Eveline, Nail Therapy Professional, X-Treme Gel Effect Top Coat (Preparat nawierzchniowy `Płynne szkło`)

Innowacyjna formuła preparatu z kompleksem Liquid Glass, przenika przez lakier kolorowy zapewniając efekt żelowego manicure. Nadaje paznokciom wyjątkowy połysk i 3-krotnie przedłuża trwałość lakieru. Pozostawia idealnie gładką i lśniącą powierzchnię paznokcia, ekstremalnie odporną na ścieranie i odpryski. Jedna warstwa preparatu nałożona na zupełnie suchy lakier, wysycha w 5 minut.

Nie robi cudów

Kupiłam w celu przedłużenia trwałości lakieru. Czy przedłuża nie powiedziałabym trwałość lakieru jest standardowa. Żel pięknie nabłyszcza lakier. Jego minusem jest również ze strasznie śmierdzi jak dawne lakiery z lat 90tych. Bardzo długo wysycha. Sam w sumie produkt nie jest aż tak zły ale gra nie warta zachodu no chyba ze ktoś ma dużo czasu a malowanie paznokci sprawia mu przyjemność.

Słaby produkt

Produkt jest słabej jakości i nie spełnia słów producenta. Lakier szybko wysycha, lecz to jego jedyna zaleta. Kompletnie nie przedłuża trwałości lakieru zwykłego, a wręcz przeciwnie, szybko schodzi i go skraca. Nie jest odporny na ścieranie, szybko odpryskuje.

Nigdy więcej!

Po płynne szkło sięgnęłam jakiś czas temu aby dać odpocząć swoim paznokciom, chciałam aby przez ten czas były zadbane,błyszczące, wiadomo dłonie wizytówka kobiety :). Opakowanie to tradycyjna szklana buteleczka o pojemności 12 ml, wygodny pędzelek do aplikacji, odżywki używa się tak samo jak lakieru do paznokci,płyn ma nam dać efekt żelowych paznokci oraz aż 3 krotnie przedłużyć trwałość lakieru,brzmi jak spełnione marzenie ale to wszystko niestety jest złudne bo takiego trefnego produktu to ja dawno nie miałam, jeśli chodzi o paznokcie.
Kiedy pięknie zrobię paznokcie i dam ten płyn na wierzch, kolor zaczyna się rozmazywać i cała moja praca jest na marne!!U mnie po nałożeniu na lakier kolorowy rozmazuje go, próbowałam na czyste paznokcie beż żadnych utwardzaczy to powstają jakieś dziury, część paznokcia jest pokryta a inna nie,do tego ta "3 krotnie "przedłużona twałość, wystarczy umyć dłonie i lakier potrafi schodzić płatkami, także ja mówię stanowcze nigdy więcej !

Szkoda zachodu

Kupiłam go dawno. Mysłałam, że skoro pisze że płynne szkoło to bedzie ekstra twardy na paznokciach i w jakiś sposób zabezpieczy je w mojej pracy. Ale niestety nie. Używam przez 8 godzin w pracy rękawiczki i niestety już tego samego dnia po pomalowaniu lakier się łuszczy niemiłosiernie. Ani nawet nie powoduje, że paznokcie są twarde. Probowałam dawać go na kolor ale taki sam efekt. Porażka jednym słowem.

Dobry produkt

Nie jestem zwolenniczką hybryd itp - używam zwykłych lakierów i na wierzch używam właśnie tej odżywki, która jest bardzo dobra! Bez jej użycia lakier odpryskuje mi juz 2 dni po zrobionym manicurze, ale z tą odżywką trzyma się nawet dłużej ;)

Porażka

Produkt jest tak zły, że aż skłonił mnie do napisania pierwszej recenzji na wizaz.pl. Nie daje obiecanego salonowego efektu żelu. Prawdę mówiąc, sam lakier przed pokryciem tym topem prezentował się lepiej. Schnie dość długo, przy tym śmierdzi. A co najgorsze - zaczyna się łuszczyć i schodzić płatami już po dwóch godzinach, co wygląda ohydnie. Użycie tego topu zniszczyło mi całkiem ładny manicure. Co jest o tyle dziwne dla mnie, że od dawna używam wielu kosmetyków Eveline (żele antycellulit, tusze, itp.) i niemal zawsze byłam zadowolona...

Okropny

Najgorsze z nim jest to, że zostawia na paznokciach takie drobne grudki, okropnie to wygląda. Lubię jak po użyciu top coata paznokcie są błyszczące i gładkie. Trwałość też niezbyt zadowalająca.

Niezbyt fajny

Dobra jeśli on przedłuża długośc lakieru 3-krotnie to bez niego lakier trzymał by się coś około pół dnia? Sprawia on tylko że paznokieć jest fajny w dotyku, taki gładki, ale wogóle nie sprawia,że lakier się dłużej trzyma

Słabo utrwala manicure

Przyzwyczaiłam się do dwóch naprawdę świetnych lakierów nawierzchniowych, czyli Seche Vite i Rimmel Gel TopCoat, które wysoko ustawiły poprzeczkę wszelkim innym produktom tego typu. Co jakiś czas próbowałam czegoś nowego, ale bez przekonania, bo zwykle i tak konkurencja okazywała się gorsza od moich ulubieńców. Podobnie było z tym lakierem.

Płynne szkło? Oj, spierałabym się. Nie widzę tu żadnego ponadprzeciętnego efektu tego rodzaju. Żadne to "płynne szkło", najzwyklejsze nabłyszczenie, jak to przy zwykłym lakierze typu top coat. Nadaje połysk, ale nie doszukiwałabym się tu żadnego żelowego czy "szklanego" efektu. A określenie brzmi obiecująco... Cóż, pod tym względem, rozczarowałam się.

Lakier ma początkowo dobrą konsystencję i kryje równo, z czasem niestety mocno gęstnieje i staje się problemowy w aplikacji (może nierówno się rozkładać, zostawiać smugi z większą ilością formuły, zacieki; czasem zasycha nie wyglądając estetycznie, z nierówną powierzchnią). Trzeba nastawić się na rozcieńczanie go (tu z pomocą przychodzi nieocenione Seche Restore do bezpiecznego rozrzedzania lakierów).

Czas schnięcia - na szczęście w miarę przyzwoity, oczywiście nie jest to żaden przyspieszacz wysychania, więc cudów nie należy oczekiwać, ale schnie typowo, jak większość lakierów. Gdy zgęstnieje, nie jest już tak kolorowo - wtedy schnie całe wieki.

Pędzelek - jak dla mnie mógłby być trochę szerszy, bo takimi szerszymi właśnie pędzelkami lepiej mi się manewruje, trudniej też wtedy o smugi i nierówne krycie.

A trwałość, czyli chyba najważniejszy z parametrów lakieru nawierzchniowego? Powiem tak: nie jest źle, ale rewelacji też nie ma. Trochę wpływa na trwałość lakieru, ale nie w jakiś wybitny sposób. Może 2 dni dłużej niż zwykle lakier będzie wyglądał estetycznie na paznokciach, ale top coat powinien jednak dawać dłuższy efekt. Przykładowo top z Rimmela potrafi mi wydłużyć czas utrzymywania się lakieru nawet do 8,9 dni. Z tym - lakier będzie nam się trzymał ten dzień, dwa dłużej, bez odprysków i z ładnym połyskiem. Ja jednak od tego rodzaju produktu oczekuję trochę więcej.

Jak dla mnie za słabo, żeby dobrze go ocenić, tym bardziej że mam porównanie z innymi produktami, o niebo lepszymi. Lepiej zainwestować w Seche Vite albo Rimmel. Ja jakoś zużyję buteleczkę, którą mam (używam w zasadzie tylko wtedy, gdy ulubiony top mi się skończy i muszę czymś wykończyć manicure, zanim kupię nowe opakowanie), ale potem na pewno nie kupię go kolejny raz.

Beznadziejny

Najgorszy top coat jaki miałam. Śmierdzi długo schnie, paznokcie twardnialy chyba z godzinę. Fakt że potem lakier trzyma się kilka dni i to chyba jedyna zaleta

Bubel

Ten top coat to jedna wielka pomyłka. Nie spełnia swojej podstawowej funkcji, czyli nie przedłuża trwałości lakieru. Nałożony dwoma warstwami, zaczyna schodzić płatami. Nie nadaje efektu żelowego, ani też nie nabłyszcza. Ot, zwykły, bezbarwny lakier do paznokci, tylko kiepskiej jakości.

Zalety:
+szybko schnie,
+nie gęstnieje w opakowaniu,
+wygodny pędzelek.

Wady:
-nie nabłyszcza,
-nie daje efektu żelowego,
-nie przedłuża trwałości lakieru,
-szybko schodzi płatami,
-przy nakładaniu "bąbluje",
-śmierdzi acetonem.

Całkiem ok

Eveline,Top Coat z efektem żelu.
Z racji tego,że moje paznokcie są trochę kopnięte i nie wiem jak bym się starała to lakier i tak zacznie odpadać już na drugi dzień,zaczęłam używać produktów tego typu.
Jest to już mój drugi top tej firmy.
Ten akurat poleciła mi znajoma mojej mamy.
Kosztował niecałe 13 zł.
Choć opinie na jego temat są różne to ja jestem zadowolona.
Pomimo lekko gęstej konsystencji dobrze się rozprowadza i szybko schnie.
Nadaję połysk i przedłuża trwałość lakieru.
Dzięki niemu moje pomalowane paznokcie wyglądają dobrze przez kilka dni :)
Może nie jest to do końca efekt żelu,ale nie przeszkadza mi to.