.

Podsumowując
Delikatny, lekki, super w użyciu. Nie wysusza, daje naturalny, promienny efekt. Trwały, nie zapycha, nie uczula. Elegancka buteleczka. Wysoka cena. Do stosowania na co dzień, jak i na większe wyjścia. Moim zdaniem jest piękny i idealny.

lepszy niż loreal czy max factor

Fluid kupiłam w podczas promocji -50%. Kosztował około 40 zł i zdecydowanie jest wart tej ceny.
Podkład nakładam pędzlem Hakuro, co zapewnia bardzo dobre krycie i daje naturalne wykończenie. Podkładu nigdy nie nakładałam palcami więc nie wiem jak się zachowa w tym wydaniu.
Po nałożeniu podkład się wchłania, ale bez uczucia ściągnięcia czy zastygania. Zachowuje się bardziej jak krem.
Plusy:
-zupełny brak drobinek
-ładnie wyrównuje koloryt
-utrzymuje się na twarzy minimum 8 godzin (po przypudrowaniu)
-naturalny efekt
-nie podkreśla zbyt mocno suchych skórek
-nie waży się po nałożeniu na filtry
Minusy:
-podkład bardzo ciemnieje po nałożeniu
-nie jest to podkład, który można zostawić bez przypudrowania
-nie nawilża, ale też nie wysusza skóry

Dotąd nie trafiłam na lepszy podkład, a wypróbowałam kilka z Loreal, MaxFactor i Maybelline, ale nie miałam jeszcze np. Mac.

Średni

Tym produktem przede wszystkim można nacieszyć oko.
Solidna,szklana butelka z pompką robi wrażenie.
Natomiast jeśli chodzi już o sam podkład, to niestety nie spełnił do końca moich oczekiwań.
Najgorsza jego cecha, która przekreśliła go u mnie to - ciemnienie. Niestety podkład ten po około 30 minutach zaczyna zmieniać kolor na twarzy, a po 2-3 godzinach mam już ciemną, odznaczającą się maskę. I to przy wyborze najjaśniejszego.
Gama odcieni też jest niestety uboga (chociaż słyszałam, że ma się powiększyć).
Krycie jest średnie, czyli osoby które nie mają niedoskonałości powinny być zadowolone, ale w innym przypadku nie polecam.
Teraz plusy:
Konsystencja- bardzo przyjemna, lekka, szybko się wchłania i nie pozostawia uczucia ściągnięcia, czy powstawania suchych skórek.
Efekt rozświetlenia - bardzo ładnie rozświetla twarz, skóra wygląda na młodą, wypoczętą, po prostu promienieje.
Dlatego określam ten produkt jako średni,bo nie chcę go od razu przekreślać, natomiast za taką cenę oczekiwałabym więcej.