Rimmel, Wonder`full Mascara with Argan Oil (Tusz do rzęs z olejem arganowym)

Rimmel, Wonder`full Mascara with Argan Oil (Tusz do rzęs z olejem arganowym)

Maskara Rimmel Wonder`full z formułą wzbogaconą o olej arganowy, który pozostawia piękne i odżywione rzęsy. Wyposażona została w elastyczną szczoteczkę, która perfekcyjnie dociera do każdego włoska i rozczesuje je. Produkt zwiększa objętość i pozostawia elastyczne rzęsy, bez grudek i obciążania.

mierny tusz w ekskluzywnym opakowaniu

Kupiony w Drogerii Natura. Skuszona pięknym miedzianym opakowaniem i gęstą szczoteczką kupiłam ten tusz. Jest jedna słaby - kruszy się w ciągu dnia (po 1-2 godzinach), wieczorem w ogóle nie ma już go na rzęsach!

Rimmel

Tusz zasługuje na dobrą ocenę. Ma ładne opakowanie,fajną szczoteczkę,ciemną barwę,nie zostawia grudek,mi niestety skleja rzęsy ale faktycznie je wydłuża. Niestety nie mogę go używać dalej ponieważ,mam podrażnione powieki od niego :(

Dramat!

Używam od 2 tygodni i niestety ale tusz ląduje w koszu. ładne, efektowne opakowanie i nic poza tym. Tusz kompletnie nie robi nic z rzęsami, wyglądają wręcz jakby nie były niczym potraktowane. Byle jaka czerń, brak efektu pogrubienia i wydłużenia. Rzęsy wyglądają może i naturalnie, ale w takim razie po co kupować ten produkt skoro nie widać różnicy przed i po...
Drogi, byle jaki "śmieć", który wylądował po 2 tygodniach w koszu..
Przestrzegam przed tym produktem!

Świetny produkt

Ma on świetną szczoteczkę dzięki czemu rzęsy są doskonale rozdzielone, podkręcone i pogrubione a nie posklejane. Używam tuszu codziennie i wiele z tych stosowanych wcześniej mocno osłabiało moje rzęsy i podrażniało oczy. W przypadku Wonderfull nie zauważyłam takiego efektu a wręcz przeciwnie, rzęsy są w lepszej kondycji. Może to być skutek zawartego w składzie olejku arganowego. Produkt ma bardzo fajną, silikonową szczoteczkę. Uzyskany efekt nie wymaga poprawiania w ciągu dnia, tusz nie obsypuje się ani nie pozostawia niechcianych grudek na rzęsach. Polecam go osobom, które pragną podkreślenia swojego spojrzenia.

Takie nic ale w pięknym opakowaniu :o(

Kupiłam, bo poleciła mi go Pani w Rossmanie. Opakowanie bardzo mi się spodobało więc spodziewałam się, że i zawartość powali mnie na kolana. No cóż... Tusz na moich rzęsach nie robi absolutnie nic :o( Ani nie wydłuża, ani nie pogrubia. Tragedia. Użyłam kilka razy i nie mogę się zmusić żeby go dokończyć. Kiedy go używam czuję się jakbym w ogóle nie była pomalowana. W sumie dopiero przy nim zdałam sobie sprawę, że mam krótkie rzęsy. Dziwna sprawa.

Słabiutki!!!

Jestem posiadaczką dość długich i gęstych rzęs i wystarczy kilka pociągnięć szczoteczką żeby uzyskać ładny efekt na rzęsach. Niestety ale nie polubiłam tego tuszu,dlatego że u mnie na rzęsach nie robił nic. Słabo wydłużał i nie pogrubiał, musiałam machać szczoteczką kilka razy żeby uzyskać jakikolwiek efekt. Kupno tego tuszu to dla mnie strata pieniędzy.

Dla mnie super

Nigdy nie spotkałam tuszu, który tak ładnie rozdziela rzęsy, w ogóle się nie sklejają! Szczoteczka nadaje im ładny kształt. Produkt zawiera też olejek arganowy dzięki któremu rzęsy wyglądają zdrowo. Moje rzęsy są dość gęste, więc nie potrzebuję pogrubienia, ale dla niektórych to może być problem.
Drażni mnie tylko cena, więc jak większość, kupuję go tylko na promocjach.

Zaskakująca

Mascare kupiłam kiedy moje rzęsy nie były w najlepszej formie. Były różnej długości. Miałam nadzieję na optyczne wydłużenie jednak bardzo ie wtedy zawiodłam. Miałam wrażenie, że w ogóle nie widać jej na moich oczach i, że nie robi na nich nic. Ani nie wydłużała, ani nie pogrubiała.

W tym momencie kiedy moje rzęsy są w bardzo dobrej kondycji i już same w sobie są długie, mascara sprawdza się wyśmienicie. Pięknie je przyciemniane i wydłuża tak bardzo, że daje a moich oczach wrażenie sztycznych rzęs.

Kupując ją, największa uwagę zwróciłam na szczoteczkę, ponieważ szukałam czegoś rozdzielającego rzęsy.
I taka właśnie jest. Nie skleja ich w kępki.

