Avon, Color Trend, Puder `Pryszcze pod kontrolą`

Avon, Color Trend, Puder `Pryszcze pod kontrolą`

Puder z cynkiem i kwasem salicylowym maskuje wypryski i zapobiega ich powstawaniu. Redukuje świecenie cery. Dostępny w kolorze transparentnym.
Opakowanie z aplikatorem.

Nie

Posiadam kolor medium i jest mega ciemny i trochę pomarańczowy. Mogłabym go używać wręcz jako bronzera. Używam go latem jak jestem mega opalona i w małych ilościach, bo chcę go wykończyć. Wydajna jest ta cholera ;) Trwałość nie taka zła, ale i tak szkoda kasy.

Nie!

Beznadziejny, za ciemny (nawet jasny odcień), nie rozprowadza się dobrze i ma słabe krycie. Kruszy się w opakowaniu, które też nie jest dobrej jakości. Cera szybko zaczyna się po nim świecić.

Jakiś taki sztuczny...

Rzadko używam pudru, ale skusiło mnie hasło ,,transparentny", jak i ,,pryszcze pod kontrolą".

Faktycznie, odcień beżu jest w porządku. Ładnie dostosowuje się do odcienia cery. Na temat pryszczy może nie powinnam się wypowiadać, gdyż za rzadko go używam. Natomiast aplikator, moim zdaniem, jest fatalny! Zdecydowanie lepiej używać pędzla, niż dołączonej gąbeczki. Można zrobić sobie nią krzywdę, poprzez nałożenie zbyt dużej ilości - mam wtedy wrażenie obecności maski pudrowej na mojej twarzy (niestety mój mężczyzna to też zauważył...). Nadaje pudrowe wykończenie, matuje na długo.

Nie próbowałam nawilżać go wodą termalną, ani nakładać na mokro. Podejrzewam, że sposób ,,na mokro" może być ciekawszy, ale mam obawy, że może spowodować minimalne plamy na twarzy... To wiąże się z mozolną i perfekcyjną pracą gąbeczką (nie mam do tego cierpliwości).

Szału nie ma, ale zły też nie jest. Jeśli ktoś ma problemy z trądzikiem, zdecydowanie proponuję zainwestować w produkty mineralne. Ja mam cerę mieszaną, rozszerzone pory, troszkę zaskórników (z powodzeniem je zwalczam). Niestety obawiam się, że puder obciąża wrażliwe policzki i powoduje krostki (ale może zrobił to róż z Bell).

PODSUMOWUJĄC:
Dla mało wymagających puder ten będzie dobry. Aplikator nakłada zbyt wiele produktu na raz, ale te puszki zwyczajowo tak mają... Opakowanie jest plastikowe, ale się nie otwiera. Puder nie osypuje się, matuje na długo cerę mieszaną, dobry dla cery jasnej (ale nie porcelanowej). Ogólne wrażenie jest pozytywne, ale nie zakupię go po raz drugi.

Ilość zużytych opakowań: 0,2

Bardzo dobry

Jak tylko pojawił się w katalogu musiał być mój. Jak na zawodne produkty colortrend, jest świetny.
Mam cerę mieszaną, z lekkim trądzikiem.
Puder okazał się pomocny. Plusem jest to , że jest transparenty, możemy stopniować krycie a i tak będzie bardzo naturalnie wyglądał.
Podoba mi się to że zastosowano w nim kwas salicylowy i cynk. Przy częstym stosowaniu reguluje produkcję sebum, wysusza, zmniejsza krostki. Nie podkreśla suchych skórek. Nie wysusza skóry, policzków. Idealnie utrwala makijaż, w moim przypadku krem bb (Avon solutions mat) oraz korektor (clearskin). Wydajność na plus. Super że do każdego opakowania jest dołączona gąbeczka, która świetnie aplikuje puder.
Brak jakichkolwiek minusów. :-)

Gorąco polecam nastolatkom które zaczynają swoją przygodę z makijażem.
Chętnie kupiłabym więcej, ale wycofali go. Dlaczego? Mam nadzieję, że jeszcze się pojawi.

Używam tego produktu od: lipiec 2014