KWC LogobyWIZAŻ logo
Produkty wycofane

Iwostin Purritin, Żel do mycia twarzy (stara formuła)

3,7 na 5101 opinii

nennka
    12 czerwca 2014 o 17:42
    3 / 5
    nie tak dobry
    Żelu używam od ok. 4 tygodni i nie wydaje mi się on tak dobry, jak czytałam w komentarzach, zanim zdecydowałam się na jego zakup. Mimo, że dermatolog zachęcała mnie, aby zacząć go regularnie używać to jednak mnie lekko podrażnia. Napina skórę i wysusza. Chyba potrzebuję czegoś bardziej delikatnego. Pod względem podstawowych funkcji jest ok - oczyszcza, dobrze zmywa makijaż i nie zapycha. Niestety dla mnie chyba jest zbyt mocny ;-) Używam tego produktu od: 4 tygodni Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

3 osób uznało tą opinię za pomocną
    blue_rose199
    28 kwietnia 2014 o 19:30
    uniwersalny kosmetyk!
    Żelu używam regularnie od 4 lat. Jest to obowiązkowy kosmetyk na mojej półce. Miałam przygody z innymi, ale zawsze ten był podstawowym kosmetykiem, który stosowałam do oczyszczania twarzy. + doskonale oczyszcza skórę z makijażu, kremu + oczyszcza powieki, nie podrażnia oczu + nie wysusza, nie podrażnia skóry + skóra nie jest po nim napięta, ale lekko nawilżona + łagodzi i działa kojąco, stosuję również po peelingu + wydajny i wygodny w użyciu Cena wyższa niż typowe żele Lirene, Ziaji czy clean and clear, ale myślę, że się opłaca! Używam tego produktu od: regularnie od 4 lat Ilość zużytych opakowań: więcej niż 5

2 osób uznało tą opinię za pomocną
    paradiso perduto
    14 września 2008 o 14:58
    ok
    mam cere trudna do pielegnacji dlatego musze zamiennie stosowac zele do mycia twarzy. na poczatku rewelacja. buzka oczyszczona, swieza, skora niesciagnieta, nieprzesuszona. potem... zaczela sie strasznie luszczyc ;/ w takim razie poradzilam sie dermatologa, ktory nakierowal mnie wczesniej na Purritin i zaczelam stosowac ten zel zamiennie z zelem Iwostin Lipidia. Efekt? buzka ladna, matowa, odzywiona, elastyczna. Przy stosowaniu zeli do cery suchej, wrazliwej mam wrazenie, ze buzia nie jest calkowicie oczyszczona, a ten duet sprawdza sie doskonale. Jedyna wada jest cena. Używalam tego produktu przez ponad rok Ilość zużytych opakowań: 2

Hedera_helix
    13 lutego 2014 o 10:44
    4 / 5
    bardzo dobry ale można się uodpornić na jego działanie
    Kiedyś polecił mi go dermatolog, w związku z moimi skórnymi dolegliwościami. Zapach mnie nie ujął, bo z resztą nie takie jest jego przeznaczenie. Dobrze myje, oczyszcza i pielęgnuje. Niestety ja tym efektem nie cieszyłam się długo, bo moja skóra bardzo szybko się do niego przyzwyczaiła. Ogólnie jest delikatny i nie powinien podrażniać. Gdyby nie fakt, że wywołał u mnie efekt tolerancji , to penie co jakiś czas stosowałabym go nadal. Używam tego produktu od: jakiś czas temu Ilość zużytych opakowań: kilka

Hiacynta74
    29 sierpnia 2013 o 0:00
    dla mnie wspaniały
    Mam cerę mieszaną, na której często powstają zmiany trądzikowe. Dlatego sięgnęłam po ten żel ( i nie tylko po niego- szalenie lubię kosmetyki Iwostin i sprawdzają się one u mnie wyśmienicie). plusy: -poręczne opakowanie, z którego łatwo dozować odpowiednią ilość żelu -konsystencja w sam raz, nie spływa z dłoni, łatwo zamienia się w piankę -zapach bardzo przyjemny i delikatny, odświeżający za sprawą olejku herbacianego -zmywa doskonale makijaż jak i kremy z buzi -delikatnie wysusza strefę T, nie powodując przesuszenia policzków, które nie przetłuszczają się -skutkuje to znacznym zmniejszeniem ilości i wielkości zmian trądzikowych oraz stanów zapalnych -całkowicie pozbyłam się zaskórników -nie podrażnia cery nawet jeśli są jakieś większe zmiany, dłużej gojące się minusów brak Nie bardzo rozumiem dlaczego niektóre osoby wspominały o matowieniu cery. Producent nie obiecuje takiego działania. Obiecuje za to inne efekty, które u mnie sprawdziły się w pełni. Używam tego produktu od: kilka lat Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

