Dermacol, Aroma Ritual, Body Lotion 'Caribbean Dream' (Balsam do ciała `Karaibski sen`)

To bogate mleczko do ciała z olejkiem kokosowym intensywnie odżywia skórę, pomaga się jej zregenerować, nawilża, zmiękcza i chroni ją przed szkodliwym wpływem środowiska. Słodki zapach ananasa i kokosa wywoła przyjemne uczucie relaksu, pobudzi wyobraźnię i przeniesie Cię do tropikalnego raju.

nawilżające, zmiękczające
Skóra
normalna
balsamy

Działanie słabe, zapach koszmarny

Ta seria ma naprawdę koszmarny zapach. Po rewelacyjnych żelach o zapachu truskawki z rabarbarem i arbuza liczyłam na naprawdę wiele. Bo kokos z ananasem to genialne połączenie. Niestety nie tutaj.

Żel i balsam z tej serii pachną tak samo co eliminuje podejrzenia, że jest na przykład zepsuty. Pachną tak samo i pachną tak samo źle. Nie jest to zapach kokosa z ananasem raczej nieokreślona słodycz a\'la gumki myszki i żelki o nieokreślonym zapachu. Jak na złość zapach jest dość mocny i długo się utrzymuje na skórze oraz ubraniach. Właściwie piżamie.

Balsam ma dość lekką konsystencję, jest lejący. Nakłada się łatwo, dość szybko się wchłania. Niestety jeśli się go nałoży więcej to trochę się maże po skórze i trzeba go wmasować.

Bardziej nawilżający niż natłuszczający czy regenerujący. Ot takie lekkie mleczko w sam raz na lato. Późnym latem sprawdzał się w miarę dobrze, nieźle nawilżał a skóra nie była sucha. Niestety ostatnio przestał się już sprawdzać i jego działanie przestało mnie satysfakcjonować. Już kilka godzin po użyciu skóra była sucha i ściągnięta.

Jak dla mnie - słabo.

Używam tego produktu od: ok 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno całe