Synoptis Pharma, Cera + Solutions, Żel do mycia skóry trądzikowej

Synoptis Pharma, Cera + Solutions, Żel do mycia skóry trądzikowej

Codzienna pielęgnacja skóry tłustej i trądzikowej. Delikatne oczyszczanie skóry twarzy. Usuwanie zanieczyszczeń i pozostałości po makijażu.
Wybrane składniki:
- kompleks seboregulujący,
- Polyplant Oily Skin,
- ekstrakt z mydlnicy.
Odsetek badanych, którzy stwierdzili dobre i bardzo dobre działanie w następujących sferach:
- 87,5% obkurczenie porów*,
- 87,5% zmniejszenie skłonności do tworzenia się zaskórników*,
- 87,5% zmniejszenie skłonności do powstawania wykwitów skórnych*.
* Badanie w grupie 16 osób w wielu 21-55 lat trwające 3 tygodnie.

Głębokie oczyszczenie bez wysuszania

Na ten produkt trafiłam w jednej z aptek w moim mieście. Skuszona pięknym wyglądem produktu i opisem producenta pobiegłam do kasy fiskalnej. Pierwsze wrażenie było genialne. Żelowa konsystencja produktu świetnie się pieni, przyjemny zapach, duża pojemność. Więcej informacji poniżej.

Naprawdę przyzwoity za te cenę!

Kupiłam jakoś bardzo tanio, okazyjnie w aptece. I naprawdę służył mi długo, nie mogłam na niego narzekać. Duże opakowanie, 200ml wystarcza na bardzo długo, bo do umycia twarzy wystarczy odrobina wielkości orzecha laskowego. Opakowanie wygodne, łatwo się otwiera i aplikuje żel. Konsystencja kosmetyku typowa, żel klarowny, dobrze pieniący się. Dokładnie i skutecznie myje twarz, zmywając wszelkie zanieczyszczenia i makijaż (prócz oczu). Dobrze domywa i co ważne, nie podrażnia oczu! Skóra nie jest ściągnięta, wysuszona. Zapach nienachalny. Co do łagodzenia stanów zapalnych i zmniejszenia wykwitów, nie mam zdania. Gdybym używała tylko tego kosmetyku to mogłabym powiedzieć coś na ten temat...

poprawny

Żel jest wydajny,ma dość ładne opakowanie,charakterystyczne dla marki tych produktów.W miarę dobrze oczyszcza skórę,momentami wysusza,ma miłą konsystencję i nie nachalny zapach.Dałam tylko 4 gwiazdki ponieważ zbyt mocno nie pomógł mi w walce z niedoskonałościami.

Ilość zużytych opakowań: nadal jedno ale już zostało 2/10 opakowania

Ten żel to bardzo fajny i przydatny kosmetyk. Jest wydajny, tani, ma bardzo przyjemny i delikatny zapach. Spełnia swoją funkcję. Twarz nie jest "ściągnięta" po umyciu, skóra nie świeci się. Kupiłam kolejne opakowanie. Warto uzupełnić kolekcję o krem do twarzy z tej samej serii.

Ilość zużytych opakowań: 1, mam już kolejne

dobry produkt za atrakcyjną cenę

Dla mnie to fajny produkt, używa go mój dojrzewający syn, a ja od czasu do czasu. Żel dokładnie zmywa skórę, nawet makijaż, nie podrażnia, ładnie matuje skórę. Kupiłam już drugie opakowanie tego produktu a dla syna dodatkowo krem z tej samej serii do skóry trądzikowej.

Ilość zużytych opakowań: 1,5

w miarę ok

W prawdzie nigdy nie mam szczęścia do żeli, jednak nie spodziewałam się, że ten tak bardzo mnie zawiedzie. Szczerze mówiąc nie wiem dlaczego, ale po dłuższym stosowaniu wysuszył mi cerę. Była tylko delikatnie oczyszczona, nic więcej. Żadnej poprawy cery. Stanowczo nie polecam, jeśli chcecie mieć zwężone pory i mniej problemów z trądzikiem.

Używam tego produktu od: trzech miesięcy

Świetny

Dla mnie świetny produkt. Dobrze oczyszcza, brak uczucia ściągnięcia po użyciu. Reguluje wydzielanie sebum. Moja twarz ze skłonnością do wyprysków jest oczyszczona i gładka bez zadnych "niespodzianek".

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania