Lancome, Hypnose Mascara [Mascara Volume sur Mesure] (Tusz do rzęs pogrubiający)

Dzięki recepturze SoftSculpt z polimerami, zmiękczającymi woskami i prowitaminą B5 mogą być one grubsze, ale jednocześnie niesklejone. Konsystencja tuszu przypominająca fluid oraz szczoteczka pozwalają na równomierne i stopniowe rozprowadzenie go na powierzchni rzęs. Dostępny w trzech kolorach oraz w dwóch wersjach:

Miniaturka lepsza niż oryginał.

Mój ulubiony tusz ponieważ spełnia wszystkie oczekiwania: pogrubia, wydłuża oraz ładnie rozdziela rzęsy przy czym nie osypuje się. Przetestowałam miniaturkę po czym zakupiłam pełnowartościowy produkt. Niestety w dużym opakowaniu jest zbyt duża dziurka i przez co nabiera się za wiele produku. To jedyna wada tuszu. Całkowicie wart swojej ceny.

Ciężka do określenia

Mascarę dostałam w prezencie. Na początku byłam nią zachwycona, ale później zaczęła mi tak sklejać rzęsy, że nie byłam w stanie zrobić ładnego, a miarę naturalnego makijażu. Nienawidzę posklejanych, "stojących rzęs", bo wygląda to nieestetycznie.

Klasyk

Jest to jeden z najlepszych tuszy do rzęs, jakich miałam okazję używać. Dostałam go kiedyś w prezencie na urodziny i zdecydowanie spelnił moje oczekiwania. Pomimo wysokiej ceny zapewne jeszcze kiedyś po niego sięgnę.

Używa produktu od: próbka

Maskara Lancon

Jeśli chodzi o mnie maskara spisała się świetnie. Mam cienkie rzęsy a ta maskara idealnie je pogrubia, rozczesuje i co najważniejsze NIE SKLEJA. Produkt naprawdę wart poleceni!!

Im starszy, tym lepszy

Oceniam miniaturę 2 ml.
Jak zaczęłam używać tego tuszu , to byłam mocno rozczarowana. Nie robił niestety nic na moich rzęsach.
Użyłam go ze 3 razy i odstawiłam. W między czasie używałam inną miniaturę, która szybko się skończyła , wiec wróciłam do tego.
Po dwóch tygodniach od otwarcia wyglądał lepiej, niż na początku. Z każdym dniem efekt bardziej mnie zadziwiał.
Po miesiącu rzęsy wyglądały pięknie!
Po pomalowaniu wyglądały na gęste, długie i czarne. Jak miałam chwilę więcej , pod tusz nakładałam serum Eveline / biało zielone opakowanie/ . Ówczas efekt był boski.
Nie odbijał mi się , nie kruszył. Cały dzień na miejscu. Wieczorem bez problemu zmywalna go płynem micelarnym.
Używałam go jakieś 2,5 miesiąca . Strasznie żałuję, że się skończył.

Czy kupię ? Myślę, że tak.

ładny efekt

Tusze Lancome Hyponose jeszcze nigdy mnie nie zawiodły. Każda wersja okazuje się strzałem w 10.
Maskara bardzo ładnie otula rzęsy, pogrubia ale bez brzydkiego efektu.
Rozdziela.
Nie kruszy się i nie rozmazuje
Cena jest dość wysoka, jak na tusz do rzęs, ale jeżeli chcesz się szarpnąć będziesz zadowolona.

formuła tuszu i szczoteczka to duet idealny, który daje spektakularny efekt

No i jeszcze minus - jak dla mnie szybko się kończy. Za szybko :(

Jestem na tak

Testowałam różne mascary, aż w moje ręce wpadła próbka Lancome Hypnose. zachwycił mnie od pierwszego razu. Rzęsy są ładnie podkreślone, pogrubione, maksimum wydłużone. Szczoteczka w łatwy sposób rozprowadza tusz nie sklejając rzęs. Mascara jest świetnie na pigmentowana, nie kruszy się i nie obsypuje w ciągu dnia a mimo to płyn micelarny wieczorem dobrze sobie z nią radzi. Tusz jest bardzo wydajny, przy odpowiednim użyciu nie zasycha szybko w opakowaniu więc wystarcza na bardzo długo. Mimo, iż noszę szkła kontaktowe tusz nie podrażnił oczu i nie wywołał żadnych alergii. Minusem jest zapewne cena ale mimo wszystko jest godzien uwagi.

Tusz do rzęs

Tusz do rzęs godny polecenia. Świetnie pogrubia i wydłuża. Używam od bardzo długiego czasu i ma wiele zalet. Rzęsy nie sklejają się, a tusz mimo całego dnia nie osypuje się. Kupiłam najprawdopodobniej w Douglas lub Sephorze. Bardzo polecam.

Lancome Hypnose

Bardzo dobry tusz. Dobrze podkręca i wydłuża rzęsy. Nie osypuje się, nie odbija, wygląda bardzo naturalnie. Dla mnie daje troszkę za słaby efekt, ale jak ktoś lubi naturalny makijaż to jak najbardziej. Malując się nim czuję się, że jest to tusz z wyższej półki cenowej. Myślę, że każdy powinien wypróbować go chociaż raz. Nie wiem czy jest wart swojej ceny, ale jeżeli upolujemy go na promocji to warto to przetestować.

Hypnose ale nie mnie...

Tusz dostałam w wersji próbnej, małe opakowanie starczyło na dobrych kilkanaście użyć. Niestety nie sprawdził się .. Rzęsy wyczesywał bardzo ładnie z dość precyzyjną dokładnością, ma bogaty czarny kolor i zwartą konsystencję. Zdecydowanie można nim budować objętość. Niestety odbija się na powiece i pod oczami tworząc tak bardzo niepożądany efekt pandy... nie jest w stanie wytrzymać połowy dnia.. Próbowałam go używać z różnymi pudrami i podkładami, nie zauważyłam żadnej różnicy.

Jeden z lepszych

Byłam oczarowana próbną tego tuszu podczas testów. Genialna szczoteczka i trwały tusz zapewniały spojrzenie o jakim można marzyć. Po zużyciu próbki szybko zamówiłam pełnowymiarowy produkt za 120 zł. Świetnie się sprawdza, nie kruszy się, nie odbija na powiece i zapewnia piękny wygląd rzęs przez cały dzień. Jedyną jego wadą jest cena. Mógłby być trochę tańszy, a zostałby na stałe w mojej kosmetyczce ????

Bardzo naturalny

Tusz daje bardzo naturalny efekt, moje rzęsy były po nim miękkie i ładnie rozdzielone. Bardzo delikatnie pogrubiał, daje efekt naturalnych rzęs. Nie powstawały grudki, bardzo dobrze się rozprowadzało, bardzo fajna szczoteczka

Hipnotyczne spojrzenie? TAK!!!

Ten tusz to moja miłość.
Już nawet nie pamiętam skąd dostałam jego miniwersję - tester (2 ml).
Używam go od trzech, czterech miesięcy i nie mogę przeżyć, że się kończy. To ważne - KOŃCZY, a nie wysycha, przez co nie mogę go dłużej używać.
Tusz ma dużą, ale poręczną szczoteczkę. Fajnie rozczesuje, bez trudu dociera do każdej, nawet najmniejszej rzęski w obu kącikach oczu.
Podkreśla spojrzenie w taki sposób, że czuje się dzięki niemu niesamowicie kobieco!
Gorąco polecam, mimo ceny na pewno będę miała z nim romans jeszcze nieraz <3