poziomkowa truskawka
    22 marca 2013 o 13:46
    dobry .
    Kupiłam zachęcona dobrymi opiniami i nie zawiodłam się . Mam cerę mieszaną , z niedoskonałościami w strefie T . Odkąd używam żelu niespodzianki przestały się pojawiać a pojedyncze pryszcze szybciej znikają . Dość szybko pojawia się jednak świecenie na buzi , nie spotkałam jeszcze żelu po którym twarz długo jest świeża ;c + dostępność + zapach ( lubię takie lekarskie zapaszki :P) + działanie o którym wspomniałam wyżej + wydajność - zostawia skórę lekko ściągniętą - twarz zaczyna się świecić po około 4 godzinach od użycia -cena (chociaż warto zapłacić za taki efekt) Używam tego produktu od: 2 tyg Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

errola
    8 listopada 2012 o 10:33
    godny polecenia
    Używałam tego żelu przy cerze tłustej. Zresztą przy przesuszonej również, ponieważ trochę mi go zostało. Był więc bardzo wydajny. Miał bardzo intensywny zapach, który czasami był przytłaczający, ale generalnie ok. Przyzwyczaiłam się do niego. Nie lubiłam, w sumie to mnie to bardzo denerwowało, ale żel bardzo się pienił i potrzeba było dość sporej ilości wody, żeby się go pozbyć. Bardzo dobrze oczyszczał, a przy tym był delikatny. Nie podrażniał, nie uczulał, nie ściągał skóry. Godny polecenia. Używam tego produktu od: używałam ok. roku Ilość zużytych opakowań: jedno

Finka2L
    13 września 2012 o 9:26
    5 / 5
    dla mojej cery jest swietny
    Skoro nowa wersja tego zelu nie zostala dodana to pozwole sobie zamiescic wlasna opinie tutaj, a ewentualnie zostanie ona pozniej przeniesiona Mam cere tlusta, ale bez wypryskow czy zmian tradzikowych. Marke Iwostin bardzo cenie i dla mnie jest ona najlepsza ( rowniez pod wzgledem cenowym) z tych dostepnych w aptece.Ten zel spelnia moje oczekiwania w 100%. Przede wszystkim nie sciaga i nie wysusza skory, a to potrafi niewiele zeli przeznaczonych do skory przetluszczajacej sie.Wiekszosc to agresywne ´´zmywacze´´, po ktorych produkcja sebum jeszcze sie wzmaga. Purritin zel sprawia, ze moja cera po umyciu jest gladka, czysta i swieza,a o to wlasnie chodzi. Jest to prawie bezbarwny zel, ktory mimo dodatku SLS pieni sie umiarkowanie, bezproblemu splukuje. Pachnie w sposob typowy dla kosmetykow tej marki, czyli delikatnie i nie drazniaco. Zauwazylam, ze w w polaczeniu z emulsja matujaca badz matujaco-nawilzajacym kremem Ziaji mam zapewniony mat na caly dzien, a nie zdaza mi sie to czesto w dni kiedy nie mam na twarzy makijazu ( czyli w te ´´domowe´´), skora jednak jest w dalszym ciagu gladka i absolutnie nie przesuszona. Estetyka opakowania jest srednia, ot zwykla tuba z klapka, ale dla mnie najwazniejsze jest, ze jest poreczna. Mnie ten zel bardzo sie spodobal, ale wiem, ze nie dla kazdego bedzie dobry dlatego ani nie odradzam ani nie polecam. Używam tego produktu od: 1.5 miesiaca Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1

Ciapna
    22 kwietnia 2012 o 19:49
    2 / 5
    Znam wiele tańszysz i o tym samym działaniu.
    Kupiłam ten żel w zestawie z kremem na noc. Wiązałam z nim wiele nadziei. Moja ocena: +nie ściąga nieprzyjemnie skóry +podoba mi się zapach olejka herbacianego +żel jest wydajny +wygodne opakowanie -nie zauważyłam poprawy skóry, zmniejszenia występowania pryszczy; mimo że jest to żel myjący, powinien "nie przeszkadzać", ale za tę cenę można kupić wiele tanich produktów o identycznym działaniu -czasami wysusza skórę, możliwe że to skutek stosowania leków typowo aptecznych na pojedyncze wypryski

maleoreggaerockers
    21 kwietnia 2012 o 10:53
    świetny!
    żel bardzo sie sprawdził przy mojej cerze. mam cerę trądzikową i tłusta. poleciła mi go pani dermatolog -jest tani - bardzo wydajny -świetnie oczyszcza ( na poczatku troszkę mnie wysypało ale po 2 tygodnbiach problem tradziku zaczyna zanikac i nie wychodzą nowe krostki i pryszcze) polecam:) Używam tego produktu od: 2miesiecy Ilość zużytych opakowań: 1 duze

