Eveline, Nail Salon Professional Clinical Care, Wzmacniająca odżywka z diamentem

Wzmacniająca odżywka z diamentem zabezpiecza słabe paznokcie przed łamaniem, pękaniem i rozdwajaniem. Jej działanie oparte jest na formule z tytanem i diamentami, która tworzy na powierzchni paznokci twardą powłokę zabezpieczającą. Preparat ma przedłużone działanie, dogłębnie nawilża, powoduje, że paznokcie nie lamia się i nie kruszą, są odporne na uszkodzenia i wyglądają zdrowo.
Może być stosowana jako baza pod lakier.

Koszmarny skład...

Owszem, pamiętam że byłam całkiem zadowolona z tej odżywki. Kupiłam ją wtedy, kiedy nie byłam jeszcze w pełni świadoma składów i tego, że nasz organizm wchłania substancje z lakierów i odżywek również przez paznokcie.
Od razu zaznaczam, że nie szukam tylko naturalnych rozwiązań i wciąż używam tradycyjnych kosmetyków.
Warto jednak mieć na uwadze szkodliwość formaldehydu. Jeśli używać takiego kosmetyku, to tylko z pełną świadomością, że ten skład to jedna wielka tragedia.
Miałam szczęście że odżywka mnie nie uczuliła, bo są dziewczyny które długo musiały leczyć skutki używania tej odżywki. Bóle okolicy paznokci, żółknące płytki... Niech każda z nas odpowie sobie na pytanie - czy na pewno warto?

dobra odzywka

Uwazam, ze ta odzywka jest swietna. Mega utwardza paznokcie, pozwala przez to swobodnie je zapuscic. Jest bardzo wydajna i nie kosztuje zbyt wiele. Nie wystapila u mnie zadna reakcja alergiczna.
Z czystym sumieniem moge ja polecic

Nie ! Nigdy więcej !

Po mimo nie zachęcającego składu, skusiłam się na tą odżywkę. Poleciła mi ją Pani ekspedientka. Stwierdziła, a co mi szkodzi, nic nie tracę.
Tak zapewniał Nas producent. Wiec zaaplikowałam w pierwszy dzień,
Wszystko było w porządku, aż następnego dnia zaczęły się schody.
Początkowo nie wiedziałam, że to spowodowane przez tą odzywkę.
Zaczęło się od delikatnego bólu na dwóch paznokciach, sadziłam, że może to od jakiegoś urazu. Lecz z każdą godziną ból się nasilał, lecz nie był do wytrzymania. W trzecim dniu bolały, piekły mnie już prawie wszystkie paznokcie. Wtedy już wiedziałam, ze powodem jest własnie ta odżywka.
Od razu ją usunęłam z paznokci, umyłam dokładnie paznokcie i nałożyłam krem. Po kilku godzinach, ból i pieczenie ustąpiło.
Osobiście nie polecam odżywek z tej firmy.

Bardzo dobra pomimo niezbyt zachecajacego skladu

Za każdym razem kiedy mam problemy z paznokciami (typu rozdwajaja sie ,łamią,krusza) sięgam po odżywki Eveline ,które praktycznie nigdy mnie nie zawodzą. Jedne dzialaja bardziej inne mniej ale efekt jest zawsze co najmniej zadowalajacy.

Do tej pory nie zwróciłam większej uwagi na ta odżywkę, ale jakis miesiac temu będąc na zakupach w Rossmannie skusiłam się na nią (cena 16.99)

Odżywka znajduje się w typowym dla marki Eveline kwadratowym słoiczku ze złota nakrętka. Pedzelek dosc wygodny (moglby byc troche szerszy). Kolor bialo -mleczny. Przy 1 warstwie wyglada jak lakier bezbarwny, przy 2 juz bardziej mlecznie.
Na poczatku użytkowania konsystencja plynna, z czasem staje się bardziej gesta.
W kazdym razie na początku użytkowania szybko schnie ,z upływem czasu i zmiany konsystencji ten problem sie wydłuża.
Nie spływa, nie ścięra sie, nie peka.

Pierwsze efekty zauwazylam po ok 1.5 tygodnia. Paznokcie sa twardsze, (żaden nie złamał sie w tym czasie ), po 2 tygodniach juz sie nie rozdwajaly. Sa zdecydowanie mocniejsze, odporne na pekniecia i zlamania (kilka razy dosc mocno zdarzyło mi sie uderzyć i nic sie nie dzieje).

