7th Heaven, Strawberry Souffle, Moisturising & Soothing Masque (Maseczka truskawkowa nawilżająco - łagodząca)

Maseczka odżywi i nawilży cerę oraz sprawi, że skóra zacznie oddychać. Od razu poczujesz łagodzące właściwości wanilii i aloesu oraz oczyszczającą moc kwasów owocowych zawartych w truskawkach.

w saszetce
klasyczne
nawilżające, przeciw zaczerwienieniom / łagodzące

Kremowe truskawki

Nie jest to maska, która zapadnie mi w pamięć na długo. Zwyczajna taka. Maseczka ma gęstą, kremową konsystencję, nie przepadam za takimi, ponieważ ciężej się je zmywa i marze po skórze. Zatopione w niej drobinki delikatnie masowały skórę podczas zmywania.
Po zmyciu skóra faktycznie była delikatnie nawilżona, ukojona, ale to bardzo chwilowy efekt. Moja wrażliwa skóra nie była podrażniona, chociaż przy pierwszej aplikacji lekko szczypała przez 1-2 minuty.
Ładnie pachnie truskawkami w śmietance, może trochę chemicznie, ale mi podobał się to.
Saszetka ma sporą pojemność, 15 ml, co wystarczyło mi na 3 aplikacje.

Fatalnie się zmywa

Maska ma wygodne opakowanie w saszetce i łatwo jest kosmetyk z niej wydobyć. Konsystencja jest bardzo kremowa, ale nakłada się przyjemnie. Co mnie drażni, to chemiczny zapach truskawki oraz drobinki peelingujące, bo tego akurat się nie spodziewałam.
Maska starczyła mi na obfite trzy użycia, lekko nawilża, odżywia, ale naprawdę tak fatalnie się zmywa, marze się okropnie, że aż odechciewało mi się jej używać, dlatego też nie kupię jej ponownie.

Bez rewelacji

Hmmm, maseczka nie powala, ale gorzej też bywało. Działanie raczej przeciętne, po użyciu buzia jest ładnie wygładzona i mniej zaczerwieniona, średnio nawilżona. Zapach trochę przesadzony, lekko drażniący. Sporym minusem jest opakowanie, ciężko wydobyć z niego resztki.

Zdecydowanie nie

Zakupiona w Hebe za ok 6 zł i to było bardzo źle wydane 6 złotych. W cenie mamy otrzymać mus truskawkowy jako maskę nawilżającą, a otrzymujemy syntetycznie pachnącą kremową breję o żadnym działaniu. Nie polecam.

Nie sprawdziła się.

Nie polecę tej maseczki. Nie zrobiła z moją skórą kompletnie nic. Nic, a nic. Po prostu była na mojej twarzy, a jak się ją zmyło, to w sumie nic nie było... Liczyłam na to, że będzie pięknie pachnieć - tutaj też się zawiodłam. Pachnie nieprzyjemnie, bardzo chemicznie, zupełnie nie jak truskawka. A więc jak chcecie zainwestować kilka złotych w maseczkę, to odradzam akurat tą. Jest wiele innych maseczek w tej cenie, które na pewno COŚ zrobią. Cokolwiek. A ta nie robi nic.

Miło

Zacznę od zapachu bo to od najbardziej mi nie odpowiada, jest chemiczno- truskawkowy.... Co to działania skora jest gładsza i daje uczucie nawilżenia, na czas jeslienno-zimowy nada sie w sam raz. Mam skore tłusta ale ta maseczka nie zrobiłam mi żadnej krzywdy. Ceny tych maseczek sa trochę duże..

7th Heaven strawberry souffle

7th Heaven strawberry souffle -Jeśli chodzi o konsystencję to jest kremowa, dość gęsta dzięki czemu łatwo ją rozprowadzić po twarzy, nic nie spływa. Zapach jest truskawkowy i całkiem przyjemny ale trochę chemiczny. Po użyciu maseczki moja skóra była miękka, delikatna i dobrze nawilżona. Jest to maska przeznaczona głównie do skóry suchej, której zadaniem jest nawilżyć i oczyścić dogłębnie skórę. Zawiera w sobie delikatne peelingujące drobinki, które wygładzają i pomagają oczyścić cerę. Jej kolor jest biały, spodziewałam się, że jak to przystało na truskawkowy produkt będzie różowa

Chemiczny zapach truskawki

Zapach trochę mnie zawiódł, jest wg mnie zbyt chemiczny. Maseczka ma kremową konsystencję, zawiera małe drobinki i zauważyłam, że ma też brokat. Po zmyciu skóra jest gładka i widocznie oczyszczona, błyszczy się od brokatu jest to dla mnie zbędne jednak. Skoda, że te maseczki są tak słabo dostępne.

taka sobie

I znowu ten chemiczny zapach truskawek... maseczka ma dziwną, zastygającą i wysychającą formułę, zbliżoną do maseczek glinkowych. Faktycznie zostawia skórę dość dobrze nawilżoną i gładką. Pojemność maseczek jest dość duża, ale nie wiem czy producent w tej kwestii lekko nie przesadził. Maseczki z innych firm o dużo mniejszych pojemnościach (np. maseczka z Under Twenty 6 ml) starcza na dwa użycia, ta również tylko na dwa, a nakładam ją cienką warstwą...

Przeciętna.

Maska pachnie dość sztucznie, jednak nie uważam, żeby to był brzydki zapach.

Ma przyjemną piankową konsystencję. Posiada drobinki, które mają delikatnie peelingować skórę i oczyszczać ją.
Buzia po nie jest przyjemna, miękka, nie zauważyłam jakiegoś wygładzającego działania, ale zmywałam ją bez "pocierania" - bałam się że drobinki są będą za ostre i mnie pokaleczą.
Raczej jej nie kupię ponownie, bo ze wszystkich masek tej firmy jest moją najmniej ulubioną.

Co tu tak capi?

Matko Jedyna, nie wiem co mnie podkusiło, żeby kupić ta maseczkę. Unikam wszelkiego rodzaju truskawkowych, kosmetycznych zapachów. Zazwyczaj takie degustacje kończą się fatalnie.

minus pogrubiony
zapach, syntetyczny, sztuczny, słodko-gorzki, mdły

Działanie:
- relaksacji brak, z uwagi na zapach
+/- oczyszcza delikatnie, nie jest to nic spektakularnego, maseczka z MM tej samej firmy robi to znacznie lepiej
+ jest delikatna dla skóry, nie wysusza jej

pychotka

Maseczka pachnie przecudownie. Idealnie i natychmiastowo nawilża twarz. Skóra jest gładka przez długi czas i zdecydowanie wypoczęta i dopieszczona. Ta maseczka to istna aromaterapia dla zmysłów. Polecam każdej kobiecie lubiącej się rozpieszczać.