Jak na razie przyzwoity

Tuszu używam od tygodnia i jak dla mnie jest nawet Ok. U mnie musiał odstać dwa dni po otwarciu żeby zrobił się ,,fajny”. Zauważyłam na testerach że szczoteczka tego produktu potrafi się wyginać, ale podczas aplikacji nie ma to żadnego znaczenia.
Jestem posiadaczką naturalnie długich i podkręconych rzęs więc nie wiem czy w tej kwestii się sprawdza. Mogę powiedzieć że lekko pogrubia.
Jednak jak dla mnie za 30 zł można znaleść coś o wiele lepszego, a w dodatku tańszego. Hasłem przewodnim tuszu jest olejek arganowy, jednak ja nie zauważyłam u siebie zmian w kondycji rzęs, chociaż nie wiem po jakim czasie miałoby się cokolwiek dziać.

Dobry, ale nie idealny

Uwielbiam tusze do rzęs, które pozwalają mi na upiększenie oprawy oczu. Moje rzęsy są dosyć długie, ale rzadkie, co dla niektórych kosmetyków bywa prawdziwym wyzwaniem. Mam swoich ulubieńców, ale lubię też testować nowe produkty. Tusz od Rimmel sprawdził się, choć jak dla mnie nie do końca, więc na stałe u mnie nie zagości.

OPAKOWANIE

Opakowanie jakie otrzymujemy ma ciekawy kolor i kształt, Jest spore jeśli chodzi o wielkość, kanciaste i powyginane. Jedyną ozdobą są czarne napisy z nazwa produktu i logo marki. Całość utrzymana jest w prostej złoto-miedzianej kolorystyce . Prezentuje się schludnie i ładnie. Opakowanie wykonano z grubego, solidnego plastiku. Szczoteczka jest wręcz ogromna, największa jakiej kiedykolwiek używalam i na początku miałam obawy, czy dotknięcie rzęs tym akcesorium nie skończy się natychmiastowym demakijażem. Nic złego jednak się nie stało a po kilku użyciach przyzwyczaiłam się do rozmiaru. Szczoteczka ma owalny kształt zwężający się ku końcom, z mnóstwem włókienek precyzyjnie rozdzielających rzęsy.

TUSZ

Tusz jest dosyć gęsty, ma intensywną, głęboką barwę która idealnie podkreśla kolor rzęs. Czerń jest wyrazista i intensywna. Tusz mimo tego, że jest świeży bardzo łatwo rozprowadzić na rzęsach bez sklejania czy pajęczych nóżek, co często zdarza się przy produktach innych marek, które zaczynamy używać. Szczoteczka jaką posiadam pozwala na precyzyjne rozdzielenie rzęs i nadanie im objętości. Rzęsy są wyraźnie dłuższe i wyglądają efektywnie. Niestety jak dla mnie wadą jest to, że nie pogrubia rzęs i pozostają one w niezmienionej formie pod tym względem. Przez o w moim przypadku wyglądają na rzadkie, wolę jednak tuze, któe choć minimalnie pogrubiają. Tusz jest bardzo trwały – wytrzymuje cały dzień bez osypywania się czy efektu pandy, nie rozmazuje się. Bardzo ważne jest to, że nie skleja rzęs w nieestetyczny sposób, rzęsy są natomiast pokryte tuszem każda z osobna w równomierny sposób, co jest głównie zasługą szczoteczki. Efekt możemy stopniować i dokładać kolejne warstwy. Nie podrażnia moich wrażliwych oczu. Łatwo go zmyć płynem micelarnym lub mleczkiem do demakijażu. Tusz ma korzystną cenę, dodatkowo jego objętość jest duża. Często można go kupić w promocji, jest dostępny w wielu drogeriach. Mimo dodatku oleju arganowego nie zauważyłam specjalnego działania na kondycję rzęs.

PLUSY:
+ intensywna czerń
+ tusz wydłuża rzęsy
+ efekt można stopniować
+ tusz jest trwały
+ nie osypuje się, nie rozmazuje
+ nie skleja rzęs
+ korzystna cena
+ duża pojemność
+ ciekawe opakowanie

MINUSY
nie pogrubia

Warty sprawdzenia

To co najważniejsze dla mnie w tuszu to: wygodna szczoteczka, dobra konstystecja, nie osypuje się i łatwo się zmywa i ten tusz to spełnia. Nie oczekuje że będzie efekt sztucznych rzęs bo żaden tusz na nie doda rzęs ;)

O tak!

konsystencja - nie jest rzadki, nie jest gęsty.

Tusz nie zostawia grudek, nie osypuje się, nawet po kilkunastu godzinach. Lekko odbija się na powiekach, jednak łatwo się zmywa. Nie muszę się męczyć żeby wydłużyć rzęsy. Silikonowa szczoteczka rozdziela i wydłuża rzęsy. Tusz nie skleja rzęs.

Przy codziennym używaniu zauważyłam, że rzęsy są mocniejsze :)