Garnier, Mineral Protection 5, Skin + Clothes 48h Anti-Perspirant (Antyperspirant w kulce)

Antyperspirant Garnier 48h z Mineralite - minerałem o właściwościach ultraabsorbcyjnych, 48h nieprzerwanej ochrony przed wilgocią; skóra, która oddycha. Bez alkoholu. Bez parabenów. Testowany dermatologicznie. Optymalna tolerancja dla skóry.

Protection 5 to kompletna ochrona skóry i ubrań 5 w 1:

w kulce
50 - 100ml
ochronne

Jest ok

Kulka bardzo dobrze chroni przed poceniem się ,uczucie świeżości do kilkunastu godzin,przyjemny zapach ale... może podrażniać skórę pod pachami przy regularnym stosowaniu skóra pod pachami swędzi.

Chroni, zapewnia uczucie świeżości.

Jest to kolejny antyperspirant Garniera, który działał na mojej skórze, chronił przez zapachem i nie brudził mi ubrań. Ładnie pachniał, tak świeżo, był subtelnie wyczuwalny w ciągu dnia. Warty wypróbowania, zwłaszcza, że kosztuje grosze.

Konsystencja: o zabarwieniu kremowym, skóra nie lepi się po nim, to znaczy nie jest tak oblepiona jak potrafi być po kulkach.

Działanie: rzadko zgadzam się co do obietnicy z producentem, ale tutaj zrobię to z czystym sumieniem. Dezodorant ma zapewnić ochronę w sześciu punktach, mi.in chronić od smrodu potu, chronić ubrania od przebarwień, być delikatny dla skóry.
Stosowałam go głównie w pracy, bo tam mam najwięcej do czynienia z ruchem i stresem. Pomimo upałów i nerwowych sytuacji nie było ani jednej sytuacji by mnie ten produkt zawiódł. Warto wypróbować, szczególnie gdy pocisz się nadmiernie, zwłaszcza, że jest to tani produkt. Ja zapłaciłam za swój na promocji 6 zł.

Zapach: świeży, bardzo przyjemny, bo kojarzy mi się z czystością i zadbaną skórą. Delikatnie przewija się w ciągu dnia, nie gryzie się z perfumami.

Opakowanie: jest największym minusem całego kosmetyku. Wylewa się z niego płyn, brudzi się niemiłosiernie, trzeba uważać jak przechowuje się go w torebce, bo może nabrudzić. Sama kuleczka jest wygodna, nie zacina się, ale jest nieszczelna i wszystko jest poklejone.

Dezodorant w kulce od firmy Garnier. Uwielbiam je wszystkie, dla mnie są najlepsze, lecz najbardziej uwielbiałam różowe. Nie pozostawiają plam, pięknie pachną, na długo czuje się świeża. Jest to kulka mineralna, bez alkoholu, bez parabenów, dzięki czemu nasza skóra oddycha. Dezodorant 48h, dla mnie to, że napiszę jak długo ona niby działa jest bez sensu.. Przecież się myjemy codziennie.. Fioletowe kulki mają najbardziej intensywny zapach, natomiast zielone najlżejsze, a różowe wiadomo. Tutaj wyczuwalny zapach świeży lecz rośliny, kwiatowy, bardzo przyjemny. Na pewno do niej wrócę.

Jest ok

Skuteczność ok, taka jak innych kulek Garniera (jak dla mnie one nie powstrzymują pocenia ale efektywnie maskują zapach, mi to odpowiada). Zapach przyjemny, nie podrażnia. Moim zdaniem ta wersja jest mniej wydajna od innych.

Dobry produkt

Zauważyłam, że kulki od Garniera są całkiem niezłe i naprawdę radzą sobie w trudnych warunkach. Ten antyperspirant jest naprawdę fajny, przyjemnie pachnie, łatwo można go kupić niemal w każdej drogerii czy biedronce, a do tego jego cena nie zwala z nóg :) Warto kupić, szkoda tylko, że ma sole aluminium...

Jest dobry

W moim przypadku robi co trzeba, chroni przed poceniem i ładnie pachnie. Nie podrażnia nawet delikatnej skóry i nie uczula, trochę brudzi ubrania, przy regularnym stosowaniu zostają plamy. Łatwo dostępny, niedrogi, wydajny, kula dość mocno dozuje produkt dla mnie to plus. Oczywiście skład nie jest idealny, ale używam, czy znajdę idealny zamiennik z czystym składem - zobaczymy.

