Batiste, Tropical, Dry Shampoo (Suchy szampon do włosów)

Batiste, Tropical, Dry Shampoo (Suchy szampon do włosów)

Batiste Tropcal suchy szampn, przywodzi na myśl żar tropików, gorący piasek pod stopami i wakacyjny luz.
Ten egzotyczny zapach łączący nuty kokosa, melona, banana i brzoskwini z ciepłą wanilią oraz drzewem sandałowym przenosi nas wprost na karaibskie plaże.

oczyszczające
zapachowa
100 – 250ml
w spray'u

Tropiki na głowie

Suchy szampon to produkt na miarę Nobla! a szczególnie od Batiste! Szampony świetnie odświeżają, nawet gdy pojawią się białe ślady na włosach, szybko się ich można pozbyć porządnie wyczesując włosy, a nie jak w innych suchych szamponach... Nie ma również efektu siana na głowie i sztywnych włosów. Zapach tropical dłuuugo utrzymuje się na włosach, słodki, owocowy, całkiem przyjemny. Będę do niego wracać.

Bardzo lubię ten suchy szampon i niejednokrotnie mnie ratował :D

Bardzo lubię ten suchy szampon i niejednokrotnie mnie ratował :D Noszę go zawsze przy sobie w torebce, bo opakowanie jest małe i poręczne, wszędzie się właściwie mieści. Zapach bardzo przyjemny, wakacyjny. No i samo działanie rewelacyjne, zazwyczaj włosy przetłuszczają mi się na czubku głowy i grzywce więc psikam, wcieram i są jak świeżo umyte. Na włosach nie pozostaje ślad po szamponie, nie uczula.

Odświeżający suchy szampon

Kosmetyk trochę dla leniwych, trochę dla zabieganych. Albo dla osób które muszą myć włosy codziennie przez nadmiar sebum. Na początku byłam sceptycznie nastawiona, bo jednak prawdziwie świeże i czyste włosy może zapewnić tylko szampon i woda. Ale zdarzają się sytuacje, kiedy suchy szampon po prostu się przydaje. Cieszę się, że dałam mu szansę bo bardzo polubiłam ten produkt. Szampon ma ładne opakowanie i ślicznie pachnie, egzotycznie. Łatwo się go wyczesuje z włosów. Natychmiast je odświeża i trochę unosi od nasady. Nie skleja i nie powoduje nieestetycznego wyglądu. Wystarcza tylko na kilka użyć, za szybko się kończy. Ale i tak pewnie jeszcze nie raz zdecyduję się na zakup.

Świetny

Kupiłam małe opakowanie, żeby najpierw spróbować jaki ten szampon jest. Okazuje się, że jest genialny. Idealnie odświeża włosy, mimo, że mam małe opakowanie to używałam już kilka razy i dalej szampon mam, więc jest wydajny. Pięknie pachnie. Po wyczesaniu go na włosach, jest niewidoczny. Na pewno zaopatrzę się w duże opakowanie

Nie dał rady moim włosom

Ogółem nie używam zbyt często suchych szamponów, wolę zwyczajnie włosy umyć i w ostateczności wysuszyć suszarką (jej też używam sporadycznie). Jednak wiadomo, są sytuacje podbramkowe - niespodziewane spotkania, gdy akurat planowałyśmy siedzieć w domu pod kocem, podróże albo chociażby nagłe braki w dostawie wody spowodowane jakąś awarią. W takich momentach z pomocą przychodzą tego typu produkty, a marka Batiste zdecydowanie króluje na rynku suchych szamponów.

Ten konkretny produkt zakupiłam w wersji podróżnej, na wyjazd w góry właśnie (swoją drogą ogromny plus za stworzenie wersji mini). Zapach szampon ma piękny, fajnie skojarzony z szatą graficzną opakowania. Rzeczywiście kojarzy się z letnimi wakacjami, egzotycznymi owocami i kolorowymi drinkami z palemką. Tak więc z aromatu jestem zadowolona.

Problem zaczyna się już przy działaniu. Niestety mitem jest, że szampon nie pozostawia białego osadu i nie trzeba go wyczesywać. Mam ciemne włosy i oczywiście jestem świadoma tego, że powinnam używać kosmetyków tego typu dedykowanych brunetkom. Jednak te często brudzą, czego bardzo nie lubię. Pomyślałam więc, że sprawdzę zapewnienia producenta. I z czystym sumieniem mogę uznać, iż są mocno na wyrost. Szampon na moich włosach pozostawiał całkiem sporo osadu, który sprawiał, że moje włosy wyglądały, jakbym z dnia na dzień osiwiała. Wyczesanie też niewiele dało - biaława poświata pozostała.
Nie zauważyłam też poprawy wizualnej, jeśli chodzi o sypkość czy nadanie objętości. Włosy nadal były przyklapnięte, nie wyglądały na odświeżone. W dodatku były dość szorstkie i ciężko mi się je czesało.

Niestety ten konkretny produkt nie spełnił moich oczekiwań. W dodatku jego wydajność też nie była szałowa (tak, mam świadomość posiadania wersji podróżnej), gdyż potrzebowałam sporo psikania, by pokryć przeciętnej grubości włosy.

