Tołpa, Dermo Intima, Regenerujący płyn do higieny intymnej

Tołpa, Dermo Intima, Regenerujący płyn do higieny intymnej

Łagodnie myje i regeneruje skórę okolic intymnych. Dzięki kwaśnemu odczynowi pH, chroni przed infekcjami. Wspomaga odbudowę błony śluzowej i działa antyseptycznie. Łagodzi podrażnienia po przebytych zabiegach, kuracjach antybiotykowych, w okresie połogu, menstruacji i przy innych dolegliwościach okolic intymnych. Przywraca komfort, nawilża i wzmacnia błonę śluzową. Pozostawia uczucie czystości i świeżości. Zawiera borowinę Tołpa, wyciąg z białej herbaty, kompleks ekstraktów ze skrzypu, morszczynu, żeń- szenia i rumianku, ekstrakt z Croton Lechleri, kwas mlekowy, mleczan sodu, nawilżający kompleks Ecodermine. Otrzymał pozytywną opinię specjalistów z zakresu dermatologii i ginekologii.

Skóra
podrażniona
żele
z pompką, w butelce
żel
100 – 250ml

100% delikatności

Jestem zadowolona z tego produktu.. po pierwsze nie pachnie bardzo mocno, po drugie jest bardzo delikatny i silny w działaniu zarazem.. fajnie się pieni.. opakowania z pompką ułatwia użycie

niby nie robi krzywdy, ale...

Produkt malutki i w standardowej cenie dość drogi w swojej kategorii. Nie zrobił mi krzywdy, ale też nie pomagał jak płyny innych firm. Nie łagodzi, nie koi, nie powstrzymuje zapachów podczas drobnych infekcji. Więc tak w zasadzie myje i tyle. A dodatkowo sam posiada nieprzyjemny kwaśny zapach. Nie kupię ponownie.

Łagodny? A może jednak nie..

Płyn do higieny intymnej to must have w mojej łazience. Często sięgam po nowości w tej kategorii, lubię próbować coraz to nowych kosmetyków. Na ten trafiłam w Rossie kierując się poszukiwaniami produktu o delikatniejszym składzie. Owszem, płyn go posiada jednak ma wadę, która kompletnie go u mnie dyskwalifikuje.

OPAKOWANIE

Kupiłam wersję podróżną o pojemności 75 ml – standardowa pojemność dla miniaturek to 50 ml, więc tutaj mamy 50% więcej kosmetyku, co mnie ucieszyło. Butelkę wykonano z dość miękkiego, przezroczystego plastiku, który jest trwały i odporny na upadki. Na bieżąco widać również zużycie produktu. Szata graficzna produktu utrzymana jest w stonowanych kolorach, przeważa biel i odcienie fioletu wraz z ilustracjami przedstawiającymi logo marki oraz kobietę otuloną przepaską, całość prezentuje się schludnie. Na odwrocie znajdujemy naklejkę z dokładnym opisem produktu, jego głównych składników oraz składem. Wszystko jest rozmieszczone w sposób ułatwiający znalezienie interesującej nas informacji.

PŁYN

Jest to lekko żelowy i dosyć rzadki produkt o jasnobrązowej barwie. Ma lekko wyczuwalny, zapach, który jest bardzo neutralny. Bardzo dobrze się pieni nawet nałożony w niewielkiej ilości i dokładnie oczyszcza. Daje uczucie świeżości i czystości na dłuższy czas. Nie wiem jak ocenić działanie regenerujące, które obiecuje producent – nic szczególnego w tym zakresie nie zauważyłam, ten produkt nie różny się od innych tego typu. W składzie znajdziemy delikatne substancje myjące, jednak coś tutaj jest nie tak. Płyn przy pierwszych użyciach wywoływał u mnie okropne pieczenie i dyskomfort. Bardzo niemile mnie to zaskoczyło, tym bardziej, że w opisie widnieje informacja, że jest polecany nawet po zabiegach ginekologicznych. Nie wiem co z nim nie tak, ale niestety u mnie te dolegliwości kompletnie go dyskwalifikowały. Szkoda, bo liczyłam na produkt z dobrym składem do którego będę wracać, gdyż Tołpa jeszcze nigdy mnie nie zawiodła. Dawałam mu kilka szans, aż w końcu dyskomfort przestał mi dokuczać – może to reakcja na zmianę płynu? Zdziwiło mnie to tym bardziej, że rzadko kiedy występuje u mnie taka reakcja na produkty do higieny intymnej, nawet kosmetyki z SLS/SLES rzadko u mnie wywołują taką reakcję. Na szczęście ta reakcja wystąpiła przy kilku pierwszych użyciach a potem nie powróciła i mogłam spokojnie używać kosmetyk do samego końca. Produkt jest bardzo wydajny, wystarczy odrobina na jedno mycie. Można zakupić go w korzystnej cenie, często w promocji – ja swoją butelkę kupiłam za mniej niż 5 zł, choć cena 6,99 za 75 ml nie jest zachęcająca. Jestem chyba jednym z nielicznych wyjątków, którym jednak tak nie do końca świetnie służy.

