Przepisy Babci Agafii, Łaźnia Agafii, Muszkatołowe masło do ciała odżywcze

Średnia ocena: 0.00/5

biogo.pl
Średnia ocena: 4.83/5

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Muszkatołowe masło do ciała odżywia i regeneruje suchą i zmęczoną skórę. Oleje uzupełniają niedobór odżywczych substancji, normalizują procesy przemiany materii, dzięki czemu skóra staje się miękka, gładka i zadbana.
Białe olej muszkatołowy - stymuluje procesy odnowy komórek skóry.
Olej z dzikiej róży - nawilża i tonizuje, podnosi elastyczność i zrównuje kolor skóry.
Olej z kiełków pszenicy - tonizuje i zmiękcza skórę.
Goździk kropkowany - posiada właściwości oczyszczające i przeciwzapalne.

balsamy
>250ml
Skóra
sucha

Rewelka

Na dołączonym zdjęciu można zobaczyć, że „gęste masło do ciała” jest naprawdę gęste :) masło ma zbitą konsystencję, ale pomimo swojej treściwej struktury przyjemnie rozprowadza się po ciele, zostawiajac skórę otuloną i wygładzoną. Po goleniu nóg fajnie regeneruje i odżywia skórę, również zregenerowało moją skórę po lecie, kiedy skóra jest nieco wysuszona po opalaniu. Nie zauważyłam żeby masło wyrównywało koloryt, ale tez nie mam z tym większego problemu. Zapach - kwestia gustu, moim zdaniem jest nietuzinkowy i go polubiłam.

Dobre masło

Dużo, w miarę tanio i dobrze. Produkt jest gęsty, ale dobrze się rozprowadza, szybko się wchłania, nie zostawia tłustego filmu. Skóra jest gładsza, nawilżona, odżywiona. Bardzo dobry produkt.

Najbardziej nawilżające masło do ciała jakie miałam...

Kupiłam go będąc ciekawa jak pachnie, rzeczywiście nietypowo, chyba gałką muszkatołową, co mi się podoba. Większość balsamów pachnie truskawkowo, czekoladowo, waniliowo itd. a tutaj otrzymujemy coś bardziej wyszukanego. Ma zielony kolor i bardzo gęstą konsystencję. Mimo że nie stosuję go regularnie to jednak mam do niego pewną słabość.

Najlepszy kosmetyk do ciała jaki używałam dotychczas.
Moim zdaniem również wyróżniający się z serii babci agafii.
Zapach jest przyjemny. Skóra jest po nim gładka i odżywiona, aksmitna. Nie ma uczucia lepkości.

Idealne masełko do ciała!

Masło kupiłam zachęcona dobrymi recenzjami. Rzeczywiście zapach jest dość specyficzny, ale dla mnie- fanki naturalnych zapachów, nie cierpiącej sztucznego zapachu kremów typu Nivea- IDEALNY. Masełko ładnie się rozprowadza, zostawia skórę odżywioną. Poprawia stan skóry! Produkt dość wydajny, starcza na długo. Zdecydowanie polecam!

ujędrnia ciało

Masło ma dziwny zapach, ale nie jest on brzydki, bardziej - specyficzny. Mi się spodobał. Konsystencja zbita. Łatwo aplikuje się na skórę, a także doskonale wchłania. Pozostawia leciutką, ale przyjemną warstwę. Jest łagodne dla wrażliwej skóry. Nawilża doskonale. Skóra jest po nim bardzo gładka i przyjemna w dotyku. Przy dłuższym stosowaniu widać lekką poprawę jędrności, gdyż masełko lekko napina skórę.

Lubię i polecam

Spośród produktów z serii Receptury Agafii uwielbiam masła do ciała i balsamy. Opisywany produkt idealnie nadaje się do całego ciała jak również jako krem do rąk czy stóp. Ja używam go do całego ciała bo bardzo podoba mi się jego zapach, który dość długo po aplikacji utrzymuje się na skórze. Aplikacja produktu jest komfortowa i łatwa, jest to gęsty krem o zbitej konsystencji i aksamitnej formule. Gładko się rozprowadza i szybko wnika w skórę. Jego działanie jest bardzo pozytywne, skóra jest dobrze nawilżona, odżywiona i gładka. Produkt nie wywołuje uczulenia ani podrażnienia wręcz przeciwnie koi miejsca, które wykazują nadwrażliwość. To pewnie przez składniki aktywne na bazie ziół. Polecam spróbować.

Świetnie sobie radzi :)

Masło do ciała od Babuszki Agafii to naprawdę dobry kosmetyk. Jestem posiadaczką skrajnie suchej skóry (zwłaszcza rąk i nóg), więc do produktów tego typu podchodzę raczej twardo i bardzo wymagająco. Babuszka przepełniona jest różnego rodzaju bogatymi olejkami, dlatego też fajnie nawilża, odżywia skórę. Jeżeli chodzi o konsystencję, to nie jest ona typowo "masłowa", ciężka, a raczej określiłabym ją jako lekko galaretowatą. W niczym to jednak nie przeszkadza, a wręcz odwrotnie. Produkt świetnie się rozprowadza po ciele - nic się nie lepi, nic nie jest tłuste, bardzo szybko się wchłania. Uwielbiam używać masełka po lekkim jego schłodzeniu , ponieważ wtedy czuję się jeszcze bardziej zrelaksowana (polecam ten trik szczególnie latem). Kolejnym pozytywem jest w tym przypadku zapach - w mojej opinii naprawdę obłędny. Co tu dużo pisać - masło od Babuszki Agafii to produkt, do którego zawsze będę chętnie wracać ;).

hit hit

Masło ma delikatny zielony kolor i lekką konsystencję, pachnie goździkami ale nie zbyt intensywnie. Masło jest gęste, szybko wchłania się w skórę pozostawiając ją nawilżoną, miękką i pięknie pachnącą. Opakowanie jest bardzo wydajne. Uczucie nawilżenia jest długotrwałe. Widać natychmiastową poprawę skóry po użyciu. Krem nie zostawia żadnych tłustych filtrów na skórze ani lepkich.

Kocham za wszystko.

Używam tego masła po umyciu płynem firmy Hipp, Babysanft. Smaruje nim ciało jeszcze lekko wilgotne, ale nie mokre- dzięki temu świetnie się wchłania.
Kocham go za
-ZAPACH, który jest wspaniały i przecudowny
-DZIAŁANIE, bo ciało jest po nim supermiękkie
-SKŁAD, - bogaty w oleje <3

Spełnia moje oczekiwania w 100%.

Rewelacyjne!

Jeśli jeszcze nie znacie muszkatołowego masła do ciała Kąpiel Agafii koniecznie nadróbcie! Ma fantastyczną konsystencję, nie klei się, ani na moment nie tworzy tępej warstwy i mimo, że wchłania się bardzo szybko (a tego nie lubię :p) to skóra jest świetnie nawilżona i nie napięta. Używam go nawet rano przed pracą gdy czas goni a dzieci marudzą. Obawiałam się zapachu a niepotrzebnie - jest niezwykle przyjemny i orzeźwiający .

Słodki i odżywczy

Ma dość zwartą konsystencję, nie "topnieje" na ręce, ale ładnie się rozprowadza. Po użyciu skóra jest przyjemnie nawilżona, nie pozostawia tłustego filmu na skórze.
Dość słodki zapach przypominający bez. Dla mnie nieco za słodki do codziennego użytkowania (ale jestem fanką zapachów unisex, innym może się spodobać).