Przepisy Babci Agafii, Łaźnia Agafii, Kamczacka rozgrzewająca maska do ciała

Przepisy Babci Agafii, Łaźnia Agafii, Kamczacka rozgrzewająca maska do ciała

Rozgrzewająca maska kamczatska wykazuje kompleksowe działanie odmładzające, daje odczucie przyjemnego relaksu, porównywalne z pobytem w kamczatskich źródłach leczniczych.
Kamczatska lecznicza borowina - posiada unikalną aktywność biologiczną, wykazuje silne tonizujące działanie na skórę.
Dziki pieprz - wzmacnia cyrkulację krwi i wyrównuje powierzchnię skóry
Pięciornik krzewiasty i organiczny ekstrakt mącznicy lekarskiej - posiadają silne antyoksydacyjne i przeciwzapalne działanie, podnoszą elastyczność skóry.

w słoiku
>250ml

Fajna skóra

Dobry produkt. Łatwo nakłada się na ciało, przyjemna, aksamitna konsystencja. Nie jest gęsta, tylko lejąca ale trzyma się na skórze.
Nie czuję efektu rozgrzewania, nakładałam ją na wymasowane uda, trzymałam przez 15 minut od czasu do czasu spryskując wodą w sprayu.
Maseczka zastyga w sposób typowy dla glinek, ale nie ściąga. Pozostawia piękną skórę, bardzo miłą w dotyku. Po spłukaniu faktycznie jest na ciele warstewka tak jak po glinkowych maskach.
Na pewno likwiduje cellulit wodny, zmniejsza obrzęki. Nie czują natomiast żadnego ogrzewania i to chyba dobrze.
Maskę użyłam również do twarzy, z lekko bijącym sercem, ale nic się złego nie stało oprócz tego, że pięknie zmatowiła cerę, oczyściła i rozjaśniła, zatem też będę jej tak używać.
Wielki plus, produkt wszechstronny, niedrogi- to aż 300 ml pojemności i bardzo dobry.
Dzięki tym maskom chyba się przeproszę z glinkami na zawsze, stanowczo za rzadko ich używam bo działanie jest naprawdę widoczne od razu.
Polecam ten produkt.
Myślę, ze osoby z tłustą skórą dekoltu, pleców też mogą być zadowolone.

Ilość zużytych opakowań: 1/4 słoika dwa zabiegi na uda, twarz i dekolt.