Dr.Organic, Manuka Honey, Body Butter (Masło do ciała na bazie miodu manuka)

Dr.Organic, Manuka Honey, Body Butter (Masło do ciała na bazie miodu manuka)

Mocno nawilżające i regenerujące naturalne masło do ciała na bazie organicznego miodu manuka z dodatkiem aloesu, masła shea, olejku jojoba, oleju słonecznikowego i witaminy E. To lekkie masło łatwo się wchłania, odbudowuje i nawilża suchą skórę. Wygładza ją i dodaje jej blasku, oraz jedwabistej gładkości, pozostawiając ją miękką, jędrną i wyraźnie odmłodzoną. Zwiększa elastyczność skóry, a także daje jej naturalny, zdrowy wygląd.

balsamy
Struktura
lekkie
masło

super, tylko ten zapach

masło ma bardzo maślaną konsystencję, przypomina masła Zaji.
Nawilża bardzo dobrze, tak samo się aplikuje i wchłania.
wydajny.
Odejmuję gwiazdkę za zapach, który jest jak najbardziej miodny, ale tak pachniałby raczej zgniły miód gdyby to było możliwe.....
Z tego powodu używam go tylko od pasa w dół.

Używam tego produktu od: dwa miesiące

Dobry produkt

Masło jest zbite, ciężkie, intensywnie nawilża.

+nie podrażnia wrażliwej skóry...
+... a nawet łagodzi podrażnienia!
+ nadaje się na całe ciało
+ regeneruje skórę z każdym użyciem - od niesamowitego suchara do skóry normalnej! :)

- zapach zbyt słodki i intensywny, mimo że uwielbiam aromaty miodu :(
- śliska konsystencja podczas wmasowywania -nie wiem jak to ująć - jest taki śliski film po wmasowaniu chwilę, bardzo tego nie lubię.

Produkt jest dobry w stronę bardzo dobrego, moje minusy to zwykłe czepianie się. Polecam wszystkim ze skórą wrażliwą i suchą.

Używam tego produktu od: Kilku miesięcy z przerwami

Kosmetyk o wszechstronnym działaniu: jako tradycyjne masło do ciała, jako balsam po depilacji a nawe

Masełko wspaniale nawilżyło podrażnioną twarz mojego męża, który cierpi na AZS, ukoiło zaczerwienienie i fajnie nawilżyło. A jakie są moje odczucia? Moje pierwsze wrażenie po otwarciu opakowania to bardzo miły i delikatny zapach miodu i gęsta kremowa konsystencja. Wystarczy niewielka ilość, aby ładnie nawilżyć ciało, masło jest bardzo wydajne i dobrze się wchłania. Często jest tak, że stosując balsam a nawet masło do ciała mam tłustą skórę, a sam kosmetyk wchłania się niemiłosiernie długo przez co zniechęca do używania. Z miodowym masłem Dr Organic nie ma tego problemu, stosuję go codziennie po kąpieli i za każdym razem dobrze się rozprowadza, wchłania i daje efekt porządnego i długotrwałego nawilżenia. Z racji tego, że mam bardzo suchą skórę potrzebuję mocno nawilżających kremów i balsamów, a to masło bardzo dobrze poradziło sobie nawet z najbardziej uciążliwymi suchymi obszarami na moim ciele, czyli z łokciami i kolanami. Tam mam nie dość, że suchą to jeszcze szorstką skórę, taką niemiłą w dotyku. Już po dwóch aplikacjach zauważyłam zmianę – łokcie i kolana zrobiły się miękkie i gładkie w dotyku! Jeszcze nigdy żaden kosmetyk nie dokonał tego w tak krótkim czasie. Mało tego. Postanowiłam wypróbować go jako swego rodzaju masło po depilacji – zawsze mam podrażniona skórę po depilacji maszynkami, drobne, małe i bolesne krostki to moja codzienność. Dzisiaj pierwszy raz posmarowałam nogi tuż po depilacji i co?? Żadnego pieczenia, żadnych krostek czy czerwonych plam. I jeszcze ta gładka nawilżona skóra. Mój obecny balsam po depilacji poszedł w kąt, bo mam w końcu kosmetyk do wielu specjalnych działań.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 200ml