PLUSY:
+ dobrze oczyszcza
+ jest wydajny
+ dobry skład
+ praktyczne opakowanie

Minusy
powoduje pieczenie i dyskomfort
cena regularna nie zachęca

Faworyt

Używam go już od kilku lat i bardzo lubię. W między czasie próbowałam też innych kosmetyków do higieny intymnej, ale zawsze i tak wracam do tego z Tołpy. To zdecydowanie mój faworyt.

Olejkowe oczyszczenie

plusy:
+ dosyć przyjemny zapach
+ dobrze się pieni
+ dobrze oczyszcza

minusy:
- rzadka konsystencja

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie:
- słaba dostępność
- wysoka cena
+ wydajny
+ wygodne opakowanie

dobry

Trudno oceniać żel do higieny intymnej, najlepszą rzeczą jaką można powiedzieć to chyba to, że nie można powiedzieć nic złego, bo najważniejsze, żeby kosmetyk przede wszystkim nie podrażniał ani nie przesuszał miejsc intymnych. Wybrałam wersję regeneracyjną czysto profilaktycznie, czy i ile razy uchronił mnie lub zahamował jakąś infekcję to się nie dowiem. Od dawna go używam i mam do niego pełne zaufanie.
Zapach i konsystencja przyjemna.
Opakowanie z pompką bardzo wydajne.

Bardzo dobry

Otrzymałam kosmetyk w opakowaniu mini, podróżnym podczas testów kosmetycznych. Co do żeli do higieny intymnej jestem dość niechętnie nastawiona do nowości, ponieważ zdarzają się kosmetyki które wywołują u mnie podrażnienia i pieczenie. Jednak ten żel jest inny. Doskonale sprawdził się u mnie- dobrze oczyszcza, odświeża na długi czas, jest bardzo wydajny i no cóż - będę do niego wracać.

Rewelacyjny

Naprawdę świetny płyn. Bardzo dobrze oczyszcza, nie podrażnia, jest łagodny. W przypadku jakichkolwiek problemów - fantastycznie łagodzi uciążliwe objawy. Zapach przyjemny, opakowanie estetyczne. Nie mam do niego żadnych zastrzeżeń i będę do niego wracać :)

Absolutny numer 1

Niezastąpiony i wielozadaniowy. Spełnia wszystkie warunki jakie podaje producent. Polska firma. Naturalny skład. Wcześniej byłam fanką płynu z kory dębu z atw ale brak w sklepach zmuszał mnie do zmiany, po wielu poszukiwaniach znalazłam następce :)

Doskonały!

Najlepszy!
Mój absolutny hit.
Nie podrażnia, łagodzi, chroni.
Przynosi ulgę.
Miłością zaraziłam również mamę i teściową.
Teraz zamawiamy hurtowo!

Płyn do higieny intymnej regenerujący od firmy Tołpa jest zapakowany w plastikową butelkę z praktyczną w użytkowaniu pompką. Płyn jest konsystencji płynnej, o kolorze przezroczystym i delikatnym zapachu ziołowym. Płyn świetnie oczyszcza, nawilża, odświeża, a co dla mnie ważne chroni przed infekcjami, a jak już się jakaś pojawi to świetnie łagodzi objawy. Jest naprawdę świetny, lepszy od płynu neutralnego z tej samej marki. Tamten w porównaniu z tym wypadł kiepsko. Produkt mam więcej niż miesiąc już, no i kupiłam go w Empliku.

Bardzo lubię. :)

Regenerujący płyn do higieny intymnej. Kosmetyk ma przyjemną, trochę lejącą konsystencję. Zapach jest niedrażniący i bardzo delikatny. Płyn jest lekko zabarwiony na brąz. Przyjemny w użyciu, łagodnie myje, łagodzi i pozostawia uczucie świeżości. Opakowanie jest bardzo przyjemne i podoba mi się, jest solidnie wykonane i ma bardzo fajną pompkę. Mimo że ja przeważnie używam dwie, to jedna taka pompka wystarczy by się nim umyć. Nie wiem czy to zasługa tego produktu, ale ostatnio coraz rzadziej mam zapalenie pęcherza, które było u mnie częste. Zużyłam już większość tego kosmetyku, ale z pewnością skuszę się na kolejne opakowanie.

Wykorzystała: kilka próbek

Dobry

Produkt jest naprawdę fajny, nie mam do niego żadnych zastrzeżeń. Spełnia swoje zadanie, co do regeneracji itp coz nie miałam żadnych problemow wiec nie wiem jak ten produkt sobie z tym radzi. Nie uczula i nie podrażnia. Jest przyjemny i łagodny dla miejsc intymnych.