DelaWell, Intensive Nail Treatment (Intensywna odżywka keratynowa)

DelaWell, Intensive Nail Treatment (Intensywna odżywka keratynowa)

Intensywna odżywka keratynowa nawilża, wypełnia ubytki i naprawia uszkodzenia w strukturze paznokci przesuszonych i zniszczonych. Zmniejsza skłonność do rozdwajania się płytki paznokciowej. Najważniejsze składniki: hydrolizowana keratyna, trehaloza, MG-60, gliceryna roślinna.

Świetna odżywka, która wzmocniła moje paznokcie

Moje paznokcie od zawsze były kiepskie, mam problem z hormonami a dodatkowo przez ostatnią anginę musiałam samodzielnie zdjąć hybrydy i chyba nie wyszło mi to na dobre i odpłaciło się tzw. papierowym paznokciem.

Intensywna Odżywka Keratynowa stworzona została by odbudować oraz wzmocnić zniszczoną i uszkodzoną płytkę paznokcia. Jest opakowana w bardzo wygodną buteleczkę z zakraplaczem a sama odżywka jest gęsta co znacznie ułatwia aplikację. Już po pierwszym użyciu można odczuć ulgę np. na przepiłowanej, osłabionej płytce.

Poza tym kosmetyk ten daje uczucie ulgi, koi i łagodzi podrażnienia. Mam wrażenie, że po wsmarowaniu na paznokciu tworzy się warstwa ochronna, która działa nawet po umyciu dłoni.

Jak widać kreatyna nie tylko świetnie działa na włosy, z powodzeniem nakładajmy ją także na paznokcie i skórki. Polecam serdecznie ????.

Najlepsza odżywka jaką miałam

Tak, jak w tytule - to najlepsza odżywka do paznokci jaką miałam. Właściwie jest to oliwka. Moje paznokcie były w opłakanym stanie. Przestałam malować je lakierami, szukałam odpowiedniej odżywki, która je uratuje i nic z tego. Stosowałam również słynną Eveline 8w1, ale nie poradziła sobie z rozdwajaniem, kruszeniem się paznokci i odpadaniem ich zewnętrznej warstwy. Moje paznokcie były bardzo słabe i strasznie się wykruszały.Do zakupu tej oliwki zachęciło mnie opakowanie. Wiedziałam, że to musi być coś profesjonalnego. I nie myliłam się. Codziennie wieczorem nakładałam po kropelce na paznokcie, wmasowywałam do wyschnięcia (nie trwało to długo), po czym nakładałam krem do rąk. Już po tygodniu stosowania zauważyłam ogromne efekty. Paznokcie zrobiły się twardsze, poprawił się ich stan, ubytki zniknęły, a do tego zdrowo zaczęły mi rosnąć. Po dwóch tygodniach regularnego stosowania miałam długie, zadbane paznokcie. Już drugi raz w życiu przechodziłam tak poważny kryzys z paznokciami. Polecam tę odżywkę każdemu, nie tylko do stosowania w kryzysowych sytuacjach, ale również profilaktycznie.