Herborist, Silky, All-Day Moisturizing Facial Cream (Krem nawilżający do twarzy)

Dla bardzo suchej skóry Herborist specjalnie opracował jedwabisty krem nawilżający do codziennej pielęgnacji. Jego formuła zawiera cenne rośliny: orchideę, chińskie szparagi i chińską naparstnicę. Połączone działanie tych składników wzmacnia barierę nawilżenia skóry, dając efekt długotrwałego nawodnienia.
Ten gęsty, ale nietłusty krem zapewnia skórze głębokie odżywienie. Nawet najbardziej sucha skóra zostanie odżywiona i rozjaśniona.

na dzień
Cera
sucha
w słoiczku
Struktura
bogate
50 – 100ml

IDEALNY!!

Moja skóra jest bardzo wymagająca, od wielu lat nie mogłam znaleźć idealnego rozwiązania. W końcu trafiłam na produkty tej marki.
Jako trądzikowiec z wieloletnim doświadczeniem miałam problem z dobraniem odpowiedniego kremu - w końcu jego odpowiednik do skór mieszanych i tłustych (Fluid) zdziałał cuda! Jednak kiedy zaczęłam leczenie retinoidami, kwasami itp., moja skóra oszalała. Nawet lekki podmuch wiatru sprawiał, że miałam wrażenie jakbym cały czas miała na twarzy kwas. Wiele prób miałam, jednak po tygodniu czy dwóch kolejny krem lądował w koszu albo zostawał przekazywany dalej... Po wszystkim był ten sam rezultat - masło na twarzy, niewiarygodne pieczenie i szczypanie zaraz po aplikacji. Po godzinie uczucie szczypania i niebotycznego ściągnięcia - zmywanie wodą micelarną i kolejna dawka kremu. I tak co godzinę. W końcu trafiłam na to cudo. Cały dzień cudowny komfort. Skóra ładnie wygląda, mimo ciągłego złuszczania, skóra jest nawilżona i ukojona, tak, że mogę już nakładać delikatny make-up.
Może jest trochę drogi, ale jest bardzo wydajny. I jeśli ktoś zna problem suchej, wrażliwej, podrażnionej i alergicznej do tego skóry, wie że dla kremu idealnego warto dać każde pieniądze.
Sprawdza się nawet pod makijaż, jeśli nie nałożymy go zbyt dużo. Super się wchłania. Ratunek dla delikatnej skóry!

Ilość zużytych opakowań: Kończę 1