Biały Jeleń, BIOomega, Mydło naturalne `Lukrecja i hibiskus`

Biały Jeleń, BIOomega, Mydło naturalne `Lukrecja i hibiskus`

Mydło Biały Jeleń Bio Omega zawiera oleje orazekstrakty z korzenia lukrecji i kwiatów hibiskusa, które wpływają pozytywnie na kondycję skóry, poprawiając jej elastyczność i działając przeciwzapalnie.
Kwasy tłuszczowe Omega-6, Omega-3 witaminy, chlorofil, minerały i inne substancje aktywne pochodzące z sześciu olejów sprawiają, że skóra jest chroniona przed działaniem czynników zewnętrznych. Polecane dla osób ze skórą suchą, wymagającą odżywienia i szczególnej pielęgnacji. Przebadane dermatologicznie wśród osób w kierunku alergii i atopii.

Dobre mydło z dobrym składem

Fajne mydełko o pięknym zapachu. Nawilża nie wysusza. Dobre składniki i fajna cena. Dobrze sprawdza się podczas szybkiego mycia. Fajnie się pieni i nie pozostawia białęgo nalotu.

bardzo bardzo dobre!

Na mojej wersji kosmetyku oprócz powyższego opisu było jeszcze to

"Polecane dla osób ze skórą wymagającą nawilżenia, ze stanami zapalnymi i zmianami
trądzikowymi."

Mydełko dostałam w prezencie od znajomej pani z drogerii, ponieważ zauważyła sporo wyprysków na mojej twarzy w okresie letnim i powiedziała, że TO jej córce pomaga na trądzik. Okay, próbujemy... a efekty następujące:

-cera dobrze oczyszczona (codzienne mycie twarzy)
-szybsze i łatwiejsze gojenie zmian skórnych (wyprysków itp świństw)
-zmniejszone wydzielanie sebum (znacznie zniwelowany efekt \'świecącego się czoła jak psu ... \' )
-znacznie mniej nowych \'nieprzyjaciół\' na twarzy
-skóra NIE przesuszona (mimo, że to mydło!)

Po zużyciu ok. połowy kostki stwierdziłam, że skóra nie potrzebuje już tak silnego mycia (znacznie zniwelowane wypryski i brak błyszczenia) i rzuciłam je w kąt. Kiedy zauważyłam, że kończy się zwykła kostka do mycia rąk, stwierdziłam, że trzeba te mydło zużyć okay niech będzie do rąk i...

ZASKOCZENIE! Żadne pseudo-nawilżające pseudo-łagodne mydło nie dawało takich efektów przy zwykłym myciu rąk! Nie zwracam uwagi na to czym myję ręce, czy kosztuje to 1zł czy 10zł, ale od razu zauważyłam różnicę. Mydło NIE wysusza skóry rąk, nawet przy częstym myciu, a bynajmniej nie robi tego w tak dużym stopniu jak wszystkie inne \'zwykłe\' mydła hhmm jakieś dove, fa czy inne nawet nie znam nazw ;)

W dodatku jest bardzo wydajne, myłam nim twarz parę miesięcy (w dziwny sposób - namydlając mokry wacik, ale tak było wygodniej niż trzeć kostką po twarzy czy namydlonymi dłońmi- a potem zmywając wodą). Niestety jak widzę cena jest dość wysoka jak na mydło, aczkolwiek czego się nie robi, kiedy ma się problemy z cerą ?

POLECAM na wypryski, trądzik, nadmierne wydzielanie sebum- błyszczenie oraz dla przesuszonych dłoni. Mydło jak to mydło- dla suchej skóry twarzy raczej się nie nada, bo \'zbiera\' naturalny film.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie