Eveline, Argan Oil Sun, Wodoodporna emulsja do olpalania SPF 20

Eveline, Argan Oil Sun, Wodoodporna emulsja do olpalania SPF 20

Emulsja do opalania SPF 20 to innowacja w ochronie przeciwsłonecznej i pielęgnacji skóry. Nowoczesna formuła z olejkiem arganowym zapewnia niezwykle skuteczna, długotrwała i wielowymiarowa ochronę i regenerację skóry podczas opalania.
Emulsja zawiera unikalne połączenie aktywnych filtrów najnowszej generacji: szerokopasmowy filtr UVA-UVB oraz filtr chroniący przed promieniowaniem podczerwonym, które niezwykle skutecznie zapobiegają oparzeniom, przesuszeniu i utracie jędrności. Ultra-wodoodporna formuła pozwala na doskonała ochronę, także w trakcie kąpieli w wodzie.
Unikalne składniki aktywne zapewniają komfort opalania, nadają opaleniźnie równomierny złoty koloryt i przedłużają jej trwałość. Wyjątkowe właściwości odżywcze olejku arganowego sprawiają, że skóra jest nawilżona, odżywiona i elastyczna. Masło kakaowe doskonale regeneruje skórę i zapobiega jej przesuszeniu. Witamina E i beta-karoten neutralizują wolne rodniki. Kompleks antyoksydacyjny DNA Complex pozwala na bezpieczne opalanie i uniknięcie mikro-uszkodzeń głębokich warstw skóry, przyczyniających się do jej przedwczesnego starzenia. D-pantenol przynosi skórze ulgę i ukojenie.

Najgorszy preparat do opalania jaki miałam….

Emulsję kupiłam zachwycona określeniem „zawiera olejek arganowy…”. Sama nie wiem dlaczego nie przeczytałam w pierwszej kolejności opinii o nim w internecie.

Plusy:
*chroni przed słońcem

Minusy:
*zapach – straszny…
*nie wchłania się w ogóle w skórę, a na ciele zostawia białe plamy
*brudzi ubrania (bikini)
*pod wpływem wody spływa w trybie natychmiastowym
*na pewno nie wpływa na kondycję skóry

Olejek zużyłam do ochrony przed słońcem podczas robót w ogródku (wtedy, kiedy nikt nie patrzył ;) ), ale nigdy do niego nie wrócę.

Anty hit i bubel w jednym.

3 razy NIE

Jest to najgorszy produkt chroniący przed słońcem jaki miałam! Nie dość, że jego zapach jest okropny, to również nie robi nic poza osiadaniem na skórze w postaci brzydkiego białego nalotu. Ten krem miał być wodoodporny, a niestety taki nie był. Od razu jak weszłam do jeziora, emulsja spłynęła i zabrudziła mój strój kąpielowy. Nie skuszę się już nigdy na żaden produkt do opalania z Eveline.

Nie, nie, nie

Kupiłam, bo był w promocji. No i liczyłam, że będzie przyzwoity. Otóż nie jest.

Ciężko go nanieść równomiernie, np. na przedramiona, gdzie rosną włoski - balsam nie daje się rozsmarować, robią się ślady. Preparat jest bardzo widoczny, ciężko tak wyjść na miasto czy do ludzi. Poza tym pachnie tragicznie, jakby... jogurt? Chemiczny jogurt, zapach z fiolki. Naprawdę mocny zapach. Działanie przeciętne, łatwo się zmywa, i STRASZNIE strasznie roluje i zbiera w zagięciach skóry. Przy aplikacji co dwie godziny, trzeba zbierać poprzednią warstwę, by wyglądać w miarę estetycznie.

Dość wydajny produkt. Opakowanie praktyczne.

Ilość zużytych opakowań: w połowie pierwszego

Beznadziejny.

Nie polecam tego produktu. Kiedy się nasmarujemy i wejdziemy do wody, skóra robi się cała biała, jakiś koszmar, trzeba to zmywać wodą z basenu/morza/jeziora i w takim wypadku kosmetyk cały się zmywa. W dodatku ciężko się rozsmarowuje.

Używam tego produktu od: na wakacje rok temu
Ilość zużytych opakowań: 1 cale

nie polecam

Kosmatyk zostawia białe ślady, ciężko się rozprowadza na skórze. Po każdym wyjściu z wody ponownie trzeba się smarować. Brzydko pachnie.
Jedynym plusem jest to że dobrze chroni przed słońcem.

Ilość zużytych opakowań: 1 duże opakowanie