Pantene, Pro-V, Intensywna Regeneracja, Szampon do włosów normalnych (nowa wersja)

Silna formuła odbudowująca z mikrocząsteczkami nawilżającymi pomaga chronić włosy przed uszkodzeniami spowodowanymi stylizacją, sprawiając, że będą wyglądać zdrowo i lśniąco.
Polecany do każdego rodzaju włosów.

regenerujące, nawilżające
w butelce
>250ml

Skład jest w trakcie moderacji.

• Aqua, Sodium Lauryl Sulfate, Sodium Laureth Sulfate, Glycol Distearate, Dimethicone, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Citrate, Cocamide MEA, Sodium Xylenesulfonate, Parfum, Citric Acid, Sodium Benzoate, Polyquaternium-76, Sodium Chloride, Glycerin, Tetrasoduim EDTA, Linalool, Hexyl Cinnamal, Panthenol, Panthenyl Ethyl Ether, Hydrochloric Acid, Magnesium Nitrate, Metchylchloroisotchiazolinone, Magnesium Chloride, Methylisothiazolinone

lepszy od Garniera...

Cudo to nie jest, od pewnego czasu używam tylko szamponów, których skład przeanalizowałam, jednak jest to jeden z fajniejszych drogeryjno-zwyczajnych szamponów. Włosy się po nim dobrze układają, nie elektryzują się, jednak po przestawieniu się na naturalne szampony i zobaczeniu efektów, nie wrócę już do marki pantene. Choć odżywka z tej serii daje radę.

boski!

Uwielbiam szampony i odżywki Pantene, ale ten szampon to mój bezwzględny faworyt. Pachnie obłędnie, a zapach utrzymuje się na włosach jeszcze długo po ich umyciu. Jest łagodny dla włosów, sprawia, że stają się one miękkie, sprężyste i gładkie. Dodaje blasku, odświeża, nie obciąża włosów, nie pozostawia uczucia, że są one tłuste. Nadaje się do każdego rodzaju włosów, regeneruje włosy bardzo zniszczone. Uwielbiam i polecam z całego serduszka nie ma co się rozpisywać!!!!

Szampon jak szampon

Szampon pomimo sporej ilości pozytywnych komentarzy i wysokich ocen, nie jest odkryciem Ameryki. Nie zauważyłam różnicy pomiędzy używaniem tego szapomonu od innych. Do pozytywów można zaliczyć dostępność cenę i fajny zapach.

nie regeneruje ale myje

Jeszcze nie poznałam szamponu, który by regenerował włosy. Szampon służy do mycia SKÓRY GŁOWY a nie włosów, i tak powinien być dobierany. Szampon jest oczyszczający, ma w składzie SLS. Co prawda nie nadaje się do codziennego używania ze względu na skład, ale do używania raz w tygodniu jest idealny.

Dobrze się pieni, przepięknie pachnie i bardzo dobrze domywa brud, nawet ciężkie oleje! Włosy są uniesione, odbite od nasady, skóra głowy długo pozostaje świeża, ale niestety trochę obciąża włosy.

Jestem z niego bardzo zadowolona. Ze względu na wrażliwą skórę głowy nie mogę go używać codziennie, ale mimo tego i tak uważam, że jest super produktem.
Tani, łatwo dostępny, o duże pojemności.

Super

Długo nie mogłam znaleźć dobrego szamponu. Kupiłam ten w Rossmanie w całkiem przystępnej cenie. Jak dla mnie jest w sam raz, ładnie pachnie, dobrze oczyszcza, włosy nie plączą się. Polubiliśmy się i na pewno zostanie u mnie na dłużej. :)

Pantene

Przyjemny zapach, wydajność, dostępność, cena, nawilżenie, wygładzenie, odnowa włosa to tylko część zalet tego produktu. Uważam że w ostatnim czasie pantene robi coraz lepsze kosmetyki i uwazam że trzeba im za to podziękować. Moje wlosy po wielu przeżyciaxh odzyskały blask i połysk . Uwielbiam ten szampon.

