Oriflame, The ONE, Colour Stylist, Lipstick (Pomadka do ust 5 w 1)

Oriflame, The ONE, Colour Stylist, Lipstick (Pomadka do ust 5 w 1)

Wielofunkcyjna pomadka o bogatej i długotrwałej intensywności koloru i lśniącym wykończeniu. Formułą Flexi Wax Blend sprawia, że usta są nawilżone, a odżywcze masło shea i mieszanka olejów roślinnych zwiększają uczucie komfortu.

Dobra na co dzień

Tak jak napisałam ta pomadka jest dobra na co dzień. Nie jest ona matowa, bardziej kremowa. Nie wytrzyma jedzenia, ani picia. Trzeba ją poprawiac kilka razy w ciągu dnia. Ja posiadam odcień Irresistible Red. Jest to odcień bordo z malutkimi drobinkami. Podoba mi się. Nie wysusza ust, nie podkresla suchych skórek. Dobrze się nią maluję i nie ma problemu, aby precyzyjnie pomalować usta, bo ma ładny kształt. Jednak cena zwala z nog. Dla mnie jest za wysoka, jak na taką pomadke. Jest fajna, ale nie powala.

Uwielbiam!

Jest to jedna z moich ulubionych pomadek. Dostępna w kilku pięknych kolorach, zwłaszcza tych matowych. Bardzo dobrze wyprofilowana przez co można bardzo dokładnie pomalować usta. Co najważniejsze nie wysusza ust i przez cały czas na ustach jest kremowa. Nie jest specjalnie trwała, ale dla mnie idealna jako pomadka na co dzień.

Dobry, ale bez rewelacji

Ładny kolor, ale trochę zbyt wodnisty, robią się zacieki, łatwo się ściera, aczkolwiek kolor naprawdę intensywny, błyszczący. Niedrogi. Używałam już kilku odcieni.

Nie mój klimat

Pomadka sama w sobie jest bardzo fajna, ma ciekawą, kremową konsystencję. Nie dość, że ładnie barwi usta to do tego ich absolutnie nie wysusza, a dodatkowo nawilża. Pomadka niestety nie jest trwała, dość szybko się ją zjada. A dlaczego nie jest w moim klimacie? Dostałam do testu bordowo-perłowy odcień tej szminki i niestety fakt, że jest ona perłowa (z drobinkami) mnie odrzuca. Bardzo źle czuję się w perłowych pomadkach, więc niestety nie jest ona dla mnie.

Polubiłam ją, choć jest nietrwała.

Jednym z moich ulubionych kosmetyków z serii THE ONE który miałam przyjemność przetestować jest pomadka Colour stylist lipstick 5 in 1 w bardzo ciekawym kolorze, który nazywa się Irresistible Red. Kolor to pomieszanie czerwieni i bordo w wersji lekko metalicznej z malutkimi drobinkami. Bardzo mi się ten odcień podoba i cieszę się, że go dostałam,
bo nie mam takiego w swojej kolekcji. Pomadka choć ma bardzo ładny kolor, to nie jest trwała. Jeśli nie jemy lub nie pijemy, to trochę wytrzyma,
ale już przy pierwszym posiłku zjadła się całkowicie. Nawet śladu po niej nie było jak poszłam poprawić usta do łazienki. Ale wiecie co? Nie przejmuje się tym za bardzo. Pomadką bardzo szybko i sprawnie maluje się usta. Jest to dobry produkt dla osób, które nie umieją precyzyjnie umalować ust ciemnym kolorem. Z nią nie ma problemu. Malowałam się nawet precyzyjnie jak mój mąż dość szybko prowadził samochód i trochę trzęslo. A usta? Eleganckie i równo umalowane . Pomadka bardzo fajnie nawilża usta. Z takich plusów to jeszcze nie brudzi zębów podczas noszenia (a niektóre brudzą i wierzcie mi i nie lubię tego) . Nie wałkuje się też na ustach i nie kawali. Ogólnie lubię ją choć , choć jak.wspomniałam nie jest trwała. Ale na jeden duży minus. Kosztuje miliony monet bo aż 37.90 co uważam za cenę zabójczą jak za ten produkt.

The ONE, Colour Stylist, Lipstick (Pomadka do ust 5 w 1)

The ONE, Colour Stylist, Lipstick (Pomadka do ust 5 w 1) jest to pomadka w kolorze zbliżonym do czerwonego z akcentem złotych drobinek. Super odnajduje się w świątecznym klimacie. Trwałość oraz pigmentacja pozostawia wiele do życzenia. Pomadkę muszę w ciągu dobry parę razy poprawiać po jedzeniu. Zostawia lekkie ślady na szklance. Dobrze nawilża moje usta nie pozostawia ich suchych , wyglądają na zdrowe i piękne.

