Clarins, Ombre Matte Eyeshadows (Matowe cienie w kremie)

Clarins, Ombre Matte Eyeshadows (Matowe cienie w kremie)

Nowe cienie Clarins o matowym wykończeniu i formule `cream - powder`, która zapewnia trwały makijaż oka i idealnie równomierne rozprowadzenie. Występują w 5 matowych, harmonijnych odcieniach w bezach i brązach oraz jednym połyskującym.

Efekt
matowe, perłowe
prasowane
pojedyncze

Nie jest to krem

Oceniam kolor purple rain
Posiadam kolor brązowy złamany szarością/fioletem.
Cień zamknięty jest w zgrabnym słoiczku. Konsystencja cienia jest dziwna. Jakby porowata i chropowata. Nie jest to typowy cień prasowany. Nie jest to też krem moim zdaniem, ponieważ jest zbyt suchy. Nakładam pędzelkiem w załamanie powieki.
Słabo się blenduje, tworzy plamy. Trzeba się napracować pędzlem aby go rozetrzeć.
Pigmentacja dobra- kolor jest intensywny.
Trwałość całkiem niezła, na puder wytrzyma 5 h, później zbiera się w załamaniach.

Prawie idealny!

Jeżeli chodzi o kolor, konsystencję ,łatwość w aplikacji - to idealny cień ! Mam odcień 03 taupe - chłodny brąz przełamany szarością ,świetny na codzień a po wzmocnieniu czarną kreską i drugą warstwą na wieczorne wyjścia. Jedyny minus - ,ze bez przypudrowania go jakimś mocniejszym pudrem (np Kryolan ) zbiera mi się delikatnie w zgięciu powieki .. może dlatego ,że raczej mam opadające ,niż otwarte :) ogólnie jestem bardzo zadowolona i polecam!

Fajne

Mam trzy kolory z tej kolekcji, nude pink, taupe i sparkle grey. Najczęściej używam dwóch pierwszych do dziennego makijażu. Są matowe, łatwo się nakładają i blendują. Doskonałe gdy nie mam wiele czasu na makijaż.
Trwałe. nakładam bez bazy i przetrwają cały dzień w dobrym stanie choć na większe wyjścia polecałabym jednak bazę.
Śliczne opakowania, ciekawa konsystencja, choć nie nazwałabym ich kremowymi, jednak bliżej im do konsystencji pudrowej. Wydajne będą bardzo, nie pylą przy nakładaniu ( używam pędzli real techniques i marki rossmana).
Podsumowując polecam choć pewnie podobne maty można znaleźć też w przystępniejszej cenie.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: W trakcie trzech