Lovely, Nude Eye Pencil (Cielista kredka do oczu)

Lovely, Nude Eye Pencil (Cielista kredka do oczu)

Pojemność 1,4 ml

Kremowa tekstura ułatwia łatwą i delikatną aplikację. Cechy wyróżniające produkt to komfort noszenia, wysoka trwałość i intensywność cielistego koloru. Kredka długo utrzymuje się na powiece, nie rozmazuje się.

Przyzwoita w swojej półce cenowej.

Kredkę do oczu Nude Eye Pencil od marki Lovely zakupiłam na jednej z Rossmannowskich promocji, płacąc dosłownie grosze. Pomyślałam czemu by nie przetestować skoro poleca ją jedna z moich makijażowych guru na YouTube; stąd też wylądowała w moim koszyku.

Jako że w makijażu zależy mi na naturalności i świeżości, kredkę o cielistym kolorze stosuję na linię wodną oka.
Kredka o biało-beżowej szacie graficznej zakończona jest plastikową skuwką, która jak to w tych produktach była, popękała w trakcie użytkowania. Jak wspomniałam jest ona koloru cielistego (nie białego) o kremowej konsystencji. Tę kremowość najlepiej poczułam w czasie strugania, temperówka wchodzi jak w masełko. Jednak przez to dosyć szybko się zużywa, dlatego wydajność nie jest za wysoka.

Nakładając codziennie na linię wodną oka muszę nieco się "namachać", by kolor był widoczny, ale pigmentacja nie jest słaba. Jednak pięknie ona otwiera i rozświetla oko, taka wisienka na torcie przy makeup-no-makeup. Co do trwałości, to zależy. Są dni kiedy utrzymuje się cały dzień, a czasem znika już po kilku godzinach. Wnioskuję że zależy to od częstotliwości dotykania oczu, stąd też nie określiłabym jej mianem "niezniszczalnej". Niestety jedno potarcie i znika.

Niemniej uważam, że ciężko znaleźć dobrą kredkę w kolorze cielistym, a tę określiłabym jako zadowalającą w tak niskiej półce cenowej.

Kompletnie beużyteczna

Kredka prezentuje się bardzo ładnie, a w dodatku cena również zachęca do jej zakupu. Była to moja pierwsza kredka z przeznaczeniem do użytku na lini wodnej oka. Ileż ja się razy nameczyłam żeby ją tam zaaplikowac! I nic. To po prostu jest nierealne. Kredka ślizga się, nie pozostawiając po sobie żadnego śladu. Jedynie jaki efekt nią uzyskałam to popsucie makijażu.
Do innych celów kredki w takim kolorze nie zamierzam używać, tak więc dla mnie jest ona po prostu beużyteczna.

Fajna, tania kredka :)

Kredka do oczu, jest miękka i łatwo rysuje kontury ☺️ Jeśli chodzi o kolor to bardzo mi odpowiada. :) Oczy wyglądają na wypoczęte i zdrowe. Zniweluje zaciemniania i zaczerwienienia i nie podrażnia :) Super sprawdza się również pod brwi, ponieważ zakrywa nie udany makijaż brwi (wyjechany kształt, który można wyprostować - mam nadzieję, że rozumiecie o co chodzi) Jeśli chodzi o odcień to jest on jasny i widoczny na linii wodnej oczu:) A co do oczu trzeba użyć troszkę więcej warstw by kredka utrzymała się na kilka godzin ;) KREDKA JEST BARDZO TANIA :) Polecam @kosmetylogia

Nie polecam

Najgorsza kredka, jaką miałam.
Na co dzień lubię nakładać kredkę typu nude na linię wodną, ponieważ taki zabieg ładnie powiększa oko i tuszuje ewentualne zaczerwienienia.

W tym przypadku (w sumie nie wiem jakim cudem) nie można ją nawet zaaplikować na tę linię wodną.

Ok, nikt nie powiedział, że kredki nude są przeznaczone tylko i wyłącznie do tego celu, więc stwierdziłam, że wypróbuję ją w inny sposób i nałożę ją na powiekę. Tu sama aplikacja przebiega pomyślnie, natomiast kredka trzyma się bardzo krótko.

Kredka ogólnie wygląda bardzo standardowo, nie ma do niej dołączonej temperówki (a szkoda, bo jest bardzo miękka, więc szybko się kończy).