Bardzo fajny

Produkt wpadł w moje ręce przypadkowo. Będąc w sklepie spieszyłam się i złapałam pierwszy lepszy antyperspirant do ręki. I nie żałuję tego zakupu. Produkt ma typowa szatę graficzną i opakowanie do reszty kulek z Garniera. Ma przepiękny kwiatowy zapach, który utrzymuje się dłuższy czas. Antyperspirant dobrze radzi sobie z potem. Nie muszę się bać, że będę miała plamę pod pachą. Nie zostawia białych śladów, więc śmiało można zakładać czarne ubrania. Jest to produkt wydajny i za niska cenę. Nie podrażnia nam okolic pach i nie szczypie. Jak dla mnie produkt godny uwagi.

Super produkt

Kupiłam antyperspirant w kulce z Garniera przez przypadek bo nie było tego co zawsze używam i tak zostałam z nim na bardzo długo i napewno będę kupować antyperspiranty z Garniera miałam już parę różnych ale ten mi pasuje ma delikatny zapach nie podrażnia można go używać po depilacji nie zostawia białych śladów jako antyperspirant radzi sobie bardzo dobrze nie zauważyłam żebym po nim zaczęła się pocić jest naprawdę świetny

Bardzo dobry

Produkt trafił w moje ręce przypadkiem - prosiłam narzeczonego, aby kupił mi "fioletowego Garniera", chodziło mi o spray, a on przyniósł kulkę ;) Tak na dobrą sprawę to nie żałuję, bo okazał się całkiem dobry.

Produkt znajduje się w okrągłym, plastikowym opakowaniu z fioletowym dołem i białą, zakręcaną górą. Szata graficzna chyba typowa jak dla prawie wszystkich antyperspirantów z Garnier - napisy na opakowaniu są dopasowane kolorystycznie do dołu opakowania.
Pod białą zakrętką znajduje się średniej wielkości kulka za pomocy której nakładamy produkt.

Antyperspirant ma biały kolor i formułę przypominającą rzadki lotion. Pachnie ślicznie, kwiatowo. Produkt nie podrażnia skóry, nawet po depilacji.

Antyperspirant nie zostawia białych plam i naprawdę dobrze chroni przed potem i nieprzyjemnym zapachem. Aplikując go rano - nie muszę martwić się, że mimo aktywnego fizycznie dnia będę miała nieestetycznie wyglądające mokre plamy pod pachami. Zapach produktu jest wyczuwalny przez cały dzień.

Jestem zwolenniczką antyperspirantów w sprayu, dlatego nie wiem czy kupię ponownie, ale mimo wszystko jest to produkt godny polecenia, bo w stu procentach spełnia swoje zadanie.

Ulubieniec od kilku lat

Od antyperspirantu nie wymagam wiele oprócz tego żeby ładnie pachniał i dobrze chronił. W wypadku każdej kulki Garnier mam to zapewnione. Nie muszę się martwić, że ciągu dnia kosmetyk się nie sprawdzi i będę musiała ratować się jakoś inaczej. Podoba mi się też w nim to, że nie zostawia żadnych śladów na ubraniach zarówno na tych jasnych, jak i na ciemnych.

Fajny produkt

Ten produkt kupiłam przedewszystkim dlatego że spodobało mi się opakowanie które jest poręczne. Produkt ten nie podrażnia , nie pozostawia żółtych i białych plam na ubraniach. Ma przyjemny zapach. Skóra jest nawilżona na długo. Produkt chroni przed poceniem to potwierdzam. W sumie produkt wart polecenia. Z tego co pamiętam kupiłam go pare razy w Rossmanie.

Chroni i nie podrażnia

U mnie ten antyperspirant sprawdził się świetnie. Ma lekki i przyjemny zapach, szybko się wchłania przez co nie plami ubrań. Używam go jedynie rano i w ciągu dnia nie muszę używać ponownie, ponieważ nie widać ani nie czuć potu. Dlatego dla mnie jest bardzo wydajny.
Opakowanie jest małe i poręczne. Polecam ten produkt.