Isana, Rasier Gel Gruner Apfel (Żel do golenia `Zielone jabłuszko`)

Isana, Rasier Gel Gruner Apfel (Żel do golenia `Zielone jabłuszko`)

Żel do golenia został dostosowany do specjalnych wymagań golenia na mokro. Przyjazna skórze receptura, zawierająca aloes i glicerynę, zapewnia skórze podczas golenia uczucie gładkości.
Produkt przetestowany dermatologicznie.

z pompką
żel
100 – 250ml
zapachowa

Bez rewelacji

Zacznę od zapachu, który bardzo przypadł mi do gustu, delikatny, jabłkowy. Żel po aplikacji na dłoń zmienia się w zieloną bardzo delikatną piankę, która po nałożeniu na nogi po chwili spływa przez co trzeba ponownie nakładać kosmetyk. To niestety wpływa na kiepską wydajność. Ja osobiście wolę bardziej treściwe i gęste pianki do golenia. Miałam też problem z opakowaniem, a mianowicie z 'aplikatorem', bardzo ciężko chodził, zacinał się, trzeba było włożyć dużo siły, żeby wyleciał kosmetyk - nie wiem czy wszystkie tak mają, czy tylko mi się trafił taki egzemplarz. Na plus zasługuje fakt, że nie podrażnia i po goleniu nie pojawiały się czerwone krostki.

Dobry, ale mało wydajny

Lubię sięgać po rzeczy których do tej pory nie używałam. Żel kupiłam już jakiś czas temu w Rossmanie. Szczerze mówiąc kupiłam go, bo myślałam że jest bardziej wydajny od pianki. Jednak niestety skończył się bardzo szybko, bo po kilku użyciach... Na pewno spodobał mi się zapach żelu, jego konsystencja no i cena, bo można go kupić za grosze. Co prawda pomaga usuwać włoski, nie podrażnia. Minusem jest jego wydajność.. Ogólnie zuzylam 3 opakowania, bo kupiłam za jednym razem :D

Przeciętniak

Używałam kilkakrotnie tego żelu go golenia i musze stwierdzić , że są lepsze. Szybko się kończy i potrzeba dużej ilosci aby fajnie zaaplikować na skóre aby wytworzyła sie piana.

Fajny

Kupiłam go zachęcona niską ceną. I miło mnie zaskoczył, ponieważ ma fajną konsystencję, lekko się rozprowadza na skórze i nie podrażnia. Działa tak samo jak inne produkty, które są o wiele droższe.

Godny polecenia

Osobiście wolę żele niż pianki do golenia - temu nie mam nic do zarzucenia - działa tak, jak powinien, czyli po prostu ułatwia golenie zapobiegając podrażnieniom i zacięciom. Choć z drugiej strony, oddając sprawiedliwość - chyba nigdy nie miałam żelu, który bym źle oceniała.

Jest gęsty, wydajny, dobrze się pieni, jest bardzo tani i na dodatek ładnie pachnie.

Jedyne co mi nie pasuje, to "spust" - naciska się go ciężko i wypuszcza jedynie taki cienki wężyk żelu. Mógłby być bardziej hojny.

Fajny żel za niską cenę

Polubiłam się z tym żelem do golenia. Pięknie pachnie, ma ładny zielonkawy kolor no i przede wszystkim żel który zamienia się w piankę ładnie nawilża skórę dzięki czemu po goleniu nie wyskakują mi żadne krostki.

"Wszystko co dobre szybko się kończy"

Lubię produkty Isana z Rossmanna. W niskiej cenie mogę wypróbować coś nowego, dzięki czemu już wiele razy odkryłam przyzwoity kosmetyk, do którego wielokrotnie powracałam. Kiedy zobaczyłam ten żel na sklepowym regale, postanowiłam go wypróbować. Ma przystępną cenę, więc czemu nie?

Opakowanie jest metalowe, podobne do dezodorantu. Zakrętkę ciężko oddzielić od metalowej butelki mokrymi rękoma w wannie lub pod prysznicem, jest to bardzo niewygodne. Szata graficzna przeciętna, charakterystyczna dla produktów Isany.

