Tołpa, Dermo Face, Hydrativ, Maska-kompres nawilżająco-odprężająca na twarz, szyję i pod oczy

Dermokosmetyk tworzy na skórze delikatny kompres, który silnie nawilża oraz łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia. Przywraca uczucie komfortu, eliminuje oznaki stresu i zmęczenia. Regeneruje mikrouszkodzenia i wspomaga odbudowę bariery ochronnej. Wygładza i uelastycznia skórę.
Cechy:
- zwiększa nawilżenie skóry zaraz po zastosowaniu,
- poprawia elastyczność i wygładza skórę po 4 tygodniach stosowania,
- łagodzi podrażnienia i przywraca uczucie komfortu po pierwszym użyciu.

Ujdzie

Kupiłam zachęcona promocją w Hebe, więc nie kosztowała mnie dużo. Fajnie nawilża, jednak nie jest to maska dla mnie bo nie podoba mi się hmm "efekt uboczny". Maseczka pozostawia nieprzyjemny fluid na twarzy i roluje mi się na twarzy. Na pewno nie potrafiłabym w tym usnąć i zmyłam ją po jakiś 15 minutach :D

Niezbyt

-bardzo brzydko ta maseczka pachnie, mega chemicznie,
-powoduje u mnie lekkie uczulenie (tak przynajmniej sądzę), nie jestem alergikiem, na nic nie mam alergii, a ta maska po godzinie powoduje u mnie malutkie krosteczki na całej twarzy, lekko swędzą, ale po zmyciu (tudzież rano, bo taka byłam odważna, żeby i całą noc potrzymać) znikają i nic się nie dzieje,
-nieprzyjemna, taka śliska na twarzy,

-/+ osobiście nie jestem fanką szaty graficznej Tołpy, ale to już kwestia gustu,

+niedroga,
+fajnie, że można dawać ją pod oczy, kiedy nakładam na całą noc, nie muszę już myśleć o kremie na te okolice,
+nie podrażnia oczu,
+maski jest w opakowaniu dużo, spokojnie wystarcza na dekolt,
+dobrze się rozprowadza,
+zdecydowanie nawilża

Zastanawiam się nad ponownym zakupem, nie mam żadnej pewności, że to ona wywołała krostki, chociaż stało się tak dwa razy kiedy ją nałożyłam, a więc zawsze, bo tylko tyle jej używałam. Możliwe, że jeszcze spróbuję, bo efekt mi się podoba. Nie odejmuję gwiazdek za tę sytuację.

Lubie, lubię i jeszcze raz lubię :)

Marka Tołpa zaskakuje mnie jakością swoich maseczek:) Posiadam skórę mieszaną, ale skłonną do alergii. Używam duzo masek, kremów, emulsji czy serum i poświęcam duzo czasu na testowanie, robienie prob na nadgarstkach (czy mnie czasem nie uczuli) i czytam składy. Ta maseczka jest bardzo trafnie nazwana.. jest to prawdziwy KOMPRES. Nawilża i wycisza skórę. lubię ją stosować po peelingach i w trakcie kuracji kwasowych. Najchętniej aplikuję jako maskę na noc. Dla mnie super ;)

Znikomy efekt

Kolejny nieudany produkt z serii Hydrativ. Ta maseczka, jak jej koledzy z serii - czyli krem pod oczy i na twarz, moim zdaniem nie robi kompletnie nic dla cery. Owszem, chwilowo trochę lepiej nawilży ją, niż zwykły krem, no ale to... tyle. Po jej nałożeniu nie czułam nigdy żadnego pozytywnego efektu. Żadnego odświeżenia, zrelaksowania, rozświetlenia, wygładzenia. No nic, po prostu nic, równie dobrze mogłabym sobie nałożyć grubszą warstwę kremu na twarz i efekt byłby taki sam. Dla mnie maseczka-placebo.

nie, nie i jeszcze raz nie!

miałam do tej maseczki 2 podejścia.

za pierwszym razem efekt był nawet nawet, ale potem jakoś zapomniałam o tej maseczce. ostatnio jednak byłam w wielkiej potrzebie , wpadłam do Hebe i złapałam Tołpę i dzisiaj nałożyłam na twarz. po 5 minutach poczułam lekkie swędzenie. trochę się zdziwiłam, bo to nie wersja z kwasami AHA, tylko nawilżacz, więc poszłam zmyć ją z twarzy. no i teraz siedzę z podrażnioną, pełną krostek i czerwonych plam skórą. liczę, że XeraCalm i wapno jakoś mi ją doprowadzą do stanu używalności, bo na razie wygląda jak pobojowisko. i swędzi oraz piecze.

skórę mam wrażliwą i skłonną do podrażnień, więc na ogół liczę się z możliwością reakcji różnych, ale to przecież maseczka SPECJALNIE dla takiej skóry... mogę sobie pogratulować jedynie tego, że nie załadowałam jej sobie pod oczy (jak jest napisane na opakowaniu), bo chyba bym teraz własnej dłoni nie widziała.

innymi słowy - Tołpie podziękuję, wolę poszukać czegoś, co NAPRAWDĘ jest hipoalergiczne i nie podrażnia.

p.s. pomijając tę akcję alergiczną - wydajność w stosunku do ceny też nie powala. 1 porcja w saszetce nie pozwala na nałożenie zalecanej 2-milimetrowej warstwy. chociaż patrząc na działanie, to może nawet lepiej...

rzeczywiście mała. rzeczywiście wielka.

Tołpa jest polska i świetna. W tym roku jakoś szczególnie przypadły mi do gustu jej kosmetyki, i kilka mam jeszcze w planach spróbować.

