Przepisy Babci Agafii, Łaźnia Agafii, Ziołowy peeling do ciała do wrażliwej skóry

Peeling z rozdrobnionych syberyjskich ziół i oleju ogórecznika przeznaczony do pielęgnacji wrażliwej skóry. Oczyszcza, tonizuje i wygładza, przynosi skórze długotrwałe odczucie komfortu.

oczyszczający, nawilżający
w tubie
Struktura
drobnoziarniste
50 - 100ml

Peeling ziołowy

Peeling zawiera delikatne drobinki z widocznymi różnymi ziołami, ma bardzo intensywny zapach, konsystencja rzadka, delikatnie złuszcza naskórek, oczyszcza, używam go do całego ciała, skóra jest delikatna, przyjemna w dotyku. Nie zawiera SLS, 100% naturalnych składników za co ma duży plus.

takie nic

Nic specjalnego w działaniu. Szkoda na niego czasu i pieniędzy. Fakt jest niedrogi, ale z drugiej strony zupełnie nic nie robi. Działanie peelingujące jest znikome. Wydajność właściwie żadna. Wystarczył mi na dwa użycia. Konsystencja jest dosyć rzadka. Drobinek złuszczających jest mało i po nałożeniu na skórę gdzieś znikają. Zapach - nic specjalnego.

Zbyt delikatny

Peeling czekał na swoja kolej pośród zapasów kosmetycznych od roku, musiałam go w końcu zużyć. Nie wiem dlaczego go kupiłam bo nie mam wrażliwej skóry, nawet mocne masowanie rękawicą nie podrażnia zbytnio ciała. Kosmetyk jest rzadki, ma zapach przypominający owsankę albo ziemię, drobinki są różnej wielkości i rodzaju, kolor jasno zielony

+naturalny skład
+niska cena

-marne działanie złuszczające, nie wiem czy dałoby jakikolwiek efekt nawet na wrażliwej skórze
-podczas masowania drobinki bardzo szybko zanikają
-mało wydajny, starczy najwyżej na 2 użycia

Zdecydowanie nie polecam

+naturalny skład,
+wygodne opakowanie,
+/- peelinguje, jednak jest to dla mnie zbyt słaby efekt,
-okropny zapach,
-nie zauważyłam jakiegoś poprawienia stanu skóry, żadnego wygładzenia, tonizowania ani uczucia komfortu, wręcz moja skóra wydawała mi się po nim trochę sucha.
Po peelingu kamczackim z tej serii spodziewałam się czegoś lepszego, teraz niestety muszę męczyć się z nim do końca.

Używam tego produktu od: ok 1-2 mięsięcy