Sephora, Moisturizing Hand Cream (Nawilżający krem do rąk (różne rodzaje))

Sephora, Moisturizing Hand Cream (Nawilżający krem do rąk (różne rodzaje))

Krem nawilżający do rąk w praktycznej tubie, do używania w domu lub do zabrania ze sobą.
Delikatnie perfumowana formuła: 14 zapachów do wyboru. Pozostawia skórę rąk sprężystą i miękką na cały dzień. Formuła każdego z kremów do rąk zawiera odpowiedni ekstrakt zapachowy.
Formuła testowana dermatologicznie.

Lubię to!

Bardzo fajny krem do rąk. Osobiście posiadam kolor niebieski - Lagon. Moja skóra bardzo go lubi, a do tego ładnie pachnie.

Zalety:
- intensywnie nawilża,
- szybko się wchłania,
- bardzo wydajny,
- piękny zapach.

Wady:
- cena (ale ja kupiłam na wyprzedaży).

Miły

Nie mam problemów z suchymi dłońmi, ale od czasu do czasu krem do rąk się przydaje. Ten był przyjemny - ładny zapach, ale zdecydowanie nie mój ulubiony (mango), nawilżał wystarczająco jak dla mnie i dość szybko się wchłaniał. Pozostawia lekko tłustą warstwę ale nic denerwującego. Zużyłam w całości, ale nie wiem, czy kupię ponownie, bo jest dosyć drogi i kiepsko dostępny (musiałabym zamówić na stronie Sephory).

Meh

Mam wersje kokosową, oprócz pięknego zapachu tak naprawdę nic nie umiem o nim powiedzieć. Długo się wchłania, po czym zapominam że go zastosowałam

+ zapach

Miły gadżet

To tylko gadżet, bo tubka kremu jest mała, dość droga, a działanie tylko względnie dobre. Owszem, przyjemnie i długo pachnie (mam wersję Lagoon), ale ja kremów do rąk używam namiętnie i takie małe coś szybko się u mnie zużywa. Niemniej krem po zastosowaniu pozostawia na dłoniach film, lekko tłusty, taki zabezpieczający przed wysychaniem. I to zaliczam na plus.

Wspaniały

Jestem posiadaczką kremu o zapachu jagodowym. Muszę powiedzieć, że jest on dla mnie strzałem w dziesiątkę. Pięknie pachnący, delikatnie nawilżający i szybko się wchłaniający. Nie ma właściwości natłuszczających, jest więc idealnym "szybkim kompresem" przed spotkaniem biznesowym. Zdecydowanie polecam.

Super!

Recenzuje wersję kokosową-krem ma przyjemną konsystencje.Lubie kiedy krem zostaewia taki delikatny wodny filtr, po nałozeniu grubszej warstwy,Zapach oszałamiający, Długo po nałozeniu ręce pozostają nawilżone oraz delikatne,Dostałam go w prezencie, nie kupiłabym w regularnej cenie.

Średniaczek

Jeżeli jakiś zapach was urzeknie to można go sobie sprawić. Ale krem nie zachwyca, nawilża przecietnie. nałozony grubszą warstwą paskudnie sie roluje na dłoniach. Cena tez nie zachęca. Lepiej dla zapachu kupić kremik z body shopu w podobnej cenie ;) Opakowanie prześliczne. Zapach jaki miałam to cherry bloosom - prawie nie pachniał

Przeciętny krem o nieprzeciętnym zapachu.

Sephora kusi nam swoją kolorową linią produktów kąpielowo- pielęgnacyjnych, w skład których wchodzą żele, peelingi, mydła do rąk, kostki kąpielowe, kremy i myjki.
Przy okazji zakupów dorzuciłam do swojego koszyka krem o zapachu kwiatu bawełny ( to mój ulubiony wariant zapachowy z całej gamy).

+ przyjemny, kobiecy, kwiatowo- kąpielowy zapach, lekko mydlany, bawełniany,
+ zapach jest intensywny i długo utrzymuje się na rękach
+ krem szybko się wchłania, nie klei się, nie lepi

+/- pozostawia skórę nawilżoną, ale na krótki czas
+/- ma lekką konsystencję, a ja wolę te bardziej treściwe i kremowe
+/- drogi, choć często w promocji, np. 3 za 2.

Zapach urzeka

Ten krem wygrywa ze względu na zapach, ale przegrywa, jeśli chodzi o właściwości pielęgnacyjne.

Mam wersję z piwonią i zapach jest naprawdę świetny - piękny, intensywny i całkiem trwały na dłoniach. Ale to jednak krem, a nie perfumy, a jako krem sprawdza się średnio. Przyjemna jest lekka konsystencja i to jak szybko się wchłania, ale totalnie na minus jest efekt: bardzo słabo nawilża, praktycznie nie odżywia. Zaraz po użyciu kremu skóra jest przyjemna i miękka w dotyku, ale już godzinę-dwie po zupełnie nie pamięta, że cokolwiek na nią nałożono. Na moje suche dłonie to 10 razy za mało :(

Plusy:
+śliczny i trwały zapach
+ładne opakowanie
+bardzo szybko się wchłania
+lekka formuła
+ręce nie są lepkie

Minusy:
-bardzo słabo nawilża
-prawie nie odżywia
-cena

Cudna piwonia

Oceniam krem o zapachu piwonii. Konsystencja kremu jest lekka, nawilżająca, bardzo szybko się wchłania, nie pozostawia filmu na skórze. Opakowanie jest poręczne, dobrze wykonane i estetyczne. W cenie 19zł otrzymujemy 50ml kremu. Co ważne, krem jest zafoliowany, mamy pewność, że nikt go wcześniej nie używał. Zapach jest bardzo przyjemny, świeży, kwiatowy, naturalny.

Używam go wyłącznie ze względu na obłędny zapach piwonii, do pielęgnacji używam bardziej treściwych kremów. Polecam jako delikatny nawilżacz oraz "perfumy w kremie", nie sprawdzi się w przypadku zniszczonych dłoni.

+ Praktyczne opakowanie
+ Piękny zapach (ja mam Mango)
+ Wiele produktów z tego samego zapachu
+ Konsystencja
+ Dobrze nawilża

- Krótko utrzymuje się na skórze

Tak szczerze?

Te kremy są bardzo dziwne. Nie spotkałam się z większym dziwakiem kosmetycznym.
Śliczne, malutkie opakowania na plus, wydajność, zapachy, duży wybór i dostępność też.
Pierwszy minus? Cena. Mam trzy warianty: czekolada (mój ulubieniec zapachowy), piwonie (też lubię), jagoda (nie podeszła). Wszystko fajnie, ale głowny zarzut? Czekolada zbiera się w nieestetyczne grudki, jakby skóra schodziła płatami. Tego zjawiska nie zaobserwowałam w piwoni i jagodzie. Znam o wiele więcej lepszych kremów za niemal czterokrotnie mniejszą cenę. Nie są jakoś szczególnie wydajne.