Jest ok :)

Posiadam kolor Irresistible red, który jest świąteczną czerwienią z domieszką złota. Pomadka nie kryje w 100%, jest taka trochę pół transparentna. Jest nawilżająca, kremowa, ale nie rozmazuje się i nie wylewa poza kontur. Z trwałością jest ok :)
Moim zdaniem zasługuje na miano pomadki poprawnej. Niby nie ma wad (krycie jest kwestią naszego wyboru, nie każda lubi mieć mocno napigmentowane szminki, więc nie rozpatruję tego w kategorii wady), ale kiedy miałabym wybierać jedną z ulubionych szminek, nie zaliczyłabym jej do tej kategorii.
Warto spróbować, ale must have to to nie jest

Irresistible red

Kolor jaki testowałam to irresistible red jest to taki trochę ceglasty brąz z domieszką czerwieni tak go widzę. Zawiera też złote drobinki brokatu, które nie rzucają się w oczy. Pomadka na ustach daje metaliczny połysk. Pigmentacja jest raczej średnia aby uzyskać pełne krycie trzeba nałożyć 2-3 warstwy. Dla delikatniejszego efektu spokojnie można nałożyć jedną warstwę nie widać prześwitów czy nierówności a kolor współgra z kolorem ust. Jak na kremową pomadkę przystało zjada się w trakcie posiłków ale w taki estetyczny sposób i można spokojnie dokładać. Formuła szminki jest bardzo przyjemna i delikatnie nawilża usta.
Pomadka ma swoje wady i zalety ale ostatnio bardzo często jej używam ;)

Z szminką The One usta nabierają charakteru

omadka The ONE 5-w-1 Colour Stylist w kolorze Irresistible Red ❤ Seria The One od @wizazpl
i @oriflamepoland
Wielofunkcyjna pomadka o bogatej i długotrwałej intensywności koloru i lśniącym wykończeniu. Formułą Flexi Wax Blend sprawia, że usta są nawilżone, a odżywcze masło shea i mieszanka olejków roślinnych zwiększają uczucie komfortu.Długo utrzymuje się na ustach, nie wyruszając ich. Bogata oferta kolorów każdy znajdzie dla siebie idealny odcień. Cena katalogowa to 37,90 zł

Mimo miłości do matowych pomadek - ta o kremowym wykończeniu jest naprawdę udana :)

Muszę przyznać, że początkowo nie byłam przekonana do tej pomadki. Nie chodzi tylko o to, że bardziej przepadam za tymi o wykończeniu matowym, ale i o trwałość oraz obawę przed rozmazywaniem się jej dookoła ust. Miałam już kilka sytuacji, w których pomadka rozlewała się poza kontur ust albo wyglądała po prostu niekorzystnie, tu jestem pozytywnie zaskoczona :)

Kolor, który posiadam to Irresistible Red, którego nazwa wskazuje na czerwień, ale w moim odczuciu jest to brązo-czerwień z lekką przewagą tonów brązowych. Posiada w sobie złote drobinki, które nadają całości błyszczącego wykończenia, ale nie bije od nas brokat z kilometra. Ich ilość jest po prostu dobrze wyważona, że świetnie sprawdza się do noszenia na co dzień i bardzo mi się podoba w połączeniu z matowym okiem.

W konsystencji pomadka jest bardzo kremowa. Pigment jest również dobry, bo już po kilka pociągnięciach potrafię uzyskać pełne krycie. Podoba mi się też sposób ścięcia pomadki, bo tym czubeczkiem jestem w stanie obrysować kontur ust i już nie potrzebuję konturówki. Oczywiście przed wieczornym wyjściem bardziej preferuję zestawienie pomadki z konturówką, aby mieć pewność, że nie będzie migrowała po twarzy (ale na co dzień jestem w stanie spokojnie obejść się bez konturówki). Kolor pomadki przez złote drobinki idzie bardziej w stronę ciepłą i trochę obawiałam się, że kolor zębów może wyglądać mniej korzystnie.. i tu się zdziwiłam! bo pomadka nadaje optycznego wybielenia zębom i prezentuje się kremowo-metalicznie - bardzo mi się spodobała. Lubię takie makijażowe zaskoczenia, bo powiem szczerze, że kremowe pomadki średnio do mnie przemawiały a teraz zaczęłam coraz częściej po nie sięgać:)

Opakowanie pomadki jest lekkie, plastikowe, ale solidnie wykonane. Forma sztyftu jest wygodna w użyciu i spokojnie nada się do torebki jeśli ktoś robi poprawki w ciągu dnia. Kolorystyka fioletowo-rosegoldowa też do mnie przemawia.

Jedyny minus, jaki widzę w tej pomadce to zapach.. Kojarzy mi się z babciną pomadką z lat '90. Zdecydowanie wolę zapachy z domieszką wanilii a ich stosowanie staje się po prostu przyjemniejsze. Poza tym nie mam jej nic do zarzucenia: jest komfortowa na ustach, odczuwalnie nawilżająca i jak na kremowe wykończenie całkiem nieźle się utrzymuje i ładnie zjada. Oczywiście nie przetrwa bardziej treściwego czy tłustego jedzenia i potrafi transferować na szklanki, ale zauważyłam, że mimo to z chęcią po nią sięgam. Dla mnie to zaskoczenie, bo jak wspomniałam jestem fanką matu na ustach, ale to przyjemna odmiana i polecam wypróbować :)

Dla mnie to trochę zaskakujące, że kremowa pomadka

polecam

Od dłuższego czasu jestem wielką fanką pomadek Oriflame . Pomadka ma bardzo ładny i intensywny kolor ,jest bardzo trwała i pięknie prezentuje się na ustach.
Nie rozmazuje się ,ani nie wylewa poza usta. Nie wysusza ani nie podkreśla suchych skórek. Delikatnie nawilża.

jest okej

Pomadka ma bardzo ładne opakowanie. Szkoda tylko, że kolor, który mi się trafił należy do tych intensywnie błyszczących z brokatem. Ale mama na pewno nie pogardzi ;)
Pomadka faktycznie jest bardzo nawilżająca, nie wysusza ust i jest bardzo komfortowa w noszeniu. Trwałość standardowa jak na pomadki w sztyfcie.