Maskę kupiłam na promocji, w ramach \'ojej.skończył się krem pod oczy a nie mam pomysłu na nowy\'. A akurat miałam skórę suchą jak papier. I popatrzyłam na skład, masło shea, jakieś olejki, ogólnie na poziomie. Działanie też mnie nie zawiodło, bo pięknie nawilżała moje papierowe półksiężyce, wcale jej nie zmywałam, bo szkoda i chętnie do niej wrócę, bo odrazu skóra była jakby zdrowsza, miła w dotyku, wygładzona, jędrniejsza. Nie wiem jak sprawdza się na twarzy, bo mam raczej tłustawą cerę, ale pod oczy jak najbardziej na plus i na pewno jeszcze sobie sprawię, tę przyjemność. Jedyna niewygodna rzecz to forma, niestety mało higieniczne użytkowanie, bo w saszetkach. Ja próbowałam przetrzymywać ją w lodówce, a to jeszcze tuningowalo ją i efekty były nieco szybsze (poza tym, nakładanie - czysta przyjemność).

Dochodzę też do wniosku, że skuteczność tkwi w prostocie. Bo co może być lepszego niż shea i olejki dla nawilżenia, natłuszczenia skóry?? I z tym się zgodzę, że te małe składniki dają wielkie efekty, liczy się tylko systematyczność (to znaczy: kupiłaś?smaruj! :D ).

Używam tego produktu od: używałam ok.2 tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1 x 2saszetki

4=

Nie wiem, jak inne produkty Tołpy, ale maseczki mają bardzo niefortunne zapachy, wszystkie bardzo "toaletowe". Tutaj mamy do czynienia z morskim odświeżaczem powietrza do toalet. Zapach jest dość intensywny.
Pomijając to, maseczka dobrze nawilża, skóra jest zrelaksowana i nawodniona, koloryt cery wyrównany. Nie przywraca zupełnego komfortu bardzo suchej skórze, ale nie spodziewajmy się cudów :)

+nawilża
+poprawia koloryt skóry
+wydajna

-zapach

Ilość zużytych opakowań: 4 saszetki

kompres łagodzący na odwodnioną skórę

Maseczka ta świetnie sprawdza się u mnie jako kompres nawilżająco-odżywczy, gdy czasem zdarzy mi się przesadzić ze stosowaniem retinoidów na skórę. Produkt jest bardzo gęsty, dzięki czemu po nałożeniu nie spływa z twarzy. Nakładam ok 2mm warstwę którą po ok 20 minutach moja skóra dosłownie wypija, pozostawiając delikatnie tłustawy film, który bardzo łatwo się spłukuje. Po zastosowaniu maseczki skóra jest zdecydowanie ukojona, taka pełniejsza i elastyczna w dotyku. Zdarzało mi się też nakładać maseczkę na noc, zamiast kremu, przy ekstremalnie odwodnionej cerze ze złuszczającym się naskórkiem- i tu poradziła sobie świetnie regenerując dogłębnie skórę i pozbywając się suchych placków. Stosuję ją również przed nałożeniem makijażu, bo fajnie wygładza i nawilża skórę, dzięki czemu podkład dobrze się rozprowadza i wtapia w cerę. Cała saszetka 12ml wystarcza mi na 6 zabiegów. Jedynym zastrzeżeniem jest dla mnie to, że nie ma możliwości kupienia maseczki w tubie, tylko w formie saszeteki dość wysoka cena regularna. Mimo to polecam!

Używam tego produktu od: Ponad roku
Ilość zużytych opakowań: około 15 saszetek po 12ml

Polecam!

Co tu dużo mówić świetna maseczka nawilżająca. Mimo tego, że mam cerę mieszaną staram się co jakiś czas ją pożądnie nawilżyć maseczką. Często nakładam ją po peelingu enzymatycznym.

Plusy:
-przyjemna konsystencja
-dobrze nawilża (nie zastąpiona po kuracji kwasami)
-wydajna
-nie obciąża skóry (stosowana raz na jakiś czas)

minusy:
-moim zdaniem cena (staram się ją kupować na promocji)
-wolałabym kupować opakowanie w formie tubki o pojemności np. 50ml, byłoby to wygodniejsze

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Bardzo dobra

Bardzo dobra maseczka, po którą chętnie sięgnę ponownie. Jest wydajna, ale trudno dostępna, cena nie za wysoka. Konsystencja wspaniała, gęsta i kremowa, ale nie tępa czy maziowata. Czasem zostawiam ją na całą noc w zależności od stanu cery i spisuje się świetnie, oczywiście nałożona cienką warstwą. Nawilża, odżywia, uspokaja cerę. Skóra jest gładka, napięta. Nie podrażnia, nie uczula. Polecam! Ucieszyłabym się, gdyby była w tubce.

Używam tego produktu od: Dłużej niż 3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: Więcej niż 2

uwielbiam.

Zawsze sięgam po nią kiedy moja skóra potrzebuje porządnego nawilżenia.

- bardzo dobrze nawilża
- wchłania się prawie cała, tak jakby skóra ją \'piła\'
- koi skórę
- łagodzi podrażnienia
- świetnie sprawdza się w jesienno- zimowym okresie grzewczym kiedy skóra narażona jest na przesuszenie.

jedną gwiazdkę odejmuję za dostępność.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

sprawdzona pomoc

Maseczka przyzwoicie nawilża i uspokaja moją cerę. Dobrze i dość łatwo zmywa się wodą. Zapach troszkę specyficzny, ale można się przyzwyczaić i jest ok :)

Używam tego produktu od: około 2 lat
Ilość zużytych opakowań: więcej niż 20