jolkaw87
    20 kwietnia 2012 o 14:44
    REWELACJA
    żel rewelacyjnie spełnia swoje zadanie- doskonalne oczyszcza skorę!! nie zostawią jej tak ściągniętej jak Vichy Normaderm. jedyny minus to fakt że spływa z mokrych rąk, przez co jest dość mało wydajny. pozatym to REWELKA!! stosuję zamiennie wlaśnie z Vichy Używam tego produktu od: 8 miesięcy Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

karkataka
    23 marca 2010 o 12:03
    polecam
    Plusy: - dość niska cena (zwłasza jak trafi się na promocje) - dobrze oczyszcza skórę twarzy - wg mnie jest lepszy od np. pianki T Pharmaceris (która jest aż za bardzo delikatna) - nie uczula (przynajmniej mnie;) Minusy: - Po ok 4-5h skóra ponownie się błyszczy (ale jeszcze nie znalazłam produktu po którym nie miałam tego problemu) Używam tego produktu od: ok 2 lat Ilość zużytych opakowań: ok 4

modlishka665
    30 listopada 2008 o 11:21
    5 / 5
    Jest świetny. Nie wysusza, nie zatyka porów, skóra po nim jest matowa na długi czas. Zapobiega powstawaniu nowym wypryskom. Jest warty swojej ceny. Polecam Używam tego produktu od:2 lata Ilość zużytych opakowań:dużo, chyba 4

Ilena
    27 sierpnia 2008 o 23:35
    super
    po raz kolejny mówie od leczenia sa kremy a nie żele i toniki żel ma za zadanie oczyscic oraz ma działać antybakreryjnie .... dla mnie ten żel jest przyjemny myje nim buzie bardzo długo około 5 minut ... uważam że oczyszcanie jest najważniejsze i jak ktoś sie nie przykłada to niech nie zarzuca nic niczemu mam cere trądzikową i żel się sprawdził Używam tego produktu od:paru tygodni Ilość zużytych opakowań:.

krochmalek
    21 stycznia 2008 o 20:00
    Bardzo skuteczny :)
    Nie mam jakichś problemów z cerą i od kosmetyku do mycia twarzy oczekuję jedynie skutecznego działania. Purritin taki jest. Buzia staje się, czysta, naprężona, świeża, chce się jej dotykać przez cały czas :) Rzeczywiście, zapach nie jest może zniewalający, ale przynajmniej nie "chemiczny" i co ważne, nie podrażnia nosa ani oczu. Darzę żel dodatkową sympatią, gdyż mieszkam niedaleko Iwonicza Zdroju i znam tamtejsze wody :D Bardzo gorąco polecam wszystkim Wizażankom :) Używam tego produktu od: pół roku z przerwami Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

oreska01
    13 grudnia 2007 o 22:34
    2 / 5
    sredni
    w sumie na początku rewelacja - małe zaskórniaczki których chciałam sie pozbyć błyskawicznie znikały :) potem szok - skóra jakby bardziej wysłuszona, wiecej zaskórniaczków ... masakra, ja juz go raczej nie kupie Używam tego produktu od: 2 miesiecy Ilość zużytych opakowań: 3/4 opakowania

Dorre
    11 grudnia 2007 o 19:52
    4 / 5
    Zalecił mi go mój dermatolog w trakcie leczenia trądziku i w sumie dlatego go kupiłam. początkowo nieco przesuszał skórę twarzy. Generalnie nie powoduje żadnych podrażnień i zaczerwień, dobrze oczyszcza iz zmywa resztki makijażu. Cena jak na produkt apteczny jest w miare przystępna o sam żel bardzo wydajny i naprawdę na długo wystarcza. Polecam stosować razem z tonikiem. Zapach jest nieco specyficzny ale to ze względu na składniki. Polecam walczącym z trądzikiem! Używam tego produktu od: roku Ilość zużytych opakowań: 3

Lady Mimoza
    6 grudnia 2007 o 12:46
    Super!
    Jak dla mnie idealny. Kupiłam za namową dermatologa :). Jedynym minusem może być zapach - na początku mnie nie zachwycił, jednak z czasem mi się spodobał :) Żel jest delikatny i właśnie za tę delikatność go cenię, bo nie wysusza mi skóry, dobrze myje. Bardzo pomógł mi w walce z trądzikiem! Równie dobrego żelu do twarzy jeszcze nie znalazłam.Używam tego produktu od: pół roku Ilość zużytych opakowań: 1