Batiste, Tropical, Dry Shampoo (Suchy szampon do włosów)

Batiste, Tropical, Dry Shampoo (Suchy szampon do włosów)

Sprawdź ceny produktu

Batiste Tropcal suchy szampn, przywodzi na myśl żar tropików, gorący piasek pod stopami i wakacyjny luz.
Ten egzotyczny zapach łączący nuty kokosa, melona, banana i brzoskwini z ciepłą wanilią oraz drzewem sandałowym przenosi nas wprost na karaibskie plaże.

w spray'u
oczyszczające
zapachowa
100 – 250ml

Co za zapach!

Mogłabym go używać codziennie tylko po to aby czuć ten zapach we włosach!
Oprócz pięknego zapachu, robi super robotę we włosach :) Sprawia, że włosy są świeże, pięknie pachnące i puszyste.
Niestety zawsze szybko mi się kończy... :)

w podróży ujdzie

Nie mam porównania do innych suchych szamponów.
Nie jestem też ich jakąś miłośniczką i zwyczajnie nie używam takich produktów na co dzień, bo nie potrzebuję, ale sprawdzają się w podróży.

Może miałam zbyt wygórowane oczekiwania w stosunku do tego produktu, ale na moich włosach sprawdził się średnio.
Postępowałam zgodnie z opisem na opakowaniu, a w zamian szampon tylko lekko odświeżył włosy.
To nie jest ten sam efekt co po umyciu.
Do tego jestem brunetką i trudno go rozczesać tak, aby pozostał niewidoczny.

Może jeszcze zakupię, gdy będę w potrzebie.

Suchy szampon

Odkąd odkryłam suche szampony staram się mieć zawsze jakiś w domu. Ten to mój ulubieniec, przyjemnie pachnie, szybko nadaje świeżość włosom,, nie zostawia białych śladów, co zawsze mnie stresuje jak używam suchego szamponu. Bardzo łatwo się go używa i wydajność też jest spora. Używam 1-2 razy w tygodniu i nie zauważyłam żeby włosy się przez to przesuszyły. Zawsze zabieram go na wyjazdy gdzie wiem że może być problem z umyciem włosów.

Ulubione

Szuche szampony z Batiste nie raz mnie "uratowały", kiedy zabiegana nie miałam czasu, żeby umyć włosy, a niespodziewanie musiałam gdzieś wyjść. Stosuje je zawsze w awaryjnych sytuacjach. Batiste ma w swej ofercie mnóstwo pięknych zapachów, wśród nich, każda kobieta (i nie tylko kobieta ;)) znajdzie coś dla siebie. Szampon po aplikacji na włosy pozostawia biały puder, ale wystarczy lekko wmasować palcami produkt, we włosy, a potem przeczesać grzebieniem lub szczotką, by znikł. Pozostaje za to przyjemny zapach, oraz odświeżone i uniesione u nasady włosy. Mam włosy ciemny brąz i z żadnym z szamponów od Batiste nie miałam problemów. Polecam.

Idealny

Używam go od jakiegoś tygodnia i jestem zachwycona,ma przepiękny zapach,jest bardzo poręczny,idealnie zmiesci sie do torebki.Włoski po uzyciu wygladają świeżo i nie są obciążone. Poprostu ideał.

jednen z najlepszych

Nie pozostawiają uciążliwego białego nalotu przy jednoczesnym odświeżeniu i uniesieniu włosów u nasady. Dodaje włosom objętości. Ładnie pachnie. Przy długotrwałym używaniu nieco wysusza skórę co może skutkować pojawieniem się łupieżu.

