Bell, HYPOAllergenic, Eyeshadow (Hypoalergiczny pojedynczy cień do powiek)

Bell, HYPOAllergenic, Eyeshadow (Hypoalergiczny pojedynczy cień do powiek)

Kolekcja cieni hypoalergicznych Bell HYPOAllergenic Eyeshadow stworzona dla osób o wrażliwych oczach i noszących szkła kontaktowe. Proces otoczkowania pigmentów estrami oleju jojoba nadaje formule cieni kremową, przyjemną w aplikacji konsystencję, jednocześnie zapobiegając ich obsypywaniu. Estry jojoba mają również właściwości nawilżające. Lekka formuła produktu oraz odpowiednia adhezja sprawiają, że cienie nie obciążają powiek, a jednocześnie są trwałe i nie gromadzą się w ich załamaniach. Cienie są bezzapachowe, nie zawierają alkoholu ani syntetycznych barwników. Produkt może być stosowany przez osoby o wrażliwych oczach oraz noszących szkła kontaktowe. Zawierają witaminy C i E.
Cienie z serii Bell HYPOAllergenic Eyeshadow pozwalają uzyskać trwały i jednolity kolor oraz zapewniają hypoalergiczny makijaż przez wiele godzin.

prasowane
o przedłużonej trwałości, bez parabenów, hipoalergiczna
pojedyncze
Efekt
satynowe, perłowe

Dobry, delikatny dla wrażliwych oczu cień

90 brąz to mój ulubiony cień, na wyrazisty kolor, nie obsypuje się i nie ściera . Jest delikatny dla śluzówek oka, nie podrażnia. Ma fajną kremową konsystencję, jest bardzo wydajny. Bardzo udana seria kosmetyków Bell.

Używam tego produktu od: ok 8 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

Śliczny trwały kolor

Zakupiłam ze względu na kolor, posiadamy nr 80 - świetny bardzo jasny perłowy róż rozświetlający do codziennego makijażu.
Kolor jest dobrze napigmentowany, trwałość bardzo dobra - wszystkie cienie używam na powiekę stosując wcześniej bazę pod cień.
Trzyma się świetnie przez cały dzień bez rolowania i zbierania na powiece.
Nie potrafię stwierdzić czy nadaje się dla osób o wrażliwych oczach i noszących soczewki ponieważ mnie to nie dotyczy.

Używam tego produktu od: 5 misięcy

prawie idealny

Posiadam kolor nr 10 - czarny.
Uwielbiam jego konsystencję! Jest aksamitny z lekko dostrzegalnymi błyszczącymi drobinkami. Zdarzyło mi się go upuścić kilka razy a nadal twardo się trzyma, nawet się nie ukruszył :) Bardzo lekki, zapominam, że mam go na powiece.
Rzeczywiście hipoalergiczny, oko nie piecze, wszystko jest ok.

Niestety, nie jest mocno napigmentowany. Niby czarny a na powiece da się uzyskać najwyżej efekt ciemnej szarości. Mimo tego i tak jest bardzo ładny.
Po dłuższym czasie zdarza mu się jednak rolować.

+nie kruszy się
+hipoalergiczny
+ładne kolory
+lekki
+cena

-słabo napigmentowany
-roluje się

Używam tego produktu od: ośmiu miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Świetny

Jakiś czas temu zakupiłam dwa takie cienie w Hebe, przy zniżce -40% wyszło mi za jeden 8 zł. Cena bardzo przywoita.
Mam kolor biały i brąz. Biały jest idealnym kolorem do rozświetlania wewnętrznego kącika oka i tylko w tym celu go używam. Biały cień jest dosyć mocno napigmentowany i ma wykończenie satynowe, kiedyś kupiłam, też do tego celu, cień z Essence pojedynczy i różnica ogromna - na korzyść Bell.
Brąz ma nr 90, ten ze zdjęcia tutaj. Ogólnie jest to bardzo ładny, codzienny średni brąz, ale o chłodnym odcieniu, trochę taupe, nakładam go na całą powiekę, i daje bardzo ładny efekt. Zawierają w sobie malutkie drobinki, które ładnie mienią się w sztucznym świetle, w dziennym ich nie widać.
Jestem zadowolona z trwałości, aczkolwiek potrafią się delikatnie zebrać w załamaniach bez bazy, ja mam jednak tłuste powieki, więc praktycznie z każdym cieniem z tej półki cenowej się tak dzieje.
Co do ich kolejnego atutu, hypoalergiczności, muszę przyznać, że faktycznie, czuję je mniej na powiekach niż inne cienie. Są bardzo komfortowe w noszeniu. Noszę soczewki kontaktowe i ogólnie mam dosyć wrażliwe oczy, które często mnie swędzą przy mocniejszym makijażu, lub są lekko podrażnione. ale gdy noszę te cienie, nic takiego się nie dzieje.
Szkoda, że kolory ogólnie są nieciekawe, najładniejszy jest moim zdaniem ten brąz. Jeśli kupię kiedyś ponownie, to pewnie jeden z tych, które już mam, o ile będzie taka potrzeba, bo jak to cienie, są bardzo wydajne.

Ilość zużytych opakowań: 2 w trakcie