DelaWell, Extra Moisturizing Gel (Żel intensywnie nawilżający do dłoni, stóp i ciała)

Wysoko skoncentrowany extra żel nawilżający do dłoni, stóp i ciała o bogatej kompozycji naturalnych substancji aktywnych. Działa silnie nawilżająco i rewitalizująco. Jest preparatem do stosowania na koniec zabiegu w gabinecie kosmetycznym oraz w pielęgnacji domowej. Jego działanie polega na łagodzeniu podrażnień spowodowanych suchością skóry oraz łagodzeniu obrzęków, które towarzyszą w trakcie codziennych czynności. Zawartość aloesu chroni skórę przed promieniami UV odpowiedzialnymi za przebarwienia skóry. Stosowany w codziennej pielęgnacji wzmacnia jej struktury (kolagen, elastynę) oraz uzupełnia zawartość kwasu hialuronowego. Obecność glucamu przywraca równowagę w uszkodzonym płaszczu hydrolipidowym, w przypadku suchości skóry dłoni, stóp i ciała narażonej np. na szkodliwe detergenty, wysuszające środki myjące czy promieniowanie UV. Zalecany do stosowania w ciągu dnia jak i na noc jako codzienny krem pielęgnacyjny.

a dla mnie to bubel

Żel ma typową żelową konsystencję i zielony kolor. Pachnie roślinnie, ale dość neutralnie. Jednak jego działanie oceniam na jeden wielki minus. Do dłoni, które nie były wtedy wysuszone na wiór nie przydał się, bo w ogóle nie nawilżał, zaraz po umyciu ręce były ściągnięte, ten żel w ogóle nie przynosił im ulgi. Spróbowałam na ciało, gdzie mam skórę okresowo przesuszoną i znó klapa. Zero nawilżenia, a uczucie klejenia. Skóra jak była sucha tak pozostała. Dla stóp też nie zrobił nic pożytecznego. Owszem mam stopy mocno przesuszone, problematyczne i wiele kremów nie radzi sobie z nawilżeniem i ten żel także sobie nie poradził. Po sumiennym używaniu poprostu wyrzuciłam ten kosmetyk, bo dla mnie jest kompletnie nieprzydatny.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy temu
Ilość zużytych opakowań: ponad połowa butelki

Żel Intensywnie Nawilżający - DelaWell

Upał, choć pożądany w czasie wakacji, może doprowadzić do szału. Szczególnie, jeśli musimy przebywać w pomieszczeniach bez klimatyzacji, czy załatwiać coś na mieście. Ulgę mogą przynieść nam kosmetyki orzeźwiające i właśnie takie właściwości ma również Ekstra Nawilżający Żel DelaWell. Efekt chłodzenia zapewnia nam aloes. Po zastosowaniu kosmetyku mamy uczucie lekkości i przyjemnego chłodu.

Dodatkowym atutem żelu jest łagodzenie podrażnień i obrzęków.

Żel dobrze nawilża. Skóra stała się miękka, gładka i miła w dotyku.

Ilość zużytych opakowań: 1/2 opakowania