Bielenda, Afryka SPA, Odmładzający mus do ciała

Bielenda, Afryka SPA, Odmładzający mus do ciała

Odmładzający mus do ciała wykorzystuje niezwykłe właściwości roślin rytualnych Afryki aktywnie regeneruje skórę, przywraca jej właściwą jędrność i elastyczność.
Ciało odzyskuje niezwykłą miękkość, gładkość i właściwe nawilżenie. Egzotyczny, ciepły i korzenny aromat mleczka poprawia samopoczucie, pobudza i dodaje energii.
Zawiera bio olejek arganowy. O piękno Twojej skóry zadbają daktyl i kokos dzięki bogactwu witamin, cukrów i soli mineralnych te afrykańskie rośliny zmiękczają naskórek, nawilżają go i nadają skórze jedwabistą gładkość, przeciwdziałają procesom starzenia.
Efekt: poprawa wyglądu i kondycji skóry Twoja skóra odzyska niezwykłą miękkość, gładkość i właściwe nawilżenie.

Rozczarowanie

Kupiłam produkt z ciekawości, zużyłam do końca, bo nie chciałam wyrzucać i łudziłam się, że w końcu zobaczę efekty. Jako że przetestowałam cały kosmetyk, zamieszczam swoją opnię:

+lekka konsystencja
+ ładne opakowanie
+łatwo się rozprowadza

- zbyt intensywny zapach, czuć tylko BARDZO słodki zapach daktyla. Kokos jest w ogóle niewyczuwalny
- nieekonomiczny
- przede wszystkim nie działa tak jak powinien, ciało jest takie jakie było przedtem mimo regularnego stosowania

Generalnie nie polecam, mimo ładnego opakowania i konsystencji. Kosmetyk swojego zadania zdecydowanie nie spełnia. Jest wiele skuteczniejszych kosmetyków za tą cenę.