Bath & Body Works, Secret Wonderland, Shower Gel (Żel pod prysznic)

Bath & Body Works, Secret Wonderland, Shower Gel (Żel pod prysznic)

Perfumowany żel pod prysznic. Idealne uzupełnienie linii zapachowej `Secret Wonderland`.

zapachowa
w butelce
w żelu
>250ml

Szkoda, że za taką cenę

Jak dla mnie ten żel jest rewelacyjny, ale nie mogę przeboleć dwóch podstawowych rzeczy - cena oraz dostępność. Owszem jest to dobra odskocznia raz na jakiś czas dla czystej przyjemności, ale jakby miał ktoś kupować po zakończeniu opakowania następne to zazdroszczę takiej ilości pieniążków. Jeśli chodzi o dostępność - jeżdżenie z Krakowa do Warszawy po żel pod prysznic to raczej byłoby szaleństwo.

Na szczęście udało mi się ten cudowny żel otrzymać w prezencie i cieszy mnie fakt, że mogłam go wypróbować na własnej skórze. Pierwszą taką zaletą jest opakowanie, które jest niepozorne, ale ma zamknięcie poprzez naciśnięcie górnej części i wtedy otwiera się otwór przez który możemy zaaplikować żel na myjkę. Myślę, że to rewelacyjna sprawa, bo nie musimy bawić się w odkręcanie opakowania mokrymi dłońmi albo bawić się długimi paznokciami z zatrzaskiem, który nie chce puścić. Następnym plusem jest to, że niewielka ilość wystarczy, żeby solidnie się spienił - mega wydajny. Konsystencja jak dla mnie w porządku - ani nie jest za gęsta ani za rzadka, a na pewno jestem w stanie skontrolować ile tego produktu chcę na myjce i nie będzie go ani za mało ani przypadkiem za dużo. Żel mnie nie podrażnił, nie uczulił oraz nie wysuszył skóry. Dodatkowo zapach jest oszałamiający, który utrzymuje się długo na skórze.

Polecam z czystym sumieniem.

Jeden z dwóch ulubionych.

Żel jest świetny: ma piękny zapach (mój ulubiony z BBW i drugi ze wszystkich jakich testowałam obok Nivei Powerfruit Relax). Konsystencja jest świetna, a produkt wydajny: miałam go od maja i dopiero teraz zużyłam. Nie zauważyłam wysuszenia skóry czy coś w tym stylu. Produkt tworzy dużą ilość piany, a w łazience pachnie jak w prawdziwej Krainie Czarów, jaką sobie można wyobrazić :).
Z bólem serca niestety stwierdzam, że ma dwa potworne minusy:
- cena (49 zł za 295 ml, ale na wyprzedażach warto)
- dostępność (co za logika - dwa salony w Polsce, z czego obydwa w stolicy, jakby jeden nie mógł być w Warszawie a drugi np. we Wrocławiu, Łodzi, czy jakimkolwiek większym miescie... na szczęście do stolicy nie mam aż tak daleko, więc dobre i to).
Polecam każdemu, komu spodoba się ten zapach, po powąchaniu... :)
Używam tego produktu od: maja
Ilość zużytych opakowań: 1 całe, 295 ml