Fajna kredka

Bardzo fajna kredka jeśli chodzi o linie wodne. Ja zazwyczaj używam jej żeby powiększyć oko albo żeby wyglądało na mniej zmęczone. Jest wygodna w użyciu i łatwo nadaje kolor. Szkoda tylko, że szybko się kończy ale tak poza tym to bardzo fajny produkt godny uwagi

Słabiutko

Wbrew pozorom o dobrą, cielistą kredkę do oczu wcale nie jest tak łatwo. Kredkę od Lovely kupiłam z ciekawości na jakiejś promocji za coś koło 5 zł. Klasyczna, do temperowania, z plastikową zatyczką, która po jakimś czasie mi popękała co akurat jest dosyć częste w tego typu produktach. Ma dosyć miękką formułę i bardzo uniwersalny, cielisty kolor.

Czy ta kredka jest dobra czy nie to tak na prawdę zależy do czego chcemy ją używać. Mnie zależało na tym aby używać jej na linię wodną oka oraz do korekty ewentualnych błędów przy malowaniu brwi. Do pierwszej z tych roli się zupełnie nie nadaje. O ile żadnego podrażnienia oczu nie wywoła to na linii wodnej oka utrzymuje się dosłownie chwilę. Tutaj można ją wybronić tym, że producent nie napisał wyraźnie, że to kredka na linię wodą ale w końcu jest to kredka DO OCZU więc też mamy prawo takiej funkcji oczekiwać. Co do drugiej roli czyli maskowania błędów po malowaniu brwi to sprawdza się fajnie. Wystarczy ją nałożyć np pod dolną linię brwi i rozetrzeć pędzelkiem aby ładnie "wyczyścić" ten obszar.

Podsumowując jeśli szukacie kredki na linię wodną oka to ta się nie sprawdzi, do innych celów np korygowania błędów w makijażu brwi jak najbardziej. Pytanie czy warto kupować dwie cieliste kredki bo kredką która sprawdzi się na linię wodną również skorygujemy makijaż brwi ;) Na plus dostępność i cena :)

Jestem na tak

Fajna tania kredka którą można ładnie wykończyć makijaż oka.Kosztuje zaledwie kilka złotych.Trwała i godna polecenia tym bardziej że można ją kupić za grosze.

Kredka nude

Kredkę zakupiłam do zaznaczenia wodnej linii oka. Chciałam coś w odcieniu cielistym, ale uzyskania efektu powiększonego oka. Zakupiłam wtedy kredkę Lovely.

Kredka jest dość duża, z plastikową nakrętką, która niestety bardzo szybko pęka. Zakończona jest ona końcówką w odcieniu nude.

Działanie samej kredki jest niestety bardzo słaby. Można długo ją malować, a za chwilę kredka się zmywa. Niestety mimo naturalnego koloru kredka jest nietrwała i nie utrzymuje się długo na oku. Dodatkowo ma bardzo krótką datę przydatności, więc nawet nie ma szans,żeby ją zużyć w całości.

Nie ma szału.

Ma ładny kolor, ale po nalozeniu czesto szczypie w oczy (przynajmniej mnie). Jest bardzo miekka i dobrze sie ja rozprowadza. Jednak nie jest na tyle trwała by było ją widac caly dzien. Adekwatna do ceny.

Szybko się sciera

Kredka od Lovely to taki sredniak. Tani, ale niezbyt trwały. Ładnie wygląda, łatwo się nakłada i temperuje, jednak co z tego, gdy po paru minutach efekt znika?

Nie przyjemna

Kredka jest bardzo twarda, żeby uzyskać jakiś kolor trzeba bardzo trzeć i przyciskać kredkę a efekt jest i tak marny. Kredka też się kruszy wiec na temperowanie jej graniczy z cudem. Jak dla mnie nie warta jest nawet tych paru złotych.

Kredka do oczu

Kredka do oczu od marki Lovely mnie totalnie rozczarowala , jest poprostu byle jaka , nie można uzyskać żadnego efektu, nie trzyma się na oku wogóle, jest bardzo krucha , nie mogę jej zastrugac temperowka bo się kruszy i łamie, sam kolor kredki niby ciałowy ale co z tego jak trwałość jest bardzo kiepska ! Nie polecam jedną zaletą jest niska cena ale jaką cena taki produkt

Nie za bardzo

Kredka ma ładny odcień i kupiłam ja aby rozcierać nad linią brwi. To na tym się kończą jej atuty i dalej już nie jest tak kolorowo. Lovely to dobra marka bo mam wśród niej swoich ulubieńców.
Ta kredka jednak do nich nie należy.
Niestety jest dość twarda, jednak ciężko ją zatemperować bo się rozwala. Także wogole mam rozbieżności co do niej. Ciężko ja rozetrzec, gdyż trzyma się jednej narysowanej lini. Zdecydowanie to nie dla mnie. A myślą że będzie dobrze z nią współpracować.