Niewątpliwy ulubieniec

Moje włosy są... cóż, cud że w ogóle są. Często je farbuję czy stylizuję. Są cienkie, oklapnięte i nijakie. Aby jednak uniknąć codziennego mycia, wspieram się suchym szamponem. Te z Batiste sprawdzają mi się najlepiej. Piękny zapach to jedno, poza tym nie pozostawiają uciążliwego białego nalotu przy jednoczesnym odświeżeniu i uniesieniu włosów u nasady. Tak bardzo lubię efekt, który dają te suche szampony, że niekiedy w okolice przedziałka i grzywki używam go również od razu po myciu, by dodać włosom objętości. Zawsze mam butelkę w zapasie, bo wiem, że bez tego moje włosowe życie byłoby znacząco utrudnione.

Sprawdza się!

Ten suchy szampon doskonale spełnia swoją rolę, odświeża włosy, ale robi to w taki sposób, że wcale nie ma się wrażenia, jakby używało się suchego szamponu. Nie zostawia skorupy na głowie. Włosy z kolei są świeże cały dzień po zastosowaniu. Ładnie pachnie. Jeśli stosuje się go kilka razy w tygodniu, to szybko się kończy.

Jeden z tych lepszych

Jest to jeden z lepszych suchych szamponów, jakich używałam. Działa bardzo długo, a włosy zachowują świeżość przez kolejne dni. Zapach jest powalający - bardzo lubię kokos, więc jest to dla mnie strzał w 10. Jedynym minusem jest szarawy efekt, który szampon czasem zostawia na włosach - szczególnie jak da się go dużo. Wówczas trzeba trochę dłużej wmasowywać szampon we włosy. Dwie moje koleżanki, które również używają tego produktu, nie miały tego problemu. Może więc to tylko mi przeszkadza ;)

Owocowy koktail

Szampon kupiłam trochę z ciekawości, jak będzie pachniał. Jest dobrze- pachnie tropikalnymi owocami, chyba najbardziej czuć kokosa, którego uwielbiam.
Szampon jest średnio wydajny, opakowanie wystarczyło mi na jakiś miesiąc regularnego używania.
Delikatnie bieli włosy, chyba nawet mniej niż produkt z L'OLreal. Łatwo go wyczesać z włosów.
Dobrze odświeża włosy, choć wiadomo że nie będą one tak świeże jak po umyciu. Włosy po jego użyciu są troszkę matowe, ale większość produktów tego typu daje taki efekt.
Atomizer dobrze rozpyla produkt- nie za mocno, nie za słabo.

Jak każdy inny niezawodny

Tropical jest totalnie nie moim zapachem, z racji tego iż nie przepadam za kokosem, a ten jest bardzo mocno wyczuwalny. Gdy go użyłam ten zapach bardzo długo unosił się na moich włosach, co było dla mnie bardzo męczące. Dla tych co lubią takie zapachy, będzie w sam raz.
Mam małe opakowanie 50 ml, więc idealnie może zmieścić się do torebki.
A działanie jak zawsze niezawodne. Doskonale odświeża włosy, unosi je u nasady oraz sprawia, że włosy stają się puszyste i "sypkie" jak po umyciu. Nie pozostawia białych plam.

Produkt nie dla mnie

Zdecydowanie bardziej wolę myć częściej włosy, niż kupować ten suchy szampon. Zapach jest całkiem znośny ale jak dla mnie zbyt intensywny. Problemem jest ten efekt rozjaśnienia włosów, nie jestem blondynką ale nie mam też ciemnych włosów, jednak po każdym użyciu moje włosy są lekko białe. Nie czuję się wtedy dobrze, poza tym włosy są jakby lekko lepkie. Produkt nie jest zbyt wydajny a kosztuje około 16 zł. Zero szału.

Używa produktu od: próbka

Niezastąpiony

Suchy szampon Batiste miło mnie zaskoczył. Jest wydajny, ma świetny zapach. Produkt zaraz po nałożeniu powoduje, że błyszczenie znika, dlatego nakładam go tylko przy nasadzie, aby całość włosów wyglądała zdrowo, a nie matowo. Na początku przeraził mnie biały nalot, ale teraz wiem, że należy nakładać go w odpowiedniej odległości i dobrze wmasować. Utrzymuje świeży wygląd fryzury przez wiele godzin.