Pojemność 50 szt

Bibułki matujące usuną nadmiar sebum w kilka sekund oraz błyskawicznie odświeżą cerę. Opakowanie ma praktyczny system wyjmowania pojedynczych bibułek.

pojedyncze
bibułki
do twarzy

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Essence, All About Matt!, Oil Control Paper (Bibułki matujące)

Bardzo słabej jakości bibułki matujące. Kupuje rożnego rodzaju bibułki, bo bardzo lubię mieć zawsze je przy sobie w torebce.
Mimo dużego opakowania, to cena jest dość wysoka. Opakowanie nie starcza na długo. Samo opakowanie małe, wygodne i praktyczne.
Same bibułki rwą się. Są słabej jakości. Mocno śliskie, trochę jak papier śniadaniowy. Średnie jest jest ich działanie. Słabo chłoną sebum, wręcz wcale. Jak już trochę tego sebum 3-4 karteczkami zebrałam, to efekt nie trzyma się zbyt długo.

Cena niska to i bibułki średnie

Za tę cenę też nie ma co się cudów spodziewać. Powiem tak...Jeśli mam na sobie podkład dobrej jakości czyli np. Estee Lauder, to się sprawdzają, bo tam nie trzeba zbyt dużej ingerencji bibułek. Ale jeśli mam produkt taki jak np. podkład z Artdeco, to już bibułki są kiepskie. Bo gdy wydziela się więcej sebum, to sobie po prostu nie radzą. Ściągają też podkład. Na jedno użycie muszę stosować 4 bibułki. To dość sporo. Więc są niewydajne.
Mieszkam w Niemczech i tu ciężko o jakiekolwiek bibułki matujące, więc je kupuję, ale to tylko dlatego, że nie mam wyboru....Zawsze, gdzy jestem w Polsce i nie zapomnę, to zaopatrzam się w bibułki innych marek, np. Marion.

Całkiem dobre

plusy:
+ dobrze usuwają nadmiar sebum
+ nie naruszają makijażu

minusy:
- szybko się zużywają

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie
+ bardzo wygodne opakowanie-podajnik
- słaba dostępność
- słaba wydajność

Ok.

Za tą cenę można kupić (2£), faktycznie zbierają nadmiar sebum a podkład i reszta kosmetyków zostaje na miejscu a to myślę że jest najważniejsze :)
Ale. Ja muszę zużyć około 3 żeby zmatowic cała twarz więc sa nie wydajne. Dodatkowo opakowanie jest beznadziejne.

bardzo słabe

Obiecałam sobie, że już nie sięgnę po drogeryjne bibułki, jednak zmusiła mnie do tego sytuacja. Zapomniałam zabrać ze sobą moje ulubione z Ori na wyjazd. To są najgorsze bibułki jakie w życiu miałam. Z Oriflame zużywam jednorazowo jedną, maksymalnie, w skrajnych wypadkach dwie. Tu przy siódmej dałam się na spokój i nie próbowałam już matowić cery, bo lepszy efekt można uzyskać chusteczkę higieniczną. Dramat nie produkt, strasznie cienka, co widać na zdjęciu.

OK, gdy nie ma większych problemów.

Przez dłuższy czas byłam wierna tym właśnie bibułkom, zwłaszcza w te chłodniejsze miesiące, gdy makijaż był też trwalszy, na cieplejszą połowę roku jednak u mnie nie zdają egzaminu.

Zalety:
- opakowanie! To właśnie dzięki niemu tak długo przy nich wytrwałam, jest to bardzo komfortowe, kiedy możesz wyjąć jedną bibułkę, a nie kilka naraz wylatuje, jak w większości opakowań
- są OK, gdy cera nie przetłuszcza się tak bardzo, do drobnej poprawki w ciągu dnia i odświeżenia makijażu będą się nadawały

Wady:
- są tak cieniutkie, że przy większych problemach trzeba się wspomagać dwiema lub trzema sztukami, a i efekt nie jest jakiś powalający
- dostępność, ciężko je znaleźć w drogeriach
- cena nie jest w tym przypadku adekwatna, skoro czasem trzeba użyć kilku sztuk

Warto je miec.

Plusy:
+ dobrze zbieraja sebum
+ poprawiaja makijaz
+ szybkie i proste w uzyciu
+ duza ilosc
+ cena
+ fajny maly rozmiar do torebki

Minusy:
- nie matuja
- trzeba uwazac zeby nie sciagnac podkladu :/

Efekty krótkotrwałe.

Jak widać nie łatwo zrobić dobre bibułki matujące. Te nie różnią się znacznie od innych, drogeryjnych. Bibułka, to cienki kawałek papieru śniadaniowego. Coś tam robi, nie przeczę, ale taki sam efekt osiągnę przykładając chusteczkę higieniczną do czoła. No może nawet lepszy, bo chusteczka jest matowa, a bibułka śliska.
Plus za opakowanie, które dozuje po jednej bibułce. " Mechanizm" nigdy się nie psuje. Opakowanie poręczne i mobilne. Dobrze wykonane i trwałe.
Używam sporadycznie.

Zasadniczo zbędne

W zasadzie to gadżet do życia zbędny. Nie wiem jak inne tego typu produkty, ale odniosłam wrażenie, że to zapakowane serwetki z kawiarni.
Kupiłam przed wakacjami, pomagały tylko na chwilę, tylko mocno przyciśnięte do czoła.
Podoba mi się opakowanie, fajnie pomyślane, higieniczne.

nie matują

Nie zbierają sebum. Nie matują cery.

Skusiła mnie niska cena ale nie są warte nawet jej połowy.

Lepszy efekt osiąga zwykła chusteczka higieniczna.

Spełniają swoje zadanie

Bibułki można kupić za kilka złotych w drogerii Natura. Ich materiał przypominał mi papier śniadaniowy. Co do działania - owszem, zbierają sebum, nie naruszając przy tym makijażu. Na jak długo - nie przywiązywałam do tego wagi. Opakowanie faktycznie pomysłowe.
Zużyłam je w rok, ale używałam rzadko.
Nie są jakieś wybitne, wolę te z Inglota. Są droższe, ale nieco lepsze.

Używam tego produktu od: ok.roku

Całkiem OK

Kupując bibułki nie miałam wysokich wymagań, ponieważ ich cena jest baaaardzo niska. Nie zawiodłam się . Spełniają moje wymagania- matują. Podoba mi się również opakowanie. Naprawdę polecam.

PLUSY:
-cena
-spełnia swoją funkcję
-opakowanie
MINUSY-brak