Rimmel, Wonder`full Mascara (Tusz do rzęs z olejem arganowym)

Rimmel, Wonder`full Mascara (Tusz do rzęs z olejem arganowym)

Sprawdź ceny produktu

Maskara Rimmel Wonder`full z formułą wzbogaconą o olej arganowy, który pozostawia piękne i odżywione rzęsy. Wyposażona została w elastyczną szczoteczkę, która perfekcyjnie dociera do każdego włoska i rozczesuje je. Produkt zwiększa objętość i pozostawia elastyczne rzęsy, bez grudek i obciążania.

Ulubiony

Używam tego tuszu już bardzo długo i uważam, że jeszcze nie trafiłam na lepszy od niego. Daje bardzo ładny efekt na rzęsach już po pierwszej warstwie, a po kilku jest super. Ma silikonową i elastyczną szczoteczkę, która pozwala dokładnie wyczesać rzęsy. Olej arganowy pielęgnuje rzęsy przez co są gęstsze i dłuższe.

Jest w porządku

Szukałam w miarę niedrogiego tuszu o gęstej szczoteczce, i tak trafiło na Rimmela,
Na moich cienkich, średnio gęstych i dość krótkich rzęsach dawał dosyć dobre efekty, ale przy uważnym stosowaniu.
Dobrze się go nakłada, szczoteczka ładnie pokrywa tuszem wszystkie rzęsy.
Kolor jest mocny, wyraźny, tusz szybko wysycha tak, że nie brudzi obszarów wokół oczu.

Rzęsy są wyraźnie pogrubione.
Tusz dobrze się rozprowadza też na ledwo widocznych końcach, daje efekt wydłużenia.
Na rzadkich rzęsach trzeba uważać, ponieważ przy zbyt dużej ilości tusz je skleja i wyglądają jak tzw. "owadzie nóżki".

Działania olejku arganowego zawartego ponoć w tym produkcie nie zauważyłam.
Tusz się nie kruszy, nie rozmazuje i nie wymaga poprawek, trwałość ma bardzo dobrą.
Mam ten tusz od kilku miesięcy, przy prawie codziennym stosowaniu jeszcze się nie skończył ani nie wysycha.

Teraz po kilkumiesięcznej terapii rzęs porządną odżywką, są one dłuższe, gęstsze, lekko podkręcone.
Na takich rzęsach tusz ten daje o wiele lepsze efekty, nie mam już problemów ze sklejaniem.
Po użyciu powstaje piękna, ciemna i gęsta oprawa oczu- to mi się podoba.

Fajny

Kupiłam ze względu na zawartość olejka arganowego. Niestety, może faktycznie on się tam znajduje, jednak nie zauważyłam żadnego efektu. W zewnętrznych kącikach zawsze ubrudziłam się szczoteczką, niby fajna, jednak zawsze miałam w tym miejscu problem. Patrząc po innych recenzjach, nie tylko ja miałam z tym problem, byłam pewna, że poprostu nie umiem z niej korzystać. Utrzymuje się na rzęsach, nie pozostawia grudek. Dla mnie produkt średni,

rozczarowanie

Kupiłam tusz zachęcona znajdującym się w składzie olejem arganowym. Niestety kompletnie się rozczarowałam. Myślę, że nieporęczna szczoteczka jest jednym z głównych problemów. Przez jej kształt mam problem z pomalowaniem rzęs w kąciku oka bez zostawienia śladu tuszu na skórze. Poza tym efekt jest prawie żaden - rzęsy nie są ani szczególnie wydłużone, ani pogrubione.

Perfekcyjny

Mam dlugie, geste I lekko podkrecone rzesy. Dla mnie on sprawdza sie idealnie ! Super podkresla oko a dodatkowo pielegnuje I ladnie pachnie :) Jest trwaly I wydajny

dla mnie świetny

jesli chodzi o moje rzesy to sa w miare dlugie ale jednak potrzebuja zalotki i odpowiedniego tuszu by to podkreslic. W tym przypadku ten tusz jest idealny dodatkowo nie potraznia oczu, nie powoduje wypadania ani oslabienia rzes. Niekiedy po kilku godzinach jak mi sie spoci twarz to delikatnie sie rozmazuje jednak naprawde delikatnie. Mysle ze olejek araganowy tutaj to swietny pomysl. Naprawde jestem z niego zadowolona

ładny naturalny efekt

Mam jasne i bardzo podkręcone rzęsy ale niestety ich nie widać. Tusz ładnie je podkreślił, nadal im piękny kolor, rozdzielił je, nie posklejał. Niestety się odbija. Ale rzęsy wyglądają na zdrowe.

Poprawny.

Całkiem dobrze mi się sprawdził ten tusz. Mam długie rzęsy, jasne od połowy, więc muszę je malować aby rzeczywiście było widać ich długość. Tusz ma fajną, lekką konsystencję. Rzęsy wydają się po nim błyszczące i zdrowe, bardzo naturalny efekt. Nie skleja, nie zauważyłam pogrubienia. Po prostu podkreśla to co mamy :) czasami w cieplejsze dni lubi się odbijać.

Najgorzy tusz jaki miałam

Ta mascara to istna tragedia. Przez lata nie trafiłam na tak straszny tusz do rzęs jak ten. Zlepia, nie wydłuża, nie pogrubia, nie rozdziela. I w dodatku śmierdzi niemiłosiernie. Zraziłam się przez niego do wszystkich mascar firmy Rimmel. Szczoteczka, wydawała się, że będzie ładnie rozdzielać, ale nie. Zdecydowanie nie polecam.

Świetny

Doskonale rozdziela rzęsy i ich nie skleja, nie robi "grudek" na rzęsach. W porównaniu do innych tuszy ten daje mniejszy, ale za to bardziej naturalny efekt. A dodatkowo olejek arganowy "ulepsza" i wzmacnia nasze rzęsy. Rewelacyjnie wydłuża i nie osypuje się.

Super wydłuża

Efekt sztucznych rzęs zagwarantowany.
Bardzo mocno wydłuża i super rozdziela rzęsy.
Jedyne co brakuje mu do ideału to by dodawał objętości.
Nie rozmazuje się w ciągu dnia, nie obciąża rzęs i przed wszystkim nie jest drogi

ŚREDNIO

Niestety tusz nie sprawdził się jakoś super. Lekki efekt pogrubienia,jednak tusz w ogóle nie wydłuża rzęs. Niestety u mnie się bardzo mocno kruszył. Jak dla mnie ten tusz dawał zbyt delikatny efekt. Szczoteczka jest dużym plusem,ponieważ nie pomija żadnej rzęsy.