Żel jest koloru mocno zielonego. Ma gęstą konsystencję i bardzo przyjemnie rozprowadza się po skórze, tworząc na niej gęstą, mocno zbitą pianę. Pachnie jabłkiem, lecz zapach ten jest nieco sztuczny, chemiczny. Nie pozostaje jednak wyczuwalny na skórze. I chwała mu za to.

Powstała pianka dobrze przylega do skóry, dzięki czemu maszynka do golenia sunie po niej jak szalona, w mig pozbywając się niechcianych włosków. Wcześniej odpowiednio je zmiękcza, pozostawiona przez chwilę na skórze. Co ważne, żel jest łagodny, nie podrażnia i nie powoduje zaczerwienienia. Na skórze nie pozostają nieestetyczne czerwone kropki, charakterystyczne dla podrażnienia skóry podczas depilacji. Jest za to gładka i prezentuje się ładnie oraz zadbanie. Zabieg depilacji z użyciem tego żelu trzeba powtarzać co drugi dzień.

Żel niestety bardzo szybko się kończy - wystarczył mi na około 7-8 aplikacji. Myślałam, że będę go stosować przez znacznie dłuższy czas, a tu niestety - pożegnał się ze mną prędko.

Isana, Żel do golenia `Zielone jabłuszko`

Do zakupu zachęcił mnie zapach, chciałam też spróbować coś innego niż pianka do golenia. Niestety WSZYSTKIE produkty Isany (nie tylko do golenia) sprawiają, że drapię się po nich jak wściekła. Podejrzewam że to kwestia słabego składu, który po prostu podrażnia skórę.

Co do samego żelu mogę powiedzieć, że ładnie pachnie, jednak podrażnianie skóry w moich oczach go dyskwalifikuje. Co więcej, jest niewydajny, znam dużo lepsze produkty w podobnej cenie, które starczają na dużo dłużej niż ten.

Ciężko porównać z żelami Gilette, dużo gorszy

Zielone jabłuszko jest sporo tańsze od żeli Gillette, Venus czy Joanny. Cena odzwierciedla też jakość produktu. Przede wszystkim nie jest tak trwały. Zanim zdąże ogolić nogę, produkt prawie całkowicie znika z powierzchni skóry. Nieco lepiej jest gdy nałożę go na suchą skórę.
Jest też mało wydajny. Wystarcza zaledwie na 4-5 użyć.
Przy goleniu zachowuje się właściwie, o ile nie zejdzie uprzednio.
Opakowanie całkiem w porządku, dobrze się sprawdza.
Plus za niższą cenę, jednak jakość też wyraźnie jest niższa

Bardzo użyteczny!

Świetny produkt do depilacji! Po wstrząśnięciu i psiknięciu, z butelki wydostaje się zielony, pachnący jabłkiem, delikatny, trochę piankowy żel. Łatwo rozprowadza się po depilowanych miejscach, nie spływa. Ułatwia golenia, maszynka łatwo się ślizga, ale nie tak aby się zacinać – działa więc jakby „stabilizująco”. Nie podrażnia nóg, nie szczypie, jest bardzo delikatny. Nogi nie są podrapane ani podrażnione. Wręcz są gładziutkie i miłe w dotyku. Potem łatwo go spłukać.
Produkt jest bardzo wydajny, łatwo dostępny i śmiesznie tani. Za to kocham produkty Rossmanna!

Bardzo dobry

Żel jest bardzo wydajny,pięknie pachnie i ułatwia golenie bez podrażnień.Często dostępny na promocjach.Wersja "zielone jabłuszko" jest moją ulubioną.Stosując go nigdy się nie zacięłam maszynką.

nie polecam

miałam pecha moje opakowanie w połowie pojemności sprawowało się dobrze, później zaczęło się zacinać.
Zapach według mnie był chemiczny, mimo, że faktycznie był jabłkowy, w mojej ocenie nie był on przyjemny i mnie rozczarował.
Wydajność była umiarkowana,