Himalaya Herbals, Nourishing Lip Balm (Odżywczy balsam do ust)

Himalaya Herbals, Nourishing Lip Balm (Odżywczy balsam do ust)

Pojemność 4,5 g

Balsam zapobiega wysuszaniu i pierzchnięciu ust. Olejek z kiełków pszenicy to bogate źródło witaminy E, odżywia i wygładza. Olejek z nasion marchwi chroni przed promieniowaniem słonecznym. Pozostawia usta nawilżone i odżywione przez długi czas.
Nie zawiera pochodnych ropy naftowej, sztucznych barwników, konserwantów i parabenów.

bez parabenów
w sztyfcie
<10ml
balsam do ust

idealny balsam!

Moje usta są podatne na pękanie i się wysuszają. Wcześniej używałam randomowych balsamów byle jakiś był. Ale pewnego razu kupiłam balsam od Himalayi... Mój boże! Zakochałam się w tym jak idealnie podziałał na moje usta. Używam go już od roku, zużyłam kilka opakowań i zawsze, niezależnie czy testuje coś nowego do ust, jest w mojej torebce. Jest idealny na zimę, mocno nawilża i odżywia. Świetnie regeneruje popękane usta. Nie wyobrażam sobie nie mieć tego balsamu w torebce! :)

Fajny produkt

Bardzo dobra pomadka. Dobrze nawilża usta.Nie pozostawia tandetnego błysku na ustach. Jest tania, łatwo dostępna i bardzo wydajna.
Szybko się wchłania i nie czuć jej na ustach. Lubię dokładać pomadki w ciągu dnia i w tym przypadku nawet dołożona kolejna warstwa dobrze wygląda.
Jedynym minusem jest zbyt delikatne opakowanie, podatne na uszkodzenia.

Sprawdza się !

Skusiłam się na ten balsamik do ust całkiem niedawno . Skusiła mnie atrakcyjna cena jak i składniki w nim zawarte . Dobrze się rozprowadza , nawilża usta i ma ładny zapach .

Nowe zastępstwo dla Neutrogena

Bardzo fajna pomadka ochronną na zimę jak i na lato.
Jak dla mnie troszke tańszy zamiennik dla pomadki ochronnej z Neuteogena. Na poczatku byłam do niej sceptycznie nastawiona, ponieważ nie wiem czemu kojarzyla mi sie z produktem aptecznym.
Ma bardzo fajny, ciekawy skład. Barszo fajna, zbita konsystencja pomadki.
Nie pozostawia na ustach tak zwanej przeze mnie sztucznej ,plastikowej powłoki, ani nie pozostawia lekkich ust. Czuć delikatny filtr. Łatwo i szybko sie wchłania, ale rówbież bardzo dobrze nawilża na dłuższy czas.
Jest bardzo wydajna nawet przy kilkukrotnym używaniu w ciągu dnia.
Opakowanie standardowe dla pomadek ochronnych, ale niestety delikatnie lata, jakby było za luźno skręcone.
Pomadka jest bezzapachowa i bez smakowa co dla mnie nie jest żadnym minusem.

Niestety wielkie Rozczarowanie! :(

Nie mam "problematycznych" ust, kupiłam ten balsam pod koniec listopada, żeby mi chronił usta przed zimnym powietrzem. Ale niestety, balsam po użyciu bardzo szybko się "wchłania" po czym miałam wysuszone usta. Używałam go kilka razy i trafił do kosza. Nie nawilża, usta po nim były w gorszej kondycji :(. Jedynie zapach mi się podobał, taki eukaliptusowo-ziołowy :)

Niestety nie dla moich ust

Nie jest to 'odżywczy" balsam do ust. Ciężko się nakłada, mam wrażenie że niewiele produktu mam nałożone na usta. Usta nadal spiechrznięte, popękane. Nawilżenie zerowe. Co do zapachu, też skojarzył mi się z gumą balonową. Szukam dalej.

