Korres, Black Pine, Firming, Lifting & Antiwrinkle Eye Cream (Krem pod oczy)

Korres, Black Pine, Firming, Lifting & Antiwrinkle Eye Cream (Krem pod oczy)

Grecka marka Korres przedstawia linię Black Pine dedykowaną skórze dojrzałej 50+.
Black Pine, czyli czarna sosna jest kolejnym wielkim krokiem marki Korres w ciągłym dążeniu do naturalnego zaspakajania potrzeb skóry. To zrównoważona i kompleksowa pielęgnacja przeciwzmarszczkowa z zawartością naturalnych składników do 97,7%. Została ona opracowana z myślą o wzmocnieniu połączeń skóry właściwej, które są odpowiedzialne za jędrność i elastyczność. Dodatkowo pozwala zachować właściwy owal twarzy oraz chroni przed powstawaniem zmarszczek i zwiotczeniem skóry.
Wyciąg z czarnej sosny, bogaty w polifenole, w połączeniu z Epigallokatechiną (organicznie pozyskiwany polifenol z czarnej sosny) zabezpiecza i wzmacnia tkankę łączną zwiększając elastyczność oraz jędrność skóry. Epigallokatechina działa przeciwzapalnie, ujędrnia skórę, chroni przed wolnymi rodnikami oraz kolagenazą.
Linia Black Pine zawiera ponad dziewięć naturalnych składników, które aktywują kompleksową walkę ze starzeniem się skóry dojrzałej. Pięć z nich zostało opatentowanych przez markę Korres, w tym pierwszy naturalny polipeptyd o udowodnionym działaniu ujędrniającym - Hexapeptyd 11.
Oprócz składników podstawowych opisanych powyżej, każdy produkt został dodatkowo wzbogacony o specjalnie wybrane substancje czynne, które ukierunkowują jego działanie. Na przykład krem pod oczy zawiera wyciąg z różeńca górskiego, który zmniejsza odkładanie się tłuszczu wokół oczu i przeciwdziała opuchnięciom oraz polisacharydy z owsa, które zapewniają efekt natychmiastowego liftingu oraz zapobiegają wiotczeniu skóry.

Dla mnie nie do użytku

Niestety nie ocenię dobrze działania kremu, ponieważ ten produkt jest dla mnie nie do użytku. Dawałam mu kilka szans. I za każdym razem to samo. Jestem zła, bo pieniądze wyrzucone w błoto. Produkt od razu po nałożeniu go pod oczy zaczyna niemiłosiernie piec i robią mi się czerwone pręgi i to uczucie jest, jakby coś mi wypalało skórę. Więc po kilku minutach katorgi, szłam do łazienki zmyć to dziadostwo. Ale, że krem nie należy do tanich, to podejmowałam kilka razy wyzwanie z nim, za każdym razem z opłakanym skutkiem. Podaruję go którejś z moich koleżankek. Oczywiście najpierw uprzedzę, co się u mnie działo. Wypróbują go na własne ryzyko. Ja nie polecam. Nie wiem, jak można coś takiego wypuścić na rynek sprzedażowy. Dziwię się, że jeszcze żadna osoba nie napisała o tym w komentarzu, że tak podrażnia. A chcę zaznaczyć, że praktycznie nigdy nie mam problemu z alergiami, pieczeniami itp. Zapach bardzo nieatrakcyjny. Oczy strasznie po nim łzawią.

dziwny

Krem otrzymałam od mojej koleżanki (skóra sucha), ponieważ jej się nie sprawdził, bo jakby się rolował. Niestety u mnie dokładnie ta sama sytuacja (skóra mieszana), co więcej krem przekazałam mamie i u niej ta sama sytuacja (skóra dojrzała).
Krem ma bardzo dobry skład, ładnie pachnie, wygodne opakowanie.
Cena zabójcza.
Niestety nie dla mnie.

Bardzo dobry naturalny krem nie tylko dla bardzo dojrzałej cery

Po pierwsze nie jest to krem dla mojej kategorii wiekowej (jestem 30+) ale składniki w nim zawarte nie są ani agresywne ani obciążające. Przeciwnie krem ma lekką konsystencje serum, podczas aplikacji daje efekt takiego "poślizgu" dzięki czemu można wykonać delikatny masaż nie naciągając przy tym skóry. Szybko się wchłania i daje miłe uczucie odprężenia skóry. Ja stosuje go również w innych newralgicznych miejscach jak linie uśmiechu czy czoło między brwiami. Zawiera w składzie polipeptydy, których szukam w kremach bo zwiększają grubość, czyli gęstość skóry. Skóra im grubsza wygląda zdrowiej, cieniutka wygląda starzej.

Mega wydajny

no, to tyle. Bardzo lubię ten krem.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie