Radical, Odżywka wzmacniająco-regenerująca do włosów osłabionych i wypadających (starawersja)

Średnia ocena: 3.49/5

Hebe
Średnia ocena: 3.68/5

Średnia ocena: 4.64/5

zobacz więcej ofertzwiń

Preparat do włosów zniszczonych i wypadających, suchych i łamliwych, wymagających odżywienia i wzmocnienia. Receptura - naturalny ekstrakt ze skrzypu polnego, prowitamina B5, proteiny jedwabne, Inulina z cykorii - zapewnia regenerację i wzmocnienie włosów oraz je nawilża i odżywia, przywracając witalność, gładkość i zdrowy wygląd. Dzięki regularnemu stosowaniu odżywki Radical włosy stają się mocniejsze, odporne na uszkodzenia i rozdwajanie oraz pełne witalności i blasku.

Hit od pierwszego użycia

Kupiłam odżywkę razem z szamponem z tej samej serii. Tak samo jak szampon odżywka jest REWELACYJNA . Pachnia ładnie fajnie się jak nakłada o co najważniejsze nie obciąża włosów . Włosy są miękkie delikatne nie puszą się . Doskonale się układają i wyglądają zdrowo bo błyszczą się jak nigdy dotąd

żadnych efektów

Kupiłam ze względu na zawartość skrzypu, mając nadzieję, że wzmocni moje włosy. Po zużyciu całej butelki nie zauważyłam żadnych pozytywnych efektów, Negatywnych też nie - nie podrażnia, łatwa w aplikacji, zapach OK. Nakładam na skórę głowy, nie na włosy, więc nie zauważyłam przesuszania włosów.

Niestety brak efektów negatywnych to nie powód, żeby kupić ponownie.

Słaba!

Odżywka niestety nie należy do zbyt przydatnych.
Nie zauważyłam aby w jakimś stopniu oddziaływała na moje włosy no może lekko łatwiej się rozczesują i są odświeżone.
Na dodatek ten zapach taki ziołowy brzydki musiałam sobie dolewać innej żeby ją skończyc.

Nie zauważyłam dużej różnicy

Stosowałam regularnie przez dłuższy czas, niestety nie zauważyłam żeby w ogóle coś to podziałało na moje włosy. Może jedynie trochę zmniejszyło przetłuszczanie. Ten aplikator nie do końca mnie przekonuje, nie ułatwiał mi nakładania produktu. Zapach ziołowy, dla mnie w porządku.

Wysusza włosy rozjaśniane

Płyn kupiłam celem wzmocnienia włosów. Mniej więcej w połowie opakowania przestałam go używać.
Stosowałam na włosach suchych, rozjaśnianych.

Po ok 2 tygodniach włosy rzeczywiście odrobinę mniej wypadały.
Niestety pogorszyła się ich kondycja.

Płyn bardzo mocno wysusza włosy. Powoduje, że stają się one szorstkie i miotłowate. Puszą się.

Być może płyn sprawdza się na włosach naturalnych i o innej strukturze do cienkich, suchych rozjaśnianych się nie nadaje.

Nie zachwyca

Produkt o przeciętnej jakości. Zamknięty w wygodnym opakowaniu z atomizerem. Przyjemny, ziolowy zapach. Nie zauważyłam spektakularnego efektu. Uważam, że są dostępne zdecydowanie lepsze wcierki do włosów.

Działa jednak gorzej niż Jantar

Produkt używam od około 2 miesięcy . Jedno opakowanie starcza na 4 tyg więc jest wydajna. Kupiłam w nadziei, że sprawdzi się u mnie tak samo dobrze jak Jantar. Wcierka zamknięta jest w przeźroczystym opakowaniu z atomizerem ułatwia to używanie. Zapach ziołowy przyjemny. Nie podrażnia i nie uczula. Po 2 miesiącach włosy faktycznie wzmacniają się i wypadanie jest mniejsze jednak nie likwiduje całkowicie wypadania . Dodatkowo może przesuszać skalp przez co skóra może swędzieć. Hamuje przetłuszczanie włosów przez co są dłużej świeże. Pojawiają się nowe baby hair . Na niewielkie problemy będzie rewelacyjna natomiast w przypadku większych poprawia stan włosów jednak niewystarczająco.

Spodziewałam się czegoś lepszego

Odżywka posiada wygodny aplikator, który umożliwił precyzyjne zaaplikowanie produktu. Wystarczy tylko spsikac nasade włosów i już. Ma całkiem przyjemny ziołowy zapach, który utrzymywał się na włosach. Używałam go wraz z mgielka i szampanem z tej samej serii, niestety nie zauważyłam znacznych efektów.

Są plusy i minusy

Odżywka jaką oferuje Radical jest z naturalnych składników które mają zregenerować osłabione włosy. Co prawda stosowanie jej samo w sobie jest proste i przyjemne lecz skuteczne tylko wtedy gdy używamy wszystkich kosmetyków z tej linii. Odzywka sama nie bedzie działać, może będzie ale efekt nie będzie aż tak zadowalający. Do tej pory nie zauważyłam zbyt mocnych zmian w poprawie kondycji moich włosów. Być może jest to spowodowane zbyt krótką kuracją bądź nieprawidłowym stosowaniem kosmetyku. Jednakże polecam.

Zapach dzieciństwa

Radical był drugim szamponem moim życiu.Pokochałam go zapach, cenę,i to, że nie pogorszył stanu moich włosów.Przez bardzo długo gościł na mej szufladzie. Teraz do niego wrócę.Opakowanie starcza na długo.Super skład.Sama odżywka nie rozwiązała całkowicie problemu z włosami mojej mamy,ale spowolniła.Trza pamiętać, że sama odżywka nie rozwiąże problemu.Trza odpowiednio o włosy zadbać choćby stosując równowagę PECH itd.

naturalne ale nie zbyt skuteczne

Lubię zapach tej odżywki,łatwo się rozprowadza ja oraz nie trzeba jej spłukiwać , nie obciąża włosów. To tyle jeśli chodzi o plusy.Ma naturalny skład i dobrą cenę Niestety nie zauważyłam że jakoś specjalnie pomaga na wypadanie włosów choć używam jej od kliku miesięcy.

No Jantar to to nie jest

MOJE WŁOSY
długie, gęste, średniej grubości i porowatości. Mają tendencję do wypadania z przyczyn zewnętrznych, z którymi próbuję się uporać, ale niestety również przez problemy z tarczycą, z którą nie poradzę sobie kosmetykiem.

MÓJ SKALP
ma tendencję do przesuszania, ale nie mam problemów z wrażliwością na jakieś składniki

OGÓLNIE
Plastikowa, poręczna buteleczka z atomizerem to naprawdę spore ułatwienie, jeśli przypomnimy sobie stare opakowania. Jest fajnej wielkości, także nie wypada z rąk. Atomizer działa do końca poprawnie i idzie wydobyć wszystko z opakowania.
Konsystencja jest typowa dla wcierek Farmony, czyli jest po prostu płynna i szybko się wchłania w skórę głowy.
Zapach jest typowo "apteczny". Niczego nie urywa, ale nie utrzymywał się na moich włosach, także absolutnie nie miałam z nim problemu.
Wcierka była wydajna, jak wszystkie tego typu produkty i starczyła na ok 2-3 miesiące stosowania 2x w tygodniu.

DZIAŁANIE
Słabe oceny podsumowały jej słabe działanie. Jest to wcierka, która nie zrobiła na moich włosach absolutnie nic. Ani nic dobrego, ani nic złego. Równie dobrze mogłabym jej nie używać, a efekty byłby takie same. Nie podrażniała, nie powodowała świądu, przesuszenia skalpu, czy też nadmiernego przetłuszczania. Po prostu nie ma co o niej więcej pisać, bo czas jej używania to był miałki epizod.

PODSUMOWANIE
Te parę groszy radzę wydać na Jantar niż na tę nic nierobiącą wcierkę. Nie polecam.