Avon, Ultra Colour Bold (Szminka do ust)

Avon, Ultra Colour Bold (Szminka do ust)

Pojemność 3,2 g

Szminka Avon Ultra Colour Bold zawiera 50% więcej pigmentów w porównaniu z klasyczną szminką Avon dla uzyskania nasyconego koloru już po jednej aplikacji. Szminka Avon Ultra Colour Bold jest bogata w odżywcze olejki, witaminę E i SPF 15 zadba o usta latem. Zapewnia pełne pokrycie ust i delikatny połysk. Szminka ma odkręcane opakowanie, dzięki któremu wystarczy jeden ruch, aby ją otworzyć,

w sztyfcie
kryjące

Najlepsze z Avonu

Najlepsza seria szminek jaką wypuścił Avon. Mają tak piękne nasycone kolory, że ciągle kupuje nowe, bo co chwilę inny kolor mi się podoba. Są bardzo trwałe, schodzą równomiernie i wyglądają pięknie na ustach.

Posiadam kolory:

Bright Nectar- śliczny kolor brzoskwinki, ciężko sie nakłada, robią się prześwity ale kolorek cudo.

Peony pop- neonowy wręcz kolor różu, moja ulubiona

Hi def plum - fuksja z ntą fioletu, odważny i intensywny kolor

Miałam też odcień Starbust Pink ale oddałam mamie, był to jasny odcień różu jak dla Barbie, mało komu pasuje.

Ilość zużytych opakowań: trzy i pół

sliwka, sliweczka

Posiadam odcien Power Plum.
jak dla mnie - idealna rownowaga miedzy fioletem a rozem. Jakby rzeczywiscie sliwka.

Plusy:
- intensywny, trwaly kolor
- nie wysusza

Minusy:
- regularna cena

Używam tego produktu od: ponad 2 miesiecy

lubię

Bardzo fajna szminka. Kolory są piękne, intensywne i mocno napigmentowane. Mam kolor fearless fuksja - intensywny, neonowy róż, oraz peony pop- róż z domieszką pomarańczu, ale w zimnej tonacji. Szminki są matowe, mocno kryjące i długo utrzymują się na ustach. Niestety minus za to, że podkreślają suche skórki

Ilość zużytych opakowań: 2 i kilka próbek

całkiem nieżle :)

Dostałam od mojej przyjaciólki ( konsultantki Avon) próbkę , póżniej zamówiłam pełnowartościową pomadkę - jest całkiem nieżle - mogłabym dać mały minus, bo przynajmniej u mnie pomadka nie trzyma się tak długo na ustach ( jak zapewnia producent). Kolory całkiem fajne - daję 4 gwiazdki :) Ale reasumując spokojnie mogę polecić :)

Używam tego produktu od: około miesiąca
Ilość zużytych opakowań: dwie próbki //= w trakcie używania pełnowartościowej pomadki

świetna szminka za niską cenę

Lubię szmiki Avonu gdy pojawiły sie w katalogu postanowiłam je wypróbować .Zamówiłam cały pakiet 15 róbek.
Szminki okazały sie świetne. Próbki różniły się konsystencją, niektóre jakby trochę wysuszały usta,wszystkie były bardzo mocno napigmentowane,długo sie utrzymywały . Zamówiłam póżniej Extreme Mauve i Rapid Rose za 10 zł w promocji z obu jestem zadowolona. Szmina jest w standartowym opakowaniu,z okienkiem u góry nie takim jak na zdjęciu ,czy w katalogu.

Plusy:
- kilka godzin trzymają się na ustach,
- bardzo dobra pigmentacja
- dobrze się nakładają
- przystępna cena

Minusy
-brak

Ilość zużytych opakowań: 15 próbek i 2 szminki

super i

Poleciła mi jak koleżanka ale do tej pory nie żałuję super kolor nasycony trwały Idealnie wygląda na ustach podkreślając je. :-) jak Narazie moja ulubiona.

rewelacyjna szminka

Polecam, świetny produkt. Intensywnie matuje usta, jest bardzo trwała i wydajna. Szczególną zaletą jest mocny pigment, wyraźny i soczysty kolor – zakochałam się! Szminka jest oprócz tego twarda, ma mocną konsystencję, nie rozpływa się pod wpływem wyższej temperatury. Cena jak najbardziej na plus!

Używam tego produktu od: sierpnia 2014
Ilość zużytych opakowań: 1 niepełne

Intensywny kolor, mat i trwałość.