DOBRA

Plusy(+)
- wzmacnia ale przez to że ma alkohol nie należy używać zbyt długo
- paznokieć ładnie wygląda bardzo naturalnie
- aplikator

Minusy(-)
- alkohol w składzie
- jak się kończy to trochę trudniej się rozprowadza

Podsumowując odżywka jest fajna u mnie się sprawdziła

Rewelacja !

Stosuję regularnie po dłuższym noszeniu hybryd, paznokcie są dzięki niej silne, zdrowe, nie łamią się i super szybko rosną. Odżywka wymaga systematycznego stosowania, ale warto. Mój absolutny hit !

Pozytywnie mnie zaskoczyła

Od jakiegoś czasu bardzo sceptycznie podchodzę do tematu jakichkolwiek odżywek do paznokci. Miałam już ich kilka i żadna mi sie nie sprawdziła. Jednak miałam problem z paznokciami, które nie tyle łamały się ale po prostu rozwarstwiały się, kruszyły. Jestem już po trzech kuracjach i jestem bardzo zadowolona. Odżywka może cudu nie sprawiła ale paznokcie są dużo twardsze, nie łamią się aż tak jak wcześniej, nie rozdwajają się. W końcu jakiś produkt, który rzeczywiście zadziałał. I co najważniejsze jak na razie nie zauważyłam żadnych skutków ubocznych.

Najlepsza jaką miałam.

Kilka tygodni temu kupiłam tę wzmacniająca odżywkę diamentową, wczesniej testowalam innych firm i bylo tak sobie. Po dwoch tygodniach moge powiedziec ze jest ok, zapobiega rozdawajaniu i fajnie wyrównuje płytkę, która wygląda po prostu zdrowiej. Cena też jest bardzo niska a efekt widoczny wiec oceniam na plus :)))

Bardzo fajna i dobrze działa

Kupiłam tę odżywkę z prostego powodu, moje paznokcie lubią się łamać i rozdwajać więc ewidentnie potrzebują wzmocnienia. Postawiłam na Eveline, ponieważ używam kilku kosmetyków od nich i jestem zadowolona. Więc stwierdziłam, że i tym razem się nie zawiodę. I miałam rację. Kondycja paznokci się znacznie poprawiła już nie są takie kruche i łamliwe i się nie rozdwajają. łatwo się ją aplikuje , a po aplikacji zostawia ładny połyk i można ją stosować jako baza pod manicure. Polecam .

Bardzo fajny produkt

Eveline odżywka wzmacniająca z diamentami to kosmetyk do którego zawsze wracam. Jest to odżywka zabezpieczająca słabe paznokcie przed łamaniem, pękaniem i rozdwajaniem. Łatwo się rozprowadza, nie odpryskuje i całkiem nieźle działa. Słyszałam wiele negatywnych opinii o tym produkcie jednak u mnie nie stało się nic złego. Paznokcie po dłuższym używaniu są twarde, nie łamią się i ładnie rosną

Najlepsza

Miałam już ich kilka,ale Diamentowa jest ideałem dla moich paznokci.Jak każda kobieta mamy lepsze miesiące i gorsze.Tak tez bywa z naszymi paznokciami.Raz rosną jak oszalałe,a potem wszystkie jednocześnie się łamią i rozdwajają.Ja mam na to sposób,jest to oczywiście odżywka od Eveline z diamentem.Pędzelki w odżywkach są bardzo wygodne,opakowanie także zachęca do zakupu.Mały słoiczek starcza mi na długo.Jestem w stanie zużyć ją do końca,ponieważ odżywka nie wysyła.Nawet jak pod koniec pojawią się te glutki to idzie normalnie ją aplikować na paznokcie.Szybko wysyła,bardzo szybko.Po kilku minutach jestem gotowa by nakładać kolorowy lakier czy następną warstwe odżywki.Działanie 200 % skuteczności.Jest to taki produkt,że nigdy nie zawiedzie.Paznokcie po niej są śliczne.Szybko rosną,nie łamią się nawet jak mocno w coś uderzę.Odżywka zawsze ratuję moje biedne paznokcie.Nawet podczas mycia naczyń nie znika mi ona z płytki paznokcia.Po prostu ideał do paznokci.

Ulubiona!

Odżywka ratuje każde paznokcie! Już po pierwszym tygodniu stosowania można zauważyć efekty, stosowana regularnie czyni cuda!

Paznokcie są wzmocnione, bardzo twarde!, mniej podatne na złamania i pęknięcia, dobrze zabezpieczone, rosną w błyskawicznym tempie. Odżywka nadaje również ładny kolor.

Moje pazurki kochają tę odżywkę i zdecydowanie potwierdzają to pytania innych osób "To twoje naturalne paznokcie?" "Takie długie?"

Jak dla mnie niezbędnik w kosmetyczce :)