Daję po jednej gwiazdce za fajny zapach i wersję mini.

Świetny zapach

Zalety:
- bardzo szybko się rozpyla i zapewnia szybki efekt
- unosi włosy u nasady
- pochłania sebum
- ma bardzo ladny zapach
- dobra cena
- dobra dostępność
- nie usztywnia włosów, nadaje im miękkość

Niezawodny

Zdecydowany lider wśród suchych szamponów dostępnych na rynku. Szybki i wygodny w użyciu, wydajny i przede wszystkim skuteczny. Już niewielka ilość zaaplikowana u nasady włosów, równomiernie rozprowadzona i wyczesana, wyraźnie je unosi, odświeża na wiele godzin, ułatwia stylizację. Owszem, trochę matuje włosy, ale nie bieli jakoś zauważalnie. Jeden z bardziej dyskretnych suchych szamponów jakie miałam okazję wypróbować.
Pachnie intensywnie, słodkim owocowym koktajlem. Zapach długo utrzymuje się we włosach.
Pozwala wydłużyć czas między kolejnymi myciami włosów. Niezawodny kiedy mam lenia lub po prostu bad hair day.
Atomizer działa bez zarzutu, rozpyla szampon drobną, równomierną mgiełką. Trzeba jednak rozmieszać produkt przed użyciem i aplikować go z odpowiedniej odległości, by nie porobić sobie placków. Lubię i chętnie kupię ponownie.

Super!

Suchy szampon Batiste nadaje się świetnie do odświeżenia włosów. Doskonale się sprawdza, gdy moje włosy muszą dobrze wyglądać, a ja lecę gdzieś na ostatnią chwilę.
Ma bardzo przyjemny słodki zapach.
Dobrze sprawdza się na ciemnych włosach i nie pozostawia białych plam.

Super produkt

Świetny suchy szampon który nie raz uratował moje włosy "na ostatnią chwilę". Jest bardzo wydajny a dodatkowym atutem jest jego miły,słodki,letni zapach. Nie obciąża włosów i poprawia wizualnie objętość włosów. Lekko matowi włosy i wyglądają na umyte:)) Sama jestem w szoku:)

Niezawodny suchy szampon o pięknym zapachu!

Batiste już posiada grono fanów na całym świecie, każda kobieta czasami zapomni o ważnym spotkaniu, wyjściu ze znajomymi lub po prostu pójściu na zakupy. Niestety przy braku czasu zdajemy sobie sprawy o tym w jakim stanie są nasze włosy. Z pomocą zawsze przyjdzie nam SUCHY SZAMPON BATISTE!

DRY Shampoo Batiste o zapachu tropikalnym umyje nasze włosy w 5 minut. Tego nam trzeba w tak szybkim tępię życia jakie każda z nas posiada. Jest bardzo wydajny a dodatkowym atutem jest zapach owoców tropikalnych, który jest przeznaczony dla osób, które tak jak ja uwielbiają słodkie zapachy. Dzięki spray'u bardzo szybko się go aplikuje na włosy, też ich nie obciąża. Stosuję go od lat i nigdy się na nim nie zawiodłam! Dzięki suchemu szamponowi dodatkowo poprawi wizualnie objętość waszym włosom.

ZALETY:
- Piękny słodki zapach owoców tropikalnych
- Bardzo ergonomiczny
- Zmatowi włosy, dzięki czemu wyglądają jak świeżo umyte!
- Wizualnie poprawi objętość włosom
- Bardzo dobra cena jak na długość używania go
- Ładne opakowanie

WADY:
- BRAK!!!

Ratunek w wielu sytuacjach

Świetny suchy szampon który nie raz uratował moje włosy "na ostatnią chwilę". Szampon ma miły zapach i łatwo go wyczesać, nie pozostawia na włosach białych śladów, co jest ogromnym plusem. Jedyny mankament to cena, bo prawie 20 zł to dla mnie dosyć dużo, ale nie znalazłam lepszej alternatywy, więc jak dla mnie to jest hit i nie będę go zmieniać :) zawsze mam go w łazience

Zapach którego nie można się pozbyć

Jest to mój trzeci suchy szampon, każdy miałam z innej firmy. Nie stosuję ich często, tylko w awaryjnych sytuacjach. O Batiste słyszałam jako o najwyższym standardzie suchych szamponów, dlatego moje oczekiwania były wysokie. Nie do końca je spełnił.
Używa się go łatwo, ale nie w ostatniej chwili - mam wrażenie, że jakieś dwadzieścia minut po użyciu staje się bardziej widoczny i muszę jeszcze raz rozczesać włosy.
Pomaga je odświeżyć jeśli zaczynają się przetłuszczać, ale oczywiście nie zastąpi mycia. Działa przez jakieś pół dnia.
I wreszcie, zapach. Nie jest nieprzyjemny sam w sobie - ale jest duszący, tak intensywny, że pokonuje wszystkie inne zapachy i czuć go godzinami, aż ma się go dość. Słyszałam komentarze, że używam za dużo "tych owocowych perfum", więc to nie tylko moje odczucie.