Essence, Studio Nails, Hardening Nail Base (Baza utwardzająca do paznokci)

Essence, Studio Nails, Hardening Nail Base (Baza utwardzająca do paznokci)

Wzmacniający lakier bazowy. Utwardza paznokcie dla perfekcyjnie długotrwałego rezultatu, chroni przed przebarwieniami oraz wyrównuje płytkę paznokcia.

Solidny

Zawsze staram się nałożyć cokolwiek pod ciemne lakiery na paznokcie - w sklepie moją uwagę zwróciło to, że ma utwardzać, na czym mi zależy. Odżywka jest średniogęsta, po zaschnięciu jest na płytce szklista i mleczna. Dobrze współpracuje z tym co nałoży się na bazę - przedłuża trwałość lakieru, chroni paznokieć przed wchłonieniem ciemnych kolorów, ułatwia zmywanie. Czy utwardza paznokcie? W moim odczuciu średnio. Dla mnie jest to solidna baza pod ciemne kolory, jednak nie spodziewałabym się cudów. Cena niska, rok otwarty - nie zgęstniał za bardzo, polecam.

Używam tego produktu od: rok

OK :)

Kupiłam ten lakier zupełnie przypadkowo, gdyż niestety w Naturze mieli jak zwykle puste półki... ale nie żałuje :)

Plusy:
+ mleczna konsystencja nie ma wpływu na nałożony później lakier
+ uultra szybkie wysychanie!
+ Przed zakupem miałam niestety przebarwioną płytkę z braku używania bazy i myślę, że używając tej przebarwienia nie posunęły się dalej
+ Myślę, że jest wydajmy

Minusy
- jak na razie brak

Ciężko mi ocenić czy wyrównuje płytkę, ponieważ moje paznokcie są troszkę nierówno spiłowane.

Używam tego produktu od: paru tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Strzał w 10 dla moich paznokci ! :)

Szukają niedrogiej bazy pod lakier do paznokci wybrałam właśnie tą z firmy Essence. Chociaż nie byłam przekonana do tej firmy, ze względu na to, że jej lakiery nie utrzymują się zbyt długo na moich paznokciach, to jednak ta baza zrobiła furorę w mojej kosmetyczce.

Baza widocznie poprawiła stan moich paznokci, które zrobiły się bardziej twarde i sztuwne, a nawet jakby gładsze. Wyglądają znacznie zdrowiej, nawet już po zmyciu bazy.
Nie wiem czy to też zasługa bazy, ale na czas jej stosowania przestały się rozwarstwiać.

Poza tym: szybko schnie, jest przeźroczysta, więc nie zniekształca koloru lakieru i ma poręczny pędzelek.

Ilość zużytych opakowań: połowa