Receptury Babuszki Agafii, Bioluxe, Krem z aloesem bez parabenów

Receptury Babuszki Agafii, Bioluxe, Krem z aloesem bez parabenów

Aloesowy krem do twarzy intensywnie nawilżający na dzień i noc.
Krem na bazie organicznych ekstraktów z Aloesu intensywnie i bardzo szybko nawilża skórę, likwidując uczucie suchości i szorstkości.
Zastosowanie: Krem do twarzy zarówno na dzień jak i na noc, dla cery suchej
Sposób użycia: nanieść na oczyszczoną skórę twarzy, szyi i dekoltu. Pozostawić do wchłonięcia.

Skład: Aqua, Cetearyl Alcohol, Cocoglycerides, Stearic Acid, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Cocos Nucifera Oil, Helianthus Annuus Seed Oil, Glycerin, Potassium Hydroxide, Parfum, Benzoic Alcohol, Benzoic Acid, Sorbic Acid.

Cena: 5zł / 40ml
/m/

Jedyna zaleta - cena.

Kupiłam zachęcona opiniami o fajnym nawilżeniu jakie daje ten produkt. Mam cerę suchą, więc takie opinie działają na mnie jak magnez. No ale happy endu nie było. Krem po nałożeniu bieli twarz i wchłania się dopiero po chwili. Trochę dziwoląg. Niby można przymknąć oko, ale...Daje uczucie silnego ściągnięcia skóry. Jakbym jakiś klej nałożyła. Po chwili ten efekt znika, bielenie też, ale pod względem nawilżenia szału nie ma. Ot średniaczek. Nie nadaje się pod makijaż. Na mojej twarzy po prostu warzył podkład.
Plus, że nie uczula, a ma w sobie aloes, który moją cerę teoretycznie podrażnia. Opcje są dwie, albo jest go mało, albo faktycznie w przystępnej formie. Niemniej krem nie zachwycił i suchej cerze dobrze nie zrobił. Skąd tyle pozytywnych opinii? Nie wiem...

Używam tego produktu od: Miesiąc

przyjemny dla odmiany

+ świetny, krótki skład
+ przyjemnie nawilża
+ chroni przed zimnem
+ ładnie pachnie
+ szybko się wchłania, niestety nie do matu
+ fantastyczne, higieniczne opakowanie

- nie wchłania się do matu
- niezbyt dobry na słońce

Polecam :)

NIESAMOWITY

Krem zauroczył mnie od pierwszego zastosowania. Choć opakowanie jest mało zachęcające, naprawdę warto spróbować.

Plusy:
+ wydajny
+ ładnie pachnie
+ szybko się wchłania
+ pozostawia matową skórę
+ nie wysusza
+ nawilża
+ poprawia stan skóry
+ nie zapycha
+ niska cena

Minusów brak

Ilość zużytych opakowań: jedno w użyciu

Fantastyczny

Bardzo fajny krem. A cena? Jak za darmo. Bo jak inaczej nazwac krem który kosztuje 3,5-5 zł za 40ml. Skusiłam się na niego na allegro i nie żąłuję, a wręcz kupię ponownie bo bardzo fajnie sie sprawdził;
Opakowanie proste, wręcz lekko apteczne, łatwo wyciskać krem z opakowania i łatwo je rozciąć przy końcu.
Sam krem ma zapach charakterystyczny dla całej tej serii. Wchłaniając sie czujemy lekkie napięcie skóry, ale to przechodzi po chwili. Krem dobrze nawilża, moze nie zimą ale jesienia jest to nawilżenie wystarczające. Krem nie uczulił mnie, nie zrobił żadnej krzywdy.
Nie widzę w nim żadnych minusów- może poza dostępnością. Ale opłaci sie kupić kilka na aukcji i miec na długi czas, Co tez niedługo uczynię.

Dobry

+nie zapycha,
+skład,
+cena,
+wydaje mi się, że wpłynął na poprawę stanu mojej wrażliwej cery,
+/- nawilża skórę na długo, jednak aby uzyskać satysfakcjonujący poziom nawilżenia muszę nałożyć go dość sporo, inaczej zaraz po nałożeniu mam uczucie ściągnięcia skóry.
Za taką cenę szkoda nie wypróbować ;)

Używam tego produktu od: 2-3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Uczulenie

Piszę o tym kremie, ponieważ wczoraj wieczorem nałożyłam go sobie na suche miejsca na twarzy, ponieważ zgodnie z informacją od producenta krem ten ma intensywnie nawilżać. W nocy obudziło mnie szczypanie twarzy. Kiedy podeszłam do lustra zobaczyłam,że moją twarz pokrywają czerwone, swędzące plamy, a ze spuchniętej brody sączy się osocze.

Nie chce odradzać wszystkim tego kremu,bo widzę,że na niektórych zadziałał prawidłowo. Ale ostrzegam - jeśli tak jak ja macie wrażliwą skórę, przed zastosowaniem przeprowadźcie próbę. Ja tak się załątwiłam,że nie moge iść dziś do pracy. Wyglądam jak potwór. Twarz mnie boli, piecze, jest mi w nią gorąco, spuchła. Załamka...

Używam tego produktu od: pierwszy raz
Ilość zużytych opakowań: początek pierwszego opakowania

bardzo dobry krem

Mała tubka,
mała cena (5-6 zł)
bardzo wydajny
mało trzeba żeby rozprowadzić na twarzy
szybko się wchłania i pozostawia taką "tępą" skórę
nie zapycha, nie podrażnia
ma delikatny zapach
dla mnie idealny, a mam skórę mieszaną z tendencją do zapychania
idealny pod makijaż
świetnie nawilża (okres zimowy a mogę wyjść tylko z tym kremem na twarzy i żadnej suchej skórki)

nie mam na niego złego słowa-krem idealny

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: końcówka jednego opakowania

Super !

Kupiłam ten krem z przypadku i w sumie z ciekawości, bo wyczytałam dużo pozytywnych opinii na jego temat. No i muszę stwierdzić, że był to strzał w 10 :) Razem z aloesowym kupiłam drugi krem z avokado i uzywam ich zamiennie. Skóra po użyciu tych kremów jest po prostu cudowna, miękka w dotyku, wręcz aksamitna. Nie zapychają oraz matują skórę (a niestety jestem posiadaczką tłustej skóry). Sztuka kosztuje 5 zł tak więc tanioszka, również wydajność jak najbardziej na plus. Niby małe tubki, ale jakże wydajne :) Muszę jeszcze zamówić z zieloną herbatą bo podobno też ma super działanie ;) Jedynym minusikiem jest to, że można je kupić tylko w sklepach internetowych, chyba, że się mylę, ale nie widziałam ich w żadnnym sklepie stacjonarnym. Reasumując polecam :) !

Najlepszy mój krem!:)

Zrezygnowana żenującymi kremami i cenami tych niby super naturalnych bezparabenowych długo żyłam bez kremu albo męczyłam się świeceniem, syfami, przesuszeniem....skuszona ceną i opisem zamówiłam sobie ten krem i z tej samej seri krem z zieloną herbatą. Stwierdziłam, że cena tak niska więc za nawet małe opakowanie (myślałam ,że starczy na dwa tygodnie maks) nie szkoda no i.... super! Pierwsze wrażenie było "w końcu mam swój super krem!"
+skład
+cena! (5zł dałam)
+zapach przy wyciskaniu ładny, który nie utrzymuje się na skórze
+bardzo nawilża
+super się rozprowadza
+baaardzo wydajny! za tą cenę magia!!!!
+bardzo mało trzeba go na całą twarz
+higienicznie wydobywanie z opakowania
+buzia po tym gładka
+nie zapycha

Używam go na noc a z tej samej serii ale z zieloną herbatą na dzień i mam w obydwu sporo ponad po połowie opakowania a używam już miesiąc!!!! a 10 zł mnie to wyszło!

- dostępność (tylko Net chyba)
- opakowanie jak pasta do zębów :D ale mi się nawet podoba bo poręczne i lekkie

Po standardowym nałożeniu krem daje efekt takiej sztywnej buzi, nie wiem jak to nazwać... jakby maski? Trzeba go wklepywać palcami!!! Wchłonie się i skóra jest super!

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 0,4 opakowania ;)