Avon, Skin So Soft, Enhance & Glow, Luminous Perfector (Upiększająco - rozświetlający krem do ciała)

Dzięki delikatnej formule, krem nadaje skórze złocisty połysk nie pozostawiając na niej tłustej warstwy.
Jak działa: Dzięki lekkiej formule, krem równomiernie pokrywa skórę, nawilża ją i pozostawia przyjemnie miękką. Połyskujące drobinki nadają skórze piękny, zdrowy i letni wygląd.

Fantastyczny balsam i na dzień i na wyjście wieczorem

Zużyłam drugą tubę, uwielbiam ten balsam za te złote drobinki. Używam go zwłaszcza na nogi (mam niezbyt ładne,blade,posiniaczone :P ) wyrównuje mi na nich koloryt i pozostawia te drobinki. Może zapach mógłby mieć nieco lepszy,ale cóż i tak Jest mega! polecam .

duża przyjemność stosowania, lekki glow effect

Nie jest to może balsam stricte opalający, nawet stopniowo - trzeba go długo stosować, żeby efekt był widoczny. To raczej taki subtelny polepszacz wyglądu skóry - po jakimś czasie rzeczywiście zyskuje ona delikatny "glow", przede wszystkim jednak od razu po użyciu jest rozświetlona, wygładzona i optycznie wygląda dużo lepiej.
Balsam ma bardzo przyjemną konsystencję, jakby gęstego, treściwego musu. Pomimo tej gęstości wchłania się dobrze, przy tym pozostawiając naprawdę wyraźne poczucie odżywienia skóry. Czujemy, że nic się nie lepi, a jednak na skórze pozostaje komfortowy film.
Bardzo lubię jego zapach - w połączeniu z konsystencją jest to balsam stworzony dla mnie :)
Daje duży komfort suchej skórze, wrażenie utrzymuje się długo. Owszem, dla kogoś konsystencja może być zbyt gęsta, ale warto spróbować, jest w zupełnie inny sposób gęsta niż w innych balsamach.
Jak wspomniałam, nie ma aż tak wyraźnego efektu samoopalającego - więc stosuję go łącznie ze sprayem opalającym z tej samej serii, nakładam jeden na drugi i wtedy efekty są już bardzo zadowalające. Nie jest to tandetna pomarańcz typowych samoopalaczy, ale naturalna poświata, skóra nie wygląda już blado, ale na naturalnie ozłoconą słońcem. Zaznaczam, że nie lubię mocnej opalenizny, dla fanek takiego efektu ten balsam będzie zbyt słaby.
Formuła jest gęsta, więc tubę ciężko jest wycisnąć do końca, zawsze pod koniec używania po prostu ją przecinam.

W przypadku poziomu opalenizny, wszystko zależy od osobistych preferencji. Dla mnie balsam sprawdza się świetnie, mam go zawsze w szufladzie na zapas. Komfort jego stosowania przebija większość balsamów. Dodatkowo, jest bardzo łagodny dla skóry, miałam kiedyś rozległe mechaniczne podrażnienie na skórze, które reagowało alergicznie na wszelkie kosmetyki poza maścią gojącą i o dziwo, tym balsamem. To mnie do niego przekonało już całkowicie :) Polecam, jeśli liczycie na fajne odżywienie i delikatny efekt opalenia z rozświetleniem skóry (drobinki są bardzo dyskretne, bardziej jak rozświetlacz do ciała), będziecie zadowolone.

Brdzo dobry .

Bardzo fajny , kupiłam go na promocji i bardzo mi się spodobał ładnie pachnie nie ma takiego brzydkiego zapachu samoopalacza. Fajnie rozświetla skórę i dodaje lekką opaleniznę nie robiąc przy tym plam . Fajne opakowanie z którego jesteśmy w stanie wycisnąć wszystko . Czy kupie ponownie na pewno .

Spełnił moje oczekiwania

Kupiłam go jakoś latem w jakiejś promocji za 7 pln, ale za następna tubkę płaciłam już 14 pln. U mnie się sprawdził. Krem ma brzoskwiniowy kolor, bardzo ładnie pachnie, lekką ale nie lejącą konsystencję. Dobrze się wsmarowuje. Dobrze nawilża na 6- 7 godzin. Dobrze też wyrównuje koloryt, nadając skórze lekko brzoskwiniowy kolor i delikatne rozświetlenie. Po wsmarowaniu należy trochę poczekać, przed ubraniem sę ,bo może plamić ubrania. O tym informuje producent. Nie uczula, nie podrażnia. Znajduje się w miękkiej tubce o pojemności 200 ml z odchylanym korkiem

Używam tego produktu od: od pół roku
Ilość zużytych opakowań: 1 całe , drudgie w połowie

zbędny

Bardzo średni produkt.Bardzo ładnie rozświetlał przez co opytcznie wysmuklał nogi.Miał dość przyjemny zapach typowy dla serii SSS.Fajna konsystencja średnia wydajność.Cena w promocji do przeżycia.Jednak ten produkt ma jedną ale za to wielką wade-niezależnie od ilości jaką nałożymi roluje się i schodzi małymi kulkami w ciągu dnia.No koszmar.Nie polecam

Używam tego produktu od: używałam 2 miesiące