Niewystarczająca pomoc dla mocno suchych ust

Balsam Himalaya skusił mnie dobrą ceną oraz tym, że kiedyś, mając do czynienia z kosmetykami marki, byłam zadowolona z ich działania. Produktu do ust jeszcze nie miałam okazji stosować, więc chętnie po niego sięgnęłam.
Opakowanie ma ładny, zielony, przypominający kosmetyki naturalne design. Jest porządne, nie niszczy się, a zatyczka nie odpada.
Konsystencja pomadki jest dość gęsta, zbita. Zapach przywodzi na myśl gumy w kulkach, które kiedyś dawno temu się jadało (poważnie, zapach gumy do żucia w kulach!).
Samo działanie pomadki jest w porządku- dobrze utrzymuje nawilżenie w ustach, utrzymuje je gładkie, miękkie, przyjemne w dotyku. Ale właśnie, słowo klucz to "utrzymuje". Pomadka sama w sobie nie jest wystarczającą pomocą dla suchych, podrażnionych i spierzchniętych ust. Nałożona na takie, nie nawilży ich wystarczająco i nie zapewni pozytywnego efektu. Dopiero nakładana na już wcześniej nawilżone usta, będące w dobrym stanie, utrzyma go i będzie zapobiegać wysychaniu czy pierzchnięciu.
Pomadkę polecam osobom, które nie mają dużych problemów z ustami i nie poszukują dla nich ratunku. Dla osób, które potrzebują dobrze nawilżającego produktu, który ocali usta w każdych warunkach- działanie tej pomadki będzie za słabe.

Całkiem niezła

Pomadkę dostałam w prezencie w ilości sztuk dwie. Szczerze mówiąc sama z siebie nie zdecydowałabym się na jej zakup, gdyż w jej opakowaniu nie ma kompletnie nic, co by przyciągało wzrok. Jest to produkt, który niczym się nie wyróżnia, a obecnie na rynku jest tyle nowinek, że pozostaje ona przyćmiona.
Sztyft wykonany się z pozornie trwałego plastiku. Niestety, dość szybko się psuje, przez co już "wykręconej" pomadki nie szło schować spowrotem (pozostało popychanie jej ustami). Rowniez cała grafika i napisy szybko się starły.
Pomadka ma lekki, przyjemny zapach i dość neutralny smak. Jej konsystencja łatwo rozprowadza się po ustach, jednak dość szybko się zjada. Wymaga ona zatem poprawek, a co zatym idzie- spada jej wydajność.
Jej działanie oceniam pozytywnie. Dobrze nawilżyła i odżywiła skórę ust. Poradziła sobie z suchymi skórkami i nadała miękkości.
Czy wrócę ponownie? Raczej nie, gdyż jest to kosmetyk jakiś wiele.

Nawilżenie

Dobrze nawilża, posiada neutralny, ledwo wyczuwalny zapach i przede wszystkim nie klei się na ustach i nie łamie w aplikatorze. Kosztuje niewiele, zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę skład kosmetyku.

Nie polecam

Nie pamiętam, za ile kupiłam tę pomadke, wiem tylko tyle, że nie sprawdza mi się. Ma nieprzyjemny zapach, konsystencja jest taka, jakbym miała na ustach klej, jest tępa, nie rozsmarowuje się łatwo na ustach. Mam obsesję na punkcie pomadek, więc ciągle ich używam, do tej niestety nie mogę się przekonać. Po nałożeniu jej na usta nie mogę przestać myśleć o tym, że jest na moich ustach, co raczej nie powinno mieć miejsca. Ma dobry skład, ale to wszystko, co mi w niej odpowiada.

Nawet, nawet

Kupiłam tą pomadkę w aptece i zakosztowała mnie wtedy całe 1,99 PLN.
Za tę cenę to godna polecenia jak najbardziej. Ogólnie nie ma wielu rzeczy do których można się przyczepić, ale niestety... konsystencja była taka, ze pomadka szybko się złamała, rozciapkała i aplikować ją musiałam palcami na usta (wtedy spoko). Gdybym tego nie robiła w ten sposób to nakładałabym tego na usta tyle, że nie byłoby opcji funkcjonować normalnie (umówmy się- jakbyś z ostki smalcu próbował pomadkę zrobić :D )

Trzy razy TAK!

Kupiłam tę pomadkę, gdy po stosowaniu innej miałam przesuszone usta. Naprawdę szybko mi pomogła! Jest przezroczysta, nie podkreśla suchych skórek i nie robi się po niej biały osad w kącikach ust.
Pomadka ma wytrzymałe opakowanie i jest zapachowa. Co prawda, nigdy bym nie powiedziała z wyglądu i opisu, że to będzie taki zapach - pachnie trochę jak guma balonowa. Na szczęście jest delikatny i nie przeszkadza ani trochę. Wolałabym coś leśnego.
Balsam ma fajny skład i jest od zaufanej firmy, a co najważniejsze robi to co ma robić - świetnie nawilża :)