Sephora, Rose, Mask (Maseczka do twarzy z tkaniny różana ultra nawilżająca i rozjaśniająca)

Maseczka do twarzy z tkaniny różana ultra nawilżająca i rozjaśniająca. Praktyczne opakowanie, z łatwością mieści się w torebce.

w słoiku
<50ml
Cera
sucha

Dobra ale czy warta swojej ceny ...

Ten typ maseczki wybrałam ze względu na przebarwienie i popękane naczynka. Bardzo lubię maseczki w płachcie, nie spływają i nie czuję efektu zastygania na twarzy. Maseczka bardzo fajnie nawilża, skóra w dotyku jest mięciutka i delikatna. Troszkę nie podobał mi się zapach, na szczęście nie jest bardzo intensywny. Cena moim zdanie troszkę za wysoka, moim zdanie powinna kosztować ok. 10 zł. Na rynku jest wiele tego typu maseczek, które dają nam ten sam efekt w niższej cenie.

lubię

bardzo lubię te maseczki, idealnie wpasowały sie do moich codziennych rytualow :)) odzywiają i nawilzają skóre, zauwazyłam ze przebarwienia które miałam na buzi pojasniały od systematycznego stosowania

Świetna maska!

Bardzo łatwa aplikacja, nic się nie przesuwa, otwory pasują idealnie.
Po 15 minutach zastosowania moja twarz nabrała blasku, nawilżenia i jędrości.
Szkoda tylko, że cena wysoka jak za jedną maskę.

Dla mnie świetna:)

Po pierwsze bardzo lubię te maski od Sephory z tkaniny. Odpowiada mi taki sposób nałożenia maski. Ta z różą bardzo fajnie nawilża, skóra faktycznie nabiera blasku. Bardzo ładny zapach. Ocena zdecydowanie na plus.

ok

Maseczka przepięknie pachnie różami i dobrze przylega do skóry. Idealnie odświeża skórę, rewitalizuje ją ale także nawilża. Gdyby jeszcze kosztowała mniej byłaby całkiem fajnym produktem. Mam cerę mieszaną, więc nie potrzebuję wielkiego nawilżenia, osoby z suchą skórą mogą być niezbyt zadowolone z jej działania.

Używa produktu od: próbka

Nie dla mnie

Kupiłam z polecenia bardzo znanej amerykańskiej youtuberki zachwycona jej pochwałami na temat maski.
Mam cerę bardzo przesuszającą się w stefie T ale również trądzikową z dużymi skłonnościami do rozszerzonych porów prowadzących do licznych zaskórników.
Od maseczki oczekiwałam przede wszystkim nawilżenia, a na drugim miejscu rozjaśnienia o którym producent nas zapewnia.
Maska na mojej twarzy nie zrobiła KOMPLETNIE NIC. Po 15minutowym "zabiegu" moja twarz wyglądała zupełnie tak samo jak przed nałożeniem maski. Jedyne co czułam to lekkie ukojenie, które mogłabym uzyskać jakąkolwiek inną maską tego typu lub zwykłym żelem.
Na pewno nie kupię ponownie, zważając również na cenę którą od początku uważałam za nie adekwatną co do produktu.

mogłaby bardziej nawilżać

Maseczkę kupiłam z 40% zniżką i wtedy jest cena według mnie jest adekwatna.
Maseczka sama w sobie bardzo przyjemna, można włożyć do lodówki przed aplikacją, daje efekt chłodzenia. Forma w płacie, ale jakby lekko żelowa, miła w odczuciu na twarzy.
Maseczka trochę rozjaśnia skórę i faktycznie daje taki połysk, ale trochę mało nawilża. Bardzo ładny różany zapach.

bardzo średnia

Maseczka ma bardzo wygodną formę nasączonej przeźroczystym lekko kisielkowatym płynem tkaniny, łatwo dopasowuje się do twarzy, nakłada i zdejmuje błyskawicznie, nic się nie brudzi. Tkanina jest dobrze nasączona, opakowanie mało poręczne - ciężko się rozrywa, ale za to higieniczne. Zapach mało różany, czułam wyraźnie jakiś nieprzyjemny, chemiczny smrodek, ale nie jest bardzo intensywny. Twarz po zastosowaniu owszem rozjaśniona, uspokojona, ale nawilżenie naprawdę słabe. Nałożyłam ją na oczyszczoną twarz późnym wieczorem, trzymałam na twarzy dłużej niż zaleca producent - niemal 0,5h a rano na nosie miałam sporą gromadkę suchych skórek, policzki też wołały o dodatkową porcję nawilżacza. Jak na maseczkę mającą w nazwie \\\'ultranawilżająca\\\' słabiutko. Podsumowując działanie na tyle mierne, że nie zdecyduję się na kolejny zakup, znam wiele lepszych. Wypada też wspomnieć o naprawdę wygórowanej cenie.