Zwykły szampon

Zostało mi pół butelki po poprzedniej współlokatorce, zużyłam i jestem z niego średnio zadowolona. Ma przyjemną konsystencję, ładny zapach, odpowiednio myje włosy, ale obciążał je do tego stopnia, że prostował moje loki... Po wyschnięciu (naturalnie, bo nie używam suszarki) włosy były miękkie i błyszczące, ale bardzo się puszyły. Regeneracji nie zauważyłam, ale może za krótko go używałam i nie korzystałam z odżywki do kompletu.

Taki sobie !

Szampon Pantene Pro V intensywnie nie regeneruje tak jak jest w opisie .
Szampon jest tak jak wszystkie inne .
Marka jest raczej nastawiona na ciągły marketing , a skład jest prosty i nie należący do naturalnych .

Pantene

Nie sprawdził mi się, włosy miałam napuszone, szorstkie i nie układały się. Na nie każde włosy ten produkt działa. Więc ja nie polecam, szczególnie dla włosów puszących się i cienkich .

po tylu latach nadal sprawdza mi się świetnie!

pamiętam, że używałam tego szamponu w czasach licealnych czyli ponad 10 lat temu. wtedy go uwielbiałam. teraz mam włosy zdrowsze ale nadal cienkie i delikatne. Ten szampon bardzo dobrze im służy! łatwo się spłukuje, nie obciąża zbytnio i dobrze oczyszcza włosy! opakowanie jest duże i poręczne, szampon wydajny a w promocji także tani!

Bardzo dobry szampon

Szampon podkradałam raz za kiedy mojej siostrze. Włosy są po nim naprawdę gładkie, nawilżone i bardzo ładnie pachną. Opakowanie jest duże, dzięki czemu starcza na długo, cena niewielka, można go kupić w wielu drogeriach i sklepach. Łatwo się otwiera. Na pewno go będę kupować :) Polecam

Pantene Pro-V

Mój ulubiony szampon.
Świetnie się pieni, dokładnie myje, moje włosy pięknie się po nim układają.
Gdy umyje włosy szamponem pantene to już nie muszę stosować odżywki bo i tak są piękne i odżywione.

Piękny zapach.

Jeden z lepszych, ale skład niezbyt dobry

Szampon spełnia wszystkie obietnice z etykiety - nie szkodzi włosom, są po nim gładkie, przyjemne, łatwiej się rozczesują.

Cechy:
szampon ma perłową barwę, bardzo ładny, kwiatowo-owocowy zapach. Ma dobrą, niezbyt gęstą konsystencję, dzięki czemu łatwo go wydobyć z butelki.

Działanie:
szampon dobrze sobie radzi z myciem - po przetłuszczeniach ani śladu. Dobrze się pieni, przyjemnie rozprowadza po włosach. Czuć, że ma odżywczą, a przynajmniej pielęgnującą formułę - już na mokro, po spłukaniu, czuć, że włosy są bardziej miękkie. Sam w sobie dobrze sobie radzi z ochroną włosów przed suszarką - świeżo po wysuszeniu włosy nie puszą się zbytnio, są wygładzone i przyjemne w dotyku. Zauważyłam, że szampon ogranicza odstawanie włosów w różne strony.

Skład:
to jest dość duży minus. Przede wszystkim szampon ma SLS, czyli inaczej SDS - to rutynowo używana substancja w laboratoriach biologicznych do destrukcji komórek (to detergent i przy okazji niszczy białka). Ta substancja nie jest więc zbyt dobra dla naszej skóry głowy, którą może pobudzać do przetłuszczania lub podrażniać. Ja nie zaobserwowałam takiego efektu, ale osoby z wrażliwą skórą głowy mogą takie objawy mieć.

Wydajność i opakowanie:
Szampon jest średnio wydajny - z uwagi na przyjemną, niezbyt gęstą konsystencję, muszę zużyć go stosunkowo dużo na długie włosy. Opakowanie bez zarzutu, dobrze się z niego pobiera szampon do ostatniej kropli.