Fresh Juice, Kremowy żel pod prysznic `White Chocolate & Lime`

Fresh Juice, Kremowy żel pod prysznic `White Chocolate & Lime`

Delikatnie oczyszcza i tonizuje, nie przesusza skóry. Ekstrakt z ziaren kakaowca, pełen składników odżywczych, chroni naturalną miękkość i elastyczność skóry. Olejek monoi, olejek eteryczny limonki i kompleks witaminowy zatrzymują młodość skóry na dłużej. Aromat delikatnej, białej czekolady zaprawiony świeżą nutą limonki przenosi w świat pełen pozytywnej energii.

tak średnio

W zasadzie to go nie lubiłam. Nie podobał mi się ten zapach. Dla mnie ten żel pachniał takim udawanym sernikiem, a mąż dodał że z ciastem. Tylko, to nie był taki aromatyczny zapach tylko raczej taki zapach piekarnika po cieście. Gdzieś tam jest ta biała czekolada, ale bardziej wyczuwalna jest limonka, to właśnie ona jest tym pierwszym zapachem.
Konsystencja jes przyjemna, dosyć kremowa i lejąca. Łatwo wydobyć ją z opakowania. Butla jest pękata, żel jest dosyć wydajny, przyzwoicie wydajny. Nic specjalnego.
Bardzo długi skład chemiczny.
Nie polecam w zasadzie.

Intrygujący zapach

Żel kupiłam w aptece internetowej ze względu na nietypowe połączenie zapachów - biała czekolada i limonka. Bardzo intrygujący i oryginalny zapach. Opakowanie to plastikowa i przezroczysta butelka z zamknięciem typu disc-top. Konsystencja jest odpowiednia, nie za gęsta ani lejąca, kolor żelu jest mleczno-pistacjowy. Zapach jest bardzo fajny, kwaskowo-słodki, ale nie pozostaje na skórze. Żel bardzo dobrze spełnia swoją podstawową rolę - dobrze myje i dobrze się spłukuje. Nie pieni się zbyt obficie, tworzy taką delikatną piankę. Skóra po prysznicu jest przyjemna w dotyku, czysta i świeża. Do tego żel nie wysusza i nie podrażnia. Jest wydajny, nie potrzeba go wiele do umycia całego ciała. Polubiłam ten żel i cena jest przystępna. Kupiłam go w promocji za 6,49 zł. Polecam.

Bardzo przywzoity żel

Żel zamknięty jest w plastikowej butelce z zamknięciem na półklik. Przezroczysta butelka pozwala na kontrolowanie stopnia zużycia kosmetyku. Zamknięcie średnio wygodne, wolałabym standardowe na klik, wtedy część żelu nie uciekałaby po ściankach butelki.
Żel posiada seledynowy kolorek. Zapach jest fantastyczny, przypomina mi zapach świeżo upieczonego sernika :) Szkoda tylko, że zapach nie jest trwały i po osuszeniu skóry ręcznikiem nie jest już wyczuwalny.
Konsystencja trochę rzadka, nie pogniewałabym się gdyby była odrobinę gęstsza. Mimo to, żel nie ucieka między palcami i jest wydajny. Wystarczył mi na dłuższy okres stosowania.
Pieni się średnio, ale moim zdaniem nie jest to absolutnie jego wada. Lubię żele, które nie tworzą ogromnych ilości piany, bo nie muszę wówczas wylewać hektolitrów wody na jego spłukanie. Bardzo dobrze myje. A najważniejszą jego zaletą jest to, że jest łagodny dla skóry. Nie wysusza jej a delikatnie nawilża.
Lubię żele z tej serii i sięgnę po nie jeszcze nie raz. Minusem jest dostępność tego żelu. Stacjonarnie nie udało mi się go kupić.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca