Rival de Loop, Regeneration, Nachtcreme (Krem na noc)

Rival de Loop, Regeneration, Nachtcreme (Krem na noc)

Pielęgnacja, opracowana z myślą o potrzebach bardzo suchej skóry. Świeże komórki z dyni koją skórę i zapobiegają powstawaniu małych zmarszczek. Kompleks lipidowy z oleju z pestek winogron, oleju sojowego i oleju z wiesiołka pielęgnuje skórę i chroni ją przed utratą wilgoci. Masło shea chroni skórę przed wysuszeniem i sprawia, że jest ona przyjemna w dotyku. Prowitamina B5 działa kojąco, wspomaga proces regeneracji i ma właściwości nawilżające. Witamina E chroni skórę przed oznakami przedwczesnego, uwarunkowanego wpływem światła starzeniem.

dobry ale trochę tłusty

krem po pierwsze jest niedrogi, ma przyzwoity skład, dobre działanie odżywcze i kojące, są też jednak minusy na które można przymknąć oko

krem ma dość tępą konsystencję i trzeba go najpierw rozgrzać w dłoniach by móc go rozprowadzić

długo się wchłania i pozostawia skórę błyszczącą co nie wygląda zbyt estetycznie jednak jest to krem nocny więc zbytnio to nie przeszkadza

krem ma jednak dobre działanie pielęgnacyjne więc zapewne jeszcze się na niego skuszę ;-)

Używam tego produktu od: Krócej niż 3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

Super krem

Mam cerę mieszaną z niedoskonalosciami, bardzo problematyczna pomimo tego moja cera wymaga maks nawilżenia i regeneracji. Krem pomimo że bardzo,bogaty wogole nie zapycha, skóra rano jest miękka i ukojona. Fantastyczna cena i jakość z niezłym składem. Polecam.
\\n

Używam tego produktu od: Od 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

super produkt za niską cenę

Krem kupiłam na promocji -40% w Rossmanie i kosztował mnie ok 5zł. Z doborem kremów mam ogromny problem bo wszystko mnie zapycha nawet cethapil co niby niekomedogenny. Mam skórę suchą na policzkach i za słaby krem sprawia ze czuje ściagniecie a nawet pieczenie.

Plusy:
*niska cena
*bogata konsystencja
* szybko sie wchłania
*nie zapycha!
* odżywia i koi skóre
* bez parafiny i (chyba) bez silikonów o całkiem fajnym składzie
*bardzo wydajny

Minusy:
* zapach a raczej jego brak lubie jak krem ładnie pachnie. Ten minus to nawet nie minus co uwaga. Brak zapachu sprawia ze jest bardziej delikatny dla cery wrażliwej.

Krem sprawdza mi się super. Nakładam naprawdę sporą ilość czasem i mimo to nie zapycha. Rano cera jest nawilżona i promienna. Bardzo miękka. Naprawdę polecam . Ja na pewno wrócę do tego kremu. Planuje też wypróbować wersje na dzień.

UPDATE
Po 4 zużytych opakowankach uznaje to za mój KWC i hicior ostatnich lat. Najlepszy krem jaki miałam za tak smieszne pieniądze ,że ciężko uwierzyć.

Ilość zużytych opakowań: 1/2 opakowania

Calkiem w porządku

Tani, a dobry
Używam tego kremu na noc, a rano moja buzia jest promienna i nawilżona.
Nie zauważyłam, aby mnie zapychal, nie podrażnia.
mam cere problematyczną, ze skłonnością do trądziku, a tu nic zlego sie nie stało.
Za drobne pieniądze można dostac cos bardzo dobrego.
sklad nie straszy, a wiec można próbować.
Konsystencja idealna.

Używam tego produktu od: Miesiąc
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Za małą cenę dość dobra jakość :)

Tania rossmannowa firma a ma całkiem fajne produkty! Mam skórę wrażliwą w kierunku suchej i muszę przyznać że fajnie nawilżał. Nie polecam osobom z przetłuszczającą się skórą, może być za ciężki. Jednak jeżeli chodzi o mnie to nie ma większych minusów, chociaż wolałabym żeby twarz była po nim bardziej promienna.
Nawilżenie całkiem fajne.
Z wydajnością również nie jest źle, miałam go około 2 miesięcy przy codziennym wieczornym stosowaniu.
Nie wysypywało mnie po nim co nieraz się zdarzyło w okolicy brody lub nosa.
Jeżeli o mnie chodzi to mogę go polecić, całkiem fajny produkt :)

Jako że jestem kobietą-estetką ( :D ) muszę przyznać że słoiczek jest całkiem ładny jednak nie oceniam tego ani na plus ani na minus, po prostu zatrzymam go i chyba zrobię w nim peeling do ust :)

Używam tego produktu od: Około 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 słoiczek