Avon, Ultra Colour Bold (Szminka do ust)

Avon, Ultra Colour Bold (Szminka do ust)

Pojemność 3,2 g

Szminka Avon Ultra Colour Bold zawiera 50% więcej pigmentów w porównaniu z klasyczną szminką Avon dla uzyskania nasyconego koloru już po jednej aplikacji. Szminka Avon Ultra Colour Bold jest bogata w odżywcze olejki, witaminę E i SPF 15 zadba o usta latem. Zapewnia pełne pokrycie ust i delikatny połysk. Szminka ma odkręcane opakowanie, dzięki któremu wystarczy jeden ruch, aby ją otworzyć,

w sztyfcie
kryjące
Efekt
transparentne

Najlepsza jaką miałam do tej pory :)

Swoją przygodę z tymi pomadkami zaczęłam od spokojniejszej Rapid Rose. Kiedy przekonałam się jaka jest fantastyczna oraz za namową koleżanek, zdecydowałam się na odważniejsze kolory, które okazało się pasują do mnie idealnie czyli czerwienie oraz fiolety i fuksje. W tej chwili mam większość z nich, odpuściłam sobie natomiast brązy i korale. Moja jedna rada co do ciemniejszych kolorów: czerwienie i fiolety należy najpierw nałożyć na usta pędzelkiem żeby w nie "wniknęły", dopiero potem delikatnie przemalować usta samą pomadką. Efekt nie będzie taki "ordynarny". Wszystkie odcienie używam na codzień do pracy, jaśniejsze z mocniejszym okiem, ciemniejsze z delikatnym, wystarczy sama kreska i mamy super efekt :)

Plusy:
- bardzo dobrze trzymają się na ustach, ciemniejsze kolory jakby w nie wnikają
- bardzo dobra pigmentacja
- dobrze się nakładają
- nie wysuszają ust

Używam tego produktu od: Dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie kilku

elektryzujący kolor

Powiem tak: to prawda, szminki te są mega mocno napigmentowane przez co wydajniejsze niż większość oraz dłużej nie zetrą nam się z ust, mają kremową konsystencję i nie przesuszają warg...ale ich bardzo, bardzo żywe kolory dla jednych moga być plusem, ale dla innych z nas mogą wydać się wręcz jaskrawe i zbyt przytłaczające w przypadku gdy mamy delikatną urodę. Ja po przetestowaniu kilku próbek osobiście zdecydowałam się na najmniej jaskrawy, choć także bardzo żywy i bardzo według mnie ładny kolor Rapid Rose. W ogóle uważam, że odcienie te super nadadzą się na wieczór bądź na imprezę, choć niektóre pasują także do dziennego makijażu gdy chcemy mocno wyeksponować usta. Opakowanie jest inne niż na zdjęciu w katalogu, takie jak w tradycyjnej UCR, dodatkowo zapakowane w papierowy kartonik. Ogólnie polecam tę pomadkę:)

Używam tego produktu od: około 2 tygodni
Ilość zużytych opakowań: zaczęte pierwsze

Super jakość w dobrej cenie

Mam Hi Def Plum i Rapid Rose. Kolory są świetne. Idealne do makijażu pt. "patrz, mam super usta i świetny kolor szminki". Robią robotę, naprawdę.

Hi Def Plum jest tak elektryzująca i tak idealna, że aż jestem dumna z tego, że ją wybrałam. Tego koloru szukałam. Długo szukałam... :)

Natomiast Rapid Rose idealnie nadaje się do lekko muśniętej słońcem cery (łączę ją z rozświetlającym bronzerem - miodzio). Ale ta już wymaga dobrej pielęgnacji ust. Złuszczony naskórek i nawilżone usta to dla niej podstawa, w innym wypadku wygląda mało estetycznie. Niemniej, warta polecenia.

Ilość zużytych opakowań: 2 rozpoczęte

Odcienie torpeda!

Kupiłam trzy odcienie za 10 zł każda, cena śmiesznie niska, jak za taką jakość. Mam Hi Def Plum, Rapid Rose i Extreme Mauve.
Hi Def Plum to bardzo ostry, dosyć ciemny róż - podobny kolor co Hot Pink z serii Ultra Colour. Rapid Rose jest dosyć jasną czerwienią, ale z wibrującym, koralowym podtonem. Extreme Mauve to ciemny róż, wpadający w fiolet.
Wszystkie odcienie są bardzo intensywne i żywe na ustach, faktycznie bold. Raczej nie na codzień (choć zależy kto ma jaką pracę) ale idealne na imprezę.
Działanie całkowicie zgadza się z opisem - wystarczy jedno pociągnięcie by ładnie pokryły usta. Nie są tak kremowe jak klasyczna seria Ultra Colour ale dzięki temu lepiej przylegają, wręcz wżerają się w usta.
Jadłam już z nimi na ustach tłusty obiad i oczywiście trochę zeszły ze środka, ale nie w taki brzydki sposób, żeby to się mega rzucało w oczy. Wystarczyło przejechać delikatnie pomadką w tych miejscach. Bez jedzenia, przy samym piciu, trwałość bardzo dobra.
Uważam, że są lepsze, niż osławiony matowe pomadki z Golden Rose - tamte są strasznie suche na ustach i podkreślaja skórki, te nic takiego nie robią, bardzo przyjemnie się je nosi.
Szminki z Avonu są ogólnie moim odkryciem, są rewelacyjnej jakości.

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: 3 w trakcie

Świetne i bardzo trwałe!

Posiadam 2 odcienie tych pomadek - Hi Def Plum i Berry Bold. Pierwszy to ciemna, chłodna fuksja (bez domieszki czerwieni), a drugi to cudowna, chłodna i intensywna czerwień. Oba odcienie są bardzo eleganckie.
Jeśli chodzi o samą pomadkę, to jest cudownie napigmentowana - wystarczy jeden raz przejechać po ustach, aby uzyskać efekt "bold". ;) Pomadki bardzo długo się utrzymują, w dodatku pigment jest tak silny, że barwią usta - również na długi, długi czas.
Jeśli chodzi o to dziwne opakowanie, które jest widoczne na zdjęciu, to ja również dostałam swoje pomadki w klasycznym opakowaniu z serii Rich. Niemniej jednak, nie przeszkadza mi to, ponieważ uważam, że opakowanie ze zdjęcia jest dziwadłem. ;) Wolę klasyczne rozwiązania.

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu.
Ilość zużytych opakowań: 2 odcienie w trakcie.

Rewelka

Szminkę posiadam w dwóch odcieniach, żywych, \'żarówiastych\'.
Idealnie utrzymują się na ustach, nie sposób ją \'zjeść\'.
Usta są nawilżone ale i matowe. Idealne na lato :)
Co do opakowania, nie wiem czemu, ale otrzymałam je w standardowym jak reszta szminek RICH.

Używam tego produktu od: kilku dni

(!!) jaka fuksja <3

Wreszcie znalazłam mój idealny odcień fuksji.No po prostu coś pięknego.Szminka szalenie kremowa świetnie się nakłada bardzo długo się utrzymuje mimo jedzenia i pocałunków :P Po prostu wżera się w usta na długo.Poza tym nie przesusza nie podkreśla suchych skórek nie zbiera się w załamaniach :D Moja nowa miłość <3