Rival de Loop, Anti - Aging Pflege, Augenmaske mit Omega 3 & Traubenkernol (Przeciwzmarszczkowa maseczka pod oczy)

Skutecznie eliminuje objawy zmęczenia w okolicach oczu, napina i ujędrnia skórę redukując oznaki starzenia i spłycając zmarszczki. Pozostawia skórę gładką i nawilżoną. Produkt wegański.

Cera
sucha, normalna
hipoalergiczna
w saszetce
krem
<50ml

Używa produktu od: próbka

NIE

Niestety maseczka lekko podrażniła moją skórę pod oczami.

Nie podobał mi się też zapach, nie był nadzwyczajny, po prostu kremowy/mydlany. Jedna saszetka jest bardzo wydajna. Spokojnie starczyła na skórę wokół oczu. Nie zauważyłam żadnego rozjaśnienia skóry, nawilżenia, nic takiego. Absolutnie nie nakładałam jej na górę powiek, ponieważ dość gęsta konsystencja, po czasie zamieniła się w konsystencję rzadką, co niestety spływało do oczu, a ten efekt jest dla mnie niedopuszczalny. Jest to po prostu produkt, który mogłabym użyć w razie wyjazdu, w celu ukojenia.

Dobra alternatywa dla kremu pod oczy na noc

Kremowa maseczka,która ostatnio namiętnie używam jako serum pod oczy na noc.Nakładam dość obfita warstwę i czekam aż się wchłonie,resztę wklepuje.
W składzie same dobroci:kwas hialuronowy,witamina E,trzy olejki,masło shea,pantenol.
Świetnie nawilżą,wygładza i lekko napina skórę pod oczami-drobne linie mimiczne znacznie się spłyciły.Na cienie nie zadziałała,ale i tak robi więcej niż niejeden drogi krem.
Nie podrażnia oczu -nawet gdy się do nich dostanie,nie zostawia tłustej ,lepkiej warstwy.
Jedno opakowanie (cztery saszetki)wystarcza mi na ok.dziesięć dni-czyli miesięczny koszt to 6 zł,a w promocji jeszcze taniej.
Polecam!

Przydatna

Maseczka pod oczy trafiła do mnie podczas promocji w Rossmann, ciekawość i niska cena skłoniły mnie do zakupu.

Maseczka ma postać gęstego białego kremu, którego jest całkiem sporo w jednej saszetce. Całe opakowanie podzielone jest na 4 części, jedna wystarcza mi na 3-4 użycia. Wydajność jest ogromna jak za taka cenę.
Maseczka nałożona pod oczy szybko się wchłania po 10 min. Po chwili czuć, że skóra jest nawilżona i odprężona. Resztki, które się nie wchłonęły wklepuję dokładniej w skórę, żeby nic się nie zmarnowało i zostawiam na noc. Wtedy składniki aktywne działają najlepiej i po każdej nocy z maseczka budzę się z wypoczętym spojrzeniem, jaśniejszą, gładszą i dobrze nawilżoną skórą pod oczami.
Maseczka jest dobrze skoncentrowanym kremem pod oczy, przydaje się w sytuacjach kryzysowych. Napewno kupię poniwnie.

Są efekty.

Tanie jak barszcz maseczki z Rossmanna potrafią zaskoczyć fajną jakością. Tak było i tym razem - ten produkt działa i to całkiem nieźle, widocznie.

Nakładałam maseczkę zgodnie z zaleceniami producenta - 2 razy w tygodniu (na noc), pod oczy i na powieki. Nakładałam grubą warstwę, ale i tak zawsze trochę jeszcze zostawało w saszetce - spokojnie można by było użyć jedną saszetkę dwukrotnie (ale z moich pozostałości zawsze korzystał mąż :)).
Duża część produktu wchłaniała się w skórę w ciągu 20 minut, resztę ścierałam wacikiem.

<b>Konsystencja, formuła:</b> średnio-gęsty, ale dość treściwy krem, bez zapachu.

<b>Zalety:</b>
*bardzo wyraźnie i długotrwale nawilża skórę pod oczami i na powiekach - sprawdzi się szczególnie do bardzo suchej skóry, bo to nawilżenie jest porządne
*uelastycznia skórę dzięki czemu spłyca drobne zmarszczki
*bardzo wydajna - jak już wspomniałam - jedną z czterech saszetek możemy wykorzystać na 2 razy, czyli w sumie jeden produkt starczy aż na 8 zastosowań
*nie podrażnia, nie powoduje łzawienia ani pieczenia oczu i skóry
*nie pozostawia tłustego filmu ani lepkiej skóry
*bardzo niska cena
*łatwa dostępność
*w składzie masło shea, olejek makadamia, olejek z winogron

<b>Wady:</b>
*może design opakowania nie jest zbyt zachęcający do zakupu
*nie zauważyłam rozjaśnienia cieni pod oczami oraz wyrównania kolorytu skóry

Maseczka stosowana regularnie naprawdę przynosi fajne efekty. To jedna z lepszych z Rossmanna, które miałam okazję używać (aż ciężko znaleźć jej wady) :) Mam nadzieję, że \\\'limited edition\\\' na opakowaniu to tylko taki chwyt marketingowy i maska nie zniknie z półek za prędko, ponieważ chętnie będę do niej wracać co jakiś czas.

Ilość zużytych opakowań: 2 saszetki