Avon, Ultra Colour Bold (Szminka do ust)

Avon, Ultra Colour Bold (Szminka do ust)

Pojemność 3,2 g

Szminka Avon Ultra Colour Bold zawiera 50% więcej pigmentów w porównaniu z klasyczną szminką Avon dla uzyskania nasyconego koloru już po jednej aplikacji. Szminka Avon Ultra Colour Bold jest bogata w odżywcze olejki, witaminę E i SPF 15 zadba o usta latem. Zapewnia pełne pokrycie ust i delikatny połysk. Szminka ma odkręcane opakowanie, dzięki któremu wystarczy jeden ruch, aby ją otworzyć,

w sztyfcie
kryjące

Odcienie torpeda!

Kupiłam trzy odcienie za 10 zł każda, cena śmiesznie niska, jak za taką jakość. Mam Hi Def Plum, Rapid Rose i Extreme Mauve.
Hi Def Plum to bardzo ostry, dosyć ciemny róż - podobny kolor co Hot Pink z serii Ultra Colour. Rapid Rose jest dosyć jasną czerwienią, ale z wibrującym, koralowym podtonem. Extreme Mauve to ciemny róż, wpadający w fiolet.
Wszystkie odcienie są bardzo intensywne i żywe na ustach, faktycznie bold. Raczej nie na codzień (choć zależy kto ma jaką pracę) ale idealne na imprezę.
Działanie całkowicie zgadza się z opisem - wystarczy jedno pociągnięcie by ładnie pokryły usta. Nie są tak kremowe jak klasyczna seria Ultra Colour ale dzięki temu lepiej przylegają, wręcz wżerają się w usta.
Jadłam już z nimi na ustach tłusty obiad i oczywiście trochę zeszły ze środka, ale nie w taki brzydki sposób, żeby to się mega rzucało w oczy. Wystarczyło przejechać delikatnie pomadką w tych miejscach. Bez jedzenia, przy samym piciu, trwałość bardzo dobra.
Uważam, że są lepsze, niż osławiony matowe pomadki z Golden Rose - tamte są strasznie suche na ustach i podkreślaja skórki, te nic takiego nie robią, bardzo przyjemnie się je nosi.
Szminki z Avonu są ogólnie moim odkryciem, są rewelacyjnej jakości.

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: 3 w trakcie

Świetne i bardzo trwałe!

Posiadam 2 odcienie tych pomadek - Hi Def Plum i Berry Bold. Pierwszy to ciemna, chłodna fuksja (bez domieszki czerwieni), a drugi to cudowna, chłodna i intensywna czerwień. Oba odcienie są bardzo eleganckie.
Jeśli chodzi o samą pomadkę, to jest cudownie napigmentowana - wystarczy jeden raz przejechać po ustach, aby uzyskać efekt "bold". ;) Pomadki bardzo długo się utrzymują, w dodatku pigment jest tak silny, że barwią usta - również na długi, długi czas.
Jeśli chodzi o to dziwne opakowanie, które jest widoczne na zdjęciu, to ja również dostałam swoje pomadki w klasycznym opakowaniu z serii Rich. Niemniej jednak, nie przeszkadza mi to, ponieważ uważam, że opakowanie ze zdjęcia jest dziwadłem. ;) Wolę klasyczne rozwiązania.

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu.
Ilość zużytych opakowań: 2 odcienie w trakcie.

Rewelka

Szminkę posiadam w dwóch odcieniach, żywych, \'żarówiastych\'.
Idealnie utrzymują się na ustach, nie sposób ją \'zjeść\'.
Usta są nawilżone ale i matowe. Idealne na lato :)
Co do opakowania, nie wiem czemu, ale otrzymałam je w standardowym jak reszta szminek RICH.

Używam tego produktu od: kilku dni

(!!) jaka fuksja <3

Wreszcie znalazłam mój idealny odcień fuksji.No po prostu coś pięknego.Szminka szalenie kremowa świetnie się nakłada bardzo długo się utrzymuje mimo jedzenia i pocałunków :P Po prostu wżera się w usta na długo.Poza tym nie przesusza nie podkreśla suchych skórek nie zbiera się w załamaniach :D Moja nowa miłość <3