Sephora, Pomegranate, Mask (Maseczka z tkaniny z granatem)

Sephora, Pomegranate, Mask (Maseczka z tkaniny z granatem)

Maseczka wzbogacona naturalnym wyciągiem z owocu granatu:
- usuwa oznaki zmęczenia,
- energetyzuje i wzmacnia skórę,
- aby skóra stała się pełna energii, świeża i promienna.

w saszetce
rozświetlające
<50ml

Używa produktu od: próbka

bardzo na tak!

Nie spodziewałam się, że aż tak dobrze się sprawdzi.
Intensywnie nawilżyła, skóra była wyjątkowo miękka, gładka i jędrna. W sam raz do odżywienia szarej i zmęczonej cery, a muszę wspomnieć, że moja jest sucha i bardzo wymagająca.
Skóra chłonie formułę maski jak gąbka i staje się przyjemna w dotyku. Efekty były widoczne bardzo długo. Resztki można wmasować jak krem i kontynuować pielęgnację, nie zasycha na twarzy.
Jest dobrze nasączona, wielkość jest odpowiednia, dobrze przylega nawet w załamania i łagodnie pachnie.

Udało mi się kupić ją w czasie promocji, więc cena była znośna. Po użyciu naprawdę nie żałuję i wiem, że skuszę się na nią jeszcze raz.

Nic specjalnego

-brzydko pachnie, niby to granat, ale bardziej czuć, jakby był zepsuty,
-droga jak na jedno użycie,
-efekty nie są oszałamiające, szczerze powiedziawszy ciężko je zauważyć gołym okiem,
-zawiedzie się ten, kto potraktuje ją jak maseczkę bankietową, nie daje ona praktycznie żadnego efektu tuż po użyciu,
-nie umiem stwierdzić, czy ona robi cokolwiek, ja nie widzę,
-miałam trochę zmęczoną twarz, ciężkie dni w pracy, dużo siedzenia przed komputerem, nic się nie zmieniło ze stanem twarzy, ani od razu po dniu,
-na rynku jest sporo masek o lepszych właściwościach, w niższej cenie,

+super szata graficzna,
+bardzo pomysłowe opakowanie,
+idealne nasączenie maski, nie leje się po szyi i rękach, a cały czas jest bardzo mokra,
+doskonale wycięta,
+nic nie spada, nie odkleja się! nie cierpię kiedy maski w płachcie spadają i trzeba w nich leżeć, z tą można sprzątać, tańczyć i jest ok!
+po ściągnięciu wmasowałam emulsję w twarz, wchłonęła się, nie była klejąca, na to spokojnie dałam krem, bazę i makijaż, nic się nie zważyło,

Nie sądzę, żebym wróciła do tej maski, bo zwyczajnie nie widzę efektu, jasne, jakieś tam nawilżenie, ale tak zadziałałby każdy zwykły krem czy baza pod makijaż. Spodobało mi się natomiast to, że tak dobrze przylega i planuję kupić sobie inne z tej serii, może któraś zrobi na mnie wrażenie?

Miła, ale droga.

Przeciętny produkt w ładnym opakowaniu i wysokiej cenie.
- tkanina jest mocna nasączona ( używam na dwa razy, najpierw nakładam maseczkę, a kolejnego dnia korzystam z resztek płynu- świetne jako serum
- maseczka jest tak wyprofilowana, że dopasowuje się do kształtu twarzy
- nie spływa
- można w niej wykonywać wiele czynności, maska nie wymaga leżenia
- przyjemnie nawilża cerę
- ujednolica koloryt
- skóra staje się miękka
- efekt jest tylko doraźny i znika po kilku godzinach

Przyznaję, że było miło, ale za to cenę nie warto.

za droga

Moim zdaniem ta maseczka nie wyróżnia się jakoś spektakularnie na tle maseczek z niższej półki, na przykład Ziaja. Według mnie powinna kosztować 10zł.

-ładne opakowanie - typowy marketing, wabi się formą i kolorem
-ładny zapach
-fajna forma nakładania
-bardzo dobrze nasączona produktem
-warto ją ponosić dłużej niż zalecane 15 minut, wtedy widać efekty

Minusy:
-bez efektu WOW
-droga

na pewno nie ma żadnego &quot;woow&quot;

Ja tylko weszły te maseczki do sprzedaży zaraz zapragnęłam je mieć. No i kupiłam a teraz testuję.

Maseczka jest z tkaniny mocno nasączona, idealnie przykłada się do twarzy, nie trzeba nic kombinować jest idealnie ponacinana żeby samemu ją odpowiednio dostosować. Nie zjeżdża z twarzy, nie cieknie z niej.

Po użyciu cera jest nawilżona, gładka i schłodzona. Maseczka nie podrażniła mnie, nie uczuliła, ale też nie zauważyłam żadnego efektu &quot;woow&quot;, nie usunęła oznak zmęczenia, nie zauważyłam też żadnego działania energetyzującego, ani wzmacniającego. No ale nie oczekujmy cudów po jednym zastosowaniu.

Cera rzeczywiście stała się gładka, miękka, promienna. Można zaraz po niej nakładać makijaż i nic się nie dzieje, ani nie spływa ani nie roluje się.

Moim zdanie można ją spróbować tak dla relaksu i dobrego nawilżenia.

Ilość zużytych opakowań: 1 szt.