Dermika, Biogeniq, Przeciwzmarszczkowa esencja młodości wzmacniająca zmęczoną skórę

Esencja młodości dzięki zawartości najcenniejszych składników pochodzących z niezwykłych roślin działa wielokierunkowo na poprawę wyglądu skóry.
Składniki aktywne (Ektoina MR, wektor kolagenowy i kompleks regeneracyjny) walczą m.in. z wolnymi rodnikami i procesami utleniania, wzmacniają barierę naskórkową, zapobiegają wysuszeniu, regenerują i ujędrniają.
Seria Biogeniq przeznaczona jest dla kobiet 35-60+, które pragną przedłużyć młodość skóry, chroniąc geny przed uszkodzeniami i jednocześnie likwidować oznaki upływającego czasu, takie jak zmarszczki, utrata gęstości czy wiotkość.

Bardzo fajny kosmetyk do twarzy

Produkt ten kupiłam zupełnie przypadkiem. I chyba załapałam się na końcówkę serii w Naturze, bo teraz za żadne skarby nie mogę jej dostać a bardzo żałuję...
Zacznę od opakowania - bardzo przyjemna, trwała szklana buteleczka z pompką. Co prawda resztkę kosmetyku wydłubywałam ręcznie, ale opakowanie bardzo mnie urzekło. Chyba je sobie zostawię :)
Konsystencja fajna, ładnie się wchłania, bez problemu można stosować pod makijaż. Zapach delikatny, nienachalny.
Zużyłam buteleczkę i zauważyłam, że skóra ładnie się napięła, koloryt wyrównał, faktycznie pojaśniała.
Szkoda, że już nie można go kupić...

A ja się zawiodłam....

Myślałam że bedzie inaczej poniewaz nigdy nie stosowalam produktów firmy dermika.. liczyłan na nawilżenie i lekkie wygładzenie skóry a co doatalam:
Plusy
-Opakowanie

Minusy
-zapach trawiasty...
- nawilżenia brak
-uczucie sciągnięcia skóry
- cena co do jakości

Zawiidłam się bardzo ponieważ moja cera jest przesuszona po tym prodykcie a producent obiecuje zbyt wiele na opakowaniu

kolejny super Polski produkt.

Ostatnimi czasy przerzuciłam się na Polskie marki apteczne t.j Iwostin, Dermedic, Pharmaceris itp. zamiast jak dawniej LRP, Vichy czy Avene. No i muszę powiedzieć że jestem mega pozytywnie zaskoczona. Za połowę ceny mamy tak samo dobre Polskie kosmetyki co te zagraniczne. No a wracając do kremu z Dermiki to jestem nim zachwycona bo " esencja młodości " to nie tylko chwyt marketingowy, a patrząc na swoją zmęczoną i trochę poszarzałą cerę przed i teraz po pewnym czasie i wykończeniu pierwszego bardzo wygodnego zresztą w użyciu opakowania - mogę powiedzieć, że moja cera naprawdę odmłodniała i wygładziła się. Dlatego z chęcią będe wracać do tej serii " Biogeniq" bo podpasowała mi strasznie. A cena nie zwala z nóg jak inne zagraniczne " cuda ". Polecam serdecznie.

Używam tego produktu od: od trzech miesięcy.
Ilość zużytych opakowań: jedno całe opakowanie.

Natychmiastowe "wymłodzenie"

Na poczatku napiszę że jestem przed 30 -stką także nie wiem jak zadziała na cery osób do których jest skierowany (35-60).
Idealnie nawilża i spłyca pierwsze zmarszczki . Nie zapycha. Idalny pod makijaż - cera nie świeci się az tak mocno jak po innych tego typu produktach. Po nocy cera widocznie zregenerowane.
Dla mnie idealny - chociaż cena do niskich nie należy.
Ja w superpharmie zapłaciłam 55 zł. Jest jeden minus- przez słoiczek i pompkę - cięzko jest wykorzystać do końca produkt.