Rewelacyjna szminka poszukiwana przeze mnie od dawna.
mam kolory:
Hi-def Plum - intensywnie mocny róż ciemny i wyrazisty, chłodny
Fearless Fuchsia- mocny róż rażący

Oba zachwycają elegancją.
Szminka świetnie kryje, zachowuje długo swój intensywny kolor. Jeśli ktos lubi mieć usta zwracajace uwagę, to są to kolory dla takiej kobiety.
Mam ją na ustach długo i śmiało można jeśc i pić a ona zachowa długo swój kolorek.
Usta cały czas wyglądaja ponetnie i całusnie.

Ilość zużytych opakowań: 2 niecałe

Mój ulubieniec

Mam 4 kolory: Starburst Pink, Peony Pop, Fearless Fuchsia oraz Rapid Rose

Plusy
+ Piękne i intensywne kolory!
+ Matowe, ale aksamitne wiec nie powinny wysuszać ust
+ Cena w katalogu zwykle wynosi ok 16-18 zł
+ Niewyczuwalny zapach
+ BARDZO długo się utrzymuje (pomalowałam usta ok. 18, a o 11 rano nadal było widać delikatny kolor)
+ Szeroka gama kolorystyczna

Minusy
- Raz zauważyłam że po kilku godzinach został mi nieestetyczny "pasek" nierównomiernie startego produktu.
Jednak zauważyłam to tylko raz (w przypadku Starburst Pink) Zatem mam nadzieje, że już się to nie powtórzy.

Moim zdaniem te szminki są po prostu świetne. Zamierzam kupić jeszcze inne kolory.

Ilość zużytych opakowań: 4 rozpoczęte

Najlepsza jaką miałam do tej pory :)

Swoją przygodę z tymi pomadkami zaczęłam od spokojniejszej Rapid Rose. Kiedy przekonałam się jaka jest fantastyczna oraz za namową koleżanek, zdecydowałam się na odważniejsze kolory, które okazało się pasują do mnie idealnie czyli czerwienie oraz fiolety i fuksje. W tej chwili mam większość z nich, odpuściłam sobie natomiast brązy i korale. Moja jedna rada co do ciemniejszych kolorów: czerwienie i fiolety należy najpierw nałożyć na usta pędzelkiem żeby w nie "wniknęły", dopiero potem delikatnie przemalować usta samą pomadką. Efekt nie będzie taki "ordynarny". Wszystkie odcienie używam na codzień do pracy, jaśniejsze z mocniejszym okiem, ciemniejsze z delikatnym, wystarczy sama kreska i mamy super efekt :)

Plusy:
- bardzo dobrze trzymają się na ustach, ciemniejsze kolory jakby w nie wnikają
- bardzo dobra pigmentacja
- dobrze się nakładają
- nie wysuszają ust

Używam tego produktu od: Dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie kilku

elektryzujący kolor

Powiem tak: to prawda, szminki te są mega mocno napigmentowane przez co wydajniejsze niż większość oraz dłużej nie zetrą nam się z ust, mają kremową konsystencję i nie przesuszają warg...ale ich bardzo, bardzo żywe kolory dla jednych moga być plusem, ale dla innych z nas mogą wydać się wręcz jaskrawe i zbyt przytłaczające w przypadku gdy mamy delikatną urodę. Ja po przetestowaniu kilku próbek osobiście zdecydowałam się na najmniej jaskrawy, choć także bardzo żywy i bardzo według mnie ładny kolor Rapid Rose. W ogóle uważam, że odcienie te super nadadzą się na wieczór bądź na imprezę, choć niektóre pasują także do dziennego makijażu gdy chcemy mocno wyeksponować usta. Opakowanie jest inne niż na zdjęciu w katalogu, takie jak w tradycyjnej UCR, dodatkowo zapakowane w papierowy kartonik. Ogólnie polecam tę pomadkę:)

Używam tego produktu od: około 2 tygodni
Ilość zużytych opakowań: zaczęte pierwsze

Super jakość w dobrej cenie

Mam Hi Def Plum i Rapid Rose. Kolory są świetne. Idealne do makijażu pt. "patrz, mam super usta i świetny kolor szminki". Robią robotę, naprawdę.

Hi Def Plum jest tak elektryzująca i tak idealna, że aż jestem dumna z tego, że ją wybrałam. Tego koloru szukałam. Długo szukałam... :)

Natomiast Rapid Rose idealnie nadaje się do lekko muśniętej słońcem cery (łączę ją z rozświetlającym bronzerem - miodzio). Ale ta już wymaga dobrej pielęgnacji ust. Złuszczony naskórek i nawilżone usta to dla niej podstawa, w innym wypadku wygląda mało estetycznie. Niemniej, warta polecenia.

Ilość zużytych opakowań: 2 rozpoczęte