Avon, Ultra Colour Bold (Szminka do ust)

Avon, Ultra Colour Bold (Szminka do ust)

Pojemność 3,2 g

Szminka Avon Ultra Colour Bold zawiera 50% więcej pigmentów w porównaniu z klasyczną szminką Avon dla uzyskania nasyconego koloru już po jednej aplikacji. Szminka Avon Ultra Colour Bold jest bogata w odżywcze olejki, witaminę E i SPF 15 zadba o usta latem. Zapewnia pełne pokrycie ust i delikatny połysk. Szminka ma odkręcane opakowanie, dzięki któremu wystarczy jeden ruch, aby ją otworzyć,

w sztyfcie
kryjące

Wykorzystała: kilka próbek

Ulubiona z Avon !

Dzięki możliwości zamówienia próbek - mam wszystkie kolory tej szminki. Zdecydowanie najbardziej uwielbiam Power Plum, niestety zawsze jak zamawiam, to nie ma pełnego wymiaru szminki i muszę się zadowolić próbkami.

Jak na szminkę w takiej cenie długo się trzyma bez poprawek - do 3 godzin, a poprawki trzeba nanieść małe. Nie wysusza, nie podkreśla skórek, nie zjada się od razu.
W gamie są piękne, żywe kolory, każdy znajdzie coś dla siebie.

Dalej będę polować na swój ulubiony kolor :)

Trwałe, nawilżające i w dodatku w boskich kolorach - Fearless Fuchsia to ideał! <3

Przyznam szczerze, że nigdy nie używałam pomadek z Avonu - tak, tak, uchowałam się, głównie dlatego, że nie miałam pod ręką konsultantki.
Oczywiście, to nie jest tak, że nie miałam przedtem styczności z tą firmą - miałam, bo gdy byłam małą, nieopierzoną gąską, to siostra mojej mamy była konsultantką Avonu. Rzecz działa się we wczesnych latach 90', ledwo odrosłam od ziemi, a już fascynował mnie świat kosmetyków - kolorowe cienie, kredki, szminki i perfumy...Wspaniałe czasy :)
Ale, przechodząc do sedna - wiosną tego roku dzięki mojej kochanej koleżance i wizażowym ekspercie w dziedzinie avonowej kolorówki (i nie tylko tej, maladaga, wiem, że przeczytasz! ;)) weszłam w posiadanie chyba kultowej już szminki Avonu - Ultra Colour Bold w odcieniu Fearless Fuchsia.
Przyznam szczerze, że już pierwsze otwarcie mną wstrząsnęło (pozytywnie, oczywiście) - pomyślałam sobie :''Boooziu, jaki ten róż jest piękny, neonowy ocz***bny, widoczny z daleka, taki mój!!!''.
Bo istotnie, Fearless Fuchsia to neonowa fuksja - wściekła, intensywna, niesamowicie napigmentowana. O kremowym wykończeniu, ale bez żadnych drobinek. Mimo tak intensywnego odcienia, nie ma w sobie grama tandety czy kiczu - to ten elegancki odcień różu, nie zaś ten preferowany przez bywalczynie dyskotek w remizie ;).

Opakowanie pomadki zachwyca - eleganckie połączenie czerni i srebrna, z wytłoczonym logo marki, zamykane na klik. Plastikowe, ale jest to plastik wysokiej jakości, nawet gdy noszę szminkę w torebce czy też ją upuszczę (taka łajza ze mnie trochę, no co ja poradzę?), to nic złego się ze szminką nie dzieje.
Sztyft jest osadzony porządnie i wysuwa się płynnie.Sama szminka jest miękka, niezwykle łatwo ją rozprowadzić na ustach - sunie gładko i precyzyjnie, pokrywając wargi nasyconym kolorem i apetycznym połyskiem.
Oczywiście, zazwyczaj przy aplikacji wspomagam się konturówką (polecam te z Golden Rose, genialne i doskonale współpracują z tą pomadką!), aczkolwiek nawet i bez tej pomocy szminka nie spływa z ust i nie wychodzi poza ich kontur.
Krycie jest bardzo dobrze, przy dwóch warstwach mam efekt taki, jakiego oczekiwałam - czyli kolor zgodny z tym, co widzę w opakowaniu, ot co ;).
Nosi się ją bardzo komfortowo, nie wysusza ust i nie podrażnia ich.
Jest dość trwała, przy właściwej pielęgnacji oraz aplikacji spokojnie wytrzyma kilka h, z piciem i jedzeniem włącznie - ba, nawet i z bezustanną paplaniną, którą mam w zwyczaju uprawiać.
Ściera się równomiernie, bez zostawiania plam lub białej kreski na styku warg (nienawidzę tego, a zdarzyć się to może niezależnie od firmy i ceny produktu).
Zostawia delikatne ślady na szklankach, ale...mało która tego nie robi ;). Mimo to, trzyma się bardzo dobrze - spokojnie możemy użyć jej na ważną okazję, do pracy lub na spotkanie, wytrzyma bez poprawek.
Szminka jest wydajna, mam nadal swój egzemplarz i wiem, że wypróbuję chętnie inne kolory - tym bardziej, że cena jest zachęcająca.

Serdecznie polecam, jeśli szukasz szminki, która jest trwała, dobrze napigmentowana, nie wysusza ust i występuje w wielu kolorach, to trafiłaś idealnie - Ultra Colour Bold na pewno cię nie zawiedzie! :)

UWIELBIAM

Polecam z całego serducha. WSPANIAŁA SZMINKA.
Długo pozostaje nienaruszona na ustach. Na ustach pozostawia efekt lekkiego nawilżenia i pięknego połysku. Co najważniejsze nie wysusza ust.

Dobra

Szminka ma ładne, eleganckie opakowanie. Po otwarciu czuć bardzo ładny i przyjemny zapach. Bardzo ładne kolory; myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie. Na ustach daje efekt ładnego połysku. Jest dość trwała i nie wysusza. Nie podkreśla suchych skórek i nie roluje się. Polecam.

Polecam bardzo. Jestem bardzo zadowolona ze szminek marki Avon, odpowiednia cena do produktu. Jeszcze nigdy się na nich nie zawiodłam, co prawda kolory z katalogu odbiegają od rzeczywistych, ale zawsze są bardzo ładne.

Mocna pigmentacja

Zamówiłam jeden kolor i jestem bardzo zadowolona. Mocna pigmentacja, ładnie kryje, przyjemny posmak, bardzo wydajna, nie wysusza ust warto było kupić.

Dobra na co dzień!

Pomadka jest mocno napigmentowana i ma dobrą trwałość. Na ustach daje połysk, który wygląda bardzo korzystnie. Nie rozmazuje się, nie wysusza ust i nie podkreśla suchych skórek. Ma bardzo szeroką gamę kolorystyczną i wspaniały zapach.

Wykorzystała: kilka próbek

Mega napigmentowane

Oceniam zakupione próbki.Mam wszystkie kolory.Są mocno napigmentowane , kremowe i maja mokry połysk.Nie posiadają drobinek.łatwo suną po ustach, dobrze kryją po jednej warstwie.
Duża paleta barw od nude, korali , róży i czerwieni po mocne wino(Bold Bordeaux)
Niestety szminki nie są jakoś specjalnie trwałe, mogą się rozmazywać i szybko znikają podczas jedzenia, odbijają się na szklankach itp
Ulubione kolory to neonowa fuksja-Fearless fuchsia
Neonowy pomarańcz idealny na lato -Bright nectar
Jagodowo-śliwkowy-Power plum i mój faworyt którego mam zamiar zamówic pełnowymiarowe opakowanie-Hi-def Plum różowo-fioletowy
Mają dziwny zapach ale nie jest on jakiś brzydki tylko jakiś taki sztuczny
Mam w nowym opakowaniu sygnowanym logo Mark

Mega napigmentowana szminka

Mam dwa odcienie: starburst pink oraz fearless fuchsia.
Są to szminki bardzo mocno napigmentowane i dosyć trwałe. Piękna gama kolorów i cena na promocji całkiem przystępna.
Bardzo wydajny produkt, niewielka ilość pokrywa usta cudownym kolorem - szczególnie pokochałam odcień fearless fuchsia, jest naprawdę efektowny i pięknie podkreśla wargi.
Opakowanie eleganckie, dzięki okienku widzimy jaki odcień bierzemy :-)
Ogólnie polecam.

ulubione

Najlepsze szminki z jakimi do tej pory się spotkałam. Niesamowicie napigmentowane i ogromnie trwałe. Nie przesuszają ust i są bardzo komfortowe w noszeniu. Posiadam Fearlass Fuchsia- najładniejsza i najbardziej neonowa fuksja jaką w życiu widziałam i Red Extreme-mocna pomidorowa czerwień idealna dla blondynek. MUST HAVE !

Niezła szminka.

Lubię pomadki z serii Ultra Colour Bold, ale i tak moim hitem z Avonu są te z serii Luxe.
Plusy Ultra Colour Bold :
- bardzo bogata gama kolorystyczna, która ciągle się rozszerza,
- nie wyszusza nadmiernie ust,
- ładnie się rozprowadza,
- ślicznie pachnie,
Neutralnie :
- średnia trwałość,
- mogłaby lepiej pielęgnować usta,
Minusy :
- łatwo się ściera,
- zostawia ślady np. na szklance,
- potrafi się czasem rozmazac,
Mimo wszystko są to jedne z lepszych pomadek, dodatkowo można je upolować w fajnej cenie. Ogólnie polecam!!!

Super :)

Moim zdaniem to dobra szminka.
Jest trwała. Ma przepiękne, soczyste i żywe kolor.
W gamie kolorystycznej można znaleźć coś na każdą porę roku.
Konsystencja jest przyjemna. Szminka wręcz sama sunie po ustach.
Zjada się równomiernie. Nie brudzi zębów. Opakowanie jest wygodne.
Szminki dobrze napigmentowane. Cena w porządku i co ważne nie wysusza ust i nie podkreśla suchych skórek. Wielki plus  Kupię jeszcze inne kolory. Fajnie ją mieć zawsze pod ręką w torebce.

Bardzo dobry produkt

Mam parę kolorów tej szminki i muszę przyznać, ze stałam się jej wielką fanką. Plus za szeroką gamę kolorystyczną, kolejny za konsystencje szminki - idealna. Łatwa w aplikacji, trwałość raczej średni - po 2/3 godzinach znika. Ale natyle dobrze ściera się z ust, że nie jest to upierdliwe. Po aplikacji daje lekki połysk, dla mnie super sprawa. Nie klei się, nie wysusza ust. W promocji można ją nabyć w niskiej cenie, co podnosi jej atrakcyjność. Na pewno